Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herşey çorap söküğü gibi ilerlemiş, galiba 2. Telefonda bulunmus. Adam nasıl bu kadar tedbirsiz? Taa ilk yatak mevzusunda demiştim ben olsam ya yikatirim ya yenisini alırım diye. Kadını hemen bulmak falan. Bilemedim

Herşey çorap söküğü gibi ilerlemiş, galiba 2. Telefonda bulunmus. Adam nasıl bu kadar tedbirsiz? Taa ilk yatak mevzusunda demiştim ben olsam ya yikatirim ya yenisini alırım diye. Kadını hemen bulmak falan. Bilemedim

Hanımlar k... İle başlayan bir oyun var. Bir çok insan mesajlasiyor. Benimde bir iki muhabbetim oldu oyunu oynadığım da. Adam diyor ki evliyim. Akşam oyunu silerim. Sabah sana istek atarım. Bir çok kişide aynı durum ile karşılaştım. İkinci güzellik dedikleri oyunlardan biri olabilir.

Ben en başında yazacaktım garipliği ama baktım herkes destek atıyor, linç veya ban yemek istemediğim için yazmadım aslında normal yprumumu yaptım..

Kapıcının şahit olması şöyle ilginç, konu sahibi kapıcıyla daha once bi samimiyeti yok, daha yeni muhatap oluyor ve adam hemen destek oluyor o anlamda ilginç ama olabilir hadi geçtim günahını almayalım..

Ama whatsapp'ı 2 kez kaldırıp geri yükledi dolayısıyla mesaj yapısı değişti ama adam bunu farketmiyor ve telefon şifresini falan değiştirmiyor...Al karıcım incele öğren der gibi..

İkincisi kocamın iphone ve yüz tanıma var deyince, burda birisi yüz tanımazsa baska bir yol dene diye seçenek var orda şifre sorar dedi...Konu sahibi hemen telefonu aldı gece ve bunu yaptı...Oyle kolay bi iş değil artı bunun bilgisi mail olarak gider telefon sahibine...İşte hesaba erişildi falan diye...O maile de girip silmiş olması gerek...Bilemiyorum bu kadar uzmanlık işlerini gece baya uğraşmış olması lazım...Yaptıysa bu kadar uzmansa zaten burdan tüyo verilmesine ihtiyaç bile duymamalıydı...

Bir de adam kadına yazarken "sus galiba öğrendi" diyor...Yazı dilinde neden sus?

2.telefonu da bulmuş ve orda yeterli delil varmış...Adam zaten kadına direkt esas telefondan yazıyordu, hatta whatsapp silip yukleyince geri geliyordu 2.tel neden olsun ki

Bütün hepsi doğruysa da bravı diyorum tam bir bilişim uzmanı konu sahibi

Son düzenleme:
Konuyu baştan beri okuyanlar aslında bir çelişki olmadığını biliyor.
konu sahibi önce mesaj yakaladı. Arkadaşı soruyordu yapistirdin mi ?
Konu sahibi o mesajın 1 gün öncesinin kaydına baktı sadece aceleyle. Aksam değil öğlen saatleri gelmişler Ve görüntüyü buldu.Yani sadece 1 günü izledi. 30 günlük kaydı izlemedi. Çünkü eşi işten gelmek üzereydi.
O üzüntüyle dışarı attı kendini eşine de yürüyüşe çıktım dedi.

Ozelden bana ismini mesaj olarak atabilir misiniz?

Bence haksızlık yapiyorsunuz...sanirim cuma günü zaten olay patladı. Yani uzak durdukları 3-4 gün. Adam ise giderken falan öpüyormuş ayrıca. Adam da işgillendi ve anlamaya çalıştığı için o da kabuğuna çekildi az çok. Konu sahibi iş ile ilgili büyük bir sorunu olduğunu ve çok üzüldüğünü lanse etti.

Kapıcı destek olmadı ki...konu sahibi elektronik esya kargosu gelecekti kargo şirketi kapıya bıraktık diyor görüntülere bakabilir miyiz dedi. Mesajın 1 gün öncesinin kaydını açtırdı. Görüntü gelince kapıcı dedi bu kadıni çöp dökerken de gördüm sizin arabaya da bindi falan. Konu sahibi eşimin kuzeni dedi hatta.
Ilk görüntüyü öyle gördü.
Sonra sanırım ertesi gün kapıcıyı ikna etmesini avukati soyledi.

Sonra kapıcıya soyledi şahitlik için, o da kabul etti dedi

evet evet bunda sıkıntı yok

ama sonrasında evlerıne gıdıp durumu anlatıp sahıt olur musun deyınce vıcdanlı cıktı, mahkemede sahıt olurum dedı

olmayacak sey degıl tabıı kı de ama adam polis, buyuk olasılıkla ben soyle bır cevap beklerdım "gercekten olmak ısterdım ama esınız polıs ben cekınıyorum bıraz" gıbı

yarım gün yoktum neler olmuş kızlar yaaa

konu fake mi çıktı ben mi öyle anladım ,

konu sahibi banlanmış sebep nedir ,

altınları kasadan almış avukata vekalet vermişti , falan filan ,

kısa bir özet geçin yaaa

Konu sahibinin yaşadıkları korkunç.
Ama çok akıllıca hareket ediyor.
Böyle durumlarda soğukkanlı kalabilmek çok güç o yüzden gerçekten kendisini tebrik ediyorum
İnşallahhhhhh donuna kadar alır herifin de o pislik adam da şahsiyetsiz kadın da görür belasını

hemen gecıyorum

1. konu fake cıkmadı ama bastan berı ınsanların aklına takılan kısımları yazmaya basladı mıllet, destekleyen de oldu, yok ya bu aklınıza takılann konuların hepsının bır acıklaması var dıyen de

2. konu sahıbı esının gorev cantasının ıcınde ıkıncı telefon buldu, telefonun sıfresı yok, gırdı ve mesajlasma gordu su sekılde

pıslık adam: kabuslar goruyorum, bu ara gorusmeyelım
pıslık kadın: aaa benı ortada mı bırakıyorsun, lutfen yapma boyle
pıslık adam: kendıne cok ıyı bakarsın degıl mı, benı dıger guzellıkten ara (dıger telefondan demek ıstıyor sanırım) sımdı goreve gıdıyorum
pıslık kadın: tamam gıbı bı sey

adam 5 dk yazmaz
pıslık kadın: neden yazmıyorsun kızan surat vsvs
pıslık adam: calısıyorum dedım ya opucuk gonderme gıbı bı sey

sımdı bu gorusmeyı paylastı konu sahıbı sonra mıllet dedı sılmen daha ıyı olur, o da mecbur sılınsın dedı ama konu ıcerıgı/mesajı sılmek ban sebebı o yuzden banlandı

3. bu arada avukata vekalet verdı, bankadan alacaklarını aldı (ortak kasa olunca tek bırı gıdınce de verıyorlar mı ıcındekılerı) dıger kısıye mesaj falan gıtmıyor mu (ınsanların takıldıgı dıger bır konu mesela)

sız nerede kaldınız baska oraları da anlatabılırım

Sonra kapıcıya soyledi şahitlik için, o da kabul etti dedi
Evet. Avukatı şahit olursa davanın sağlam olacağını anlattı sanırım. Tekrar gitti kapıcıya. Adam evine davet etmis karısı da varmış evde. Konuşmuşlar ve adam olurum şahit demiş.
Herkes de kötü insan değil ki arkadaşlar...Ben de bir şeye şahit olsam saklamam.

tam kaldıgım yerden anlatmışsınız çok teşekkğr ederim ,

inşallah sorunsuz altlatır konu sahibi ,

Arkadaşlar...Konu gerçek ben konu sahibine inanıyorum...
bakin ilk mesajda suphelendigi konulardan biri hitap şeklinin değişmesiydi....canım falan diye hitap ediyormus eskiden. Şimdi güzellik diyormuş. Konu sahibi de şaşırmıştı.
Ve mesaj ortya çıkınca orda da ayni hitap var...diyor ki Öbur guzellikten ara beni.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…