Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü ilişki yeni değil, yazdan beri sürüyor. Yani karışı yanındayken de aldatıyormuş
yok anladım da bakın şunu anlamıyorum. adamın asıl telefonu,karısının yanında kullanabiliyor, ve bu telefonla da metresiyle görüşebiliyorsa, karısı yokken zaten görüşür.

yani adam zaten asıl telefonuyla karısının yanındayken bile o kadınla görüşüyor, 2. telefona ihtiyaç duymadan.

yani kendi telefonuyla götürebiliyorsa,2. bir telefon niye? tıkandım burada

Adam belki de o telefonla da görüşmüştür. Çünkü whatsap 9 gün önce güncellenmiş. Yani güncellemeden öncekiler silinmiş.

Ben hiç böyle bişey okumadım nerde yazıyor acaba kaçırmış olamam

evet evet kesinlikle.

siz ve ben kendimzi ifade ettik zaten de,mesela yorumlarını yakından tanıdığım Yabanelma da sonradan fikrini dile getirdi; ki bu üye en aklı başında üyelerden birisi bence. yani fake diye linçleyecek bir kafa yapısında değil.

sadece konu hassas ve akıyor diye bölmek istemedi o da :)

Pis köpekler.
Eminim konu sahibi alimli lafi sozu dinlenir belli bir cekiciligi olan tertemiz biridir.boyle kadinlari varken onun bunun rahatca ve kolayca "yapiştirabilecegi"aşiftelerin derdine yuvalarini yikiyorlar ya..

Hakkaten ya,köpege ne verirsen ver illa bok yemek ister derdler ya o misal demek....

Boynu altinda kalsin hepsinin.

Kadın yurt dışında olduğu zamanlarda, telefonun sürekli meşgul olmasindan şüphelenmemesi içindir

Bu tür pisliklere köpek demek köpeklere hakaret olur bunlar direk b*k diyelim ancak onla ifade edilebiliyorlar bence

tamam tamam anladım şimdi,çok sayfa olunca o detayı karıştırmışım. teşekkür ederim :)

Ama metresiyle kendi telefonuyla sadece bir kez görüştü.
Metresi ikinci telefona ulaşamadı, normal telefona yazdı. Kadın da ona denk geldi.
Karısı yazın vardı. Yani yanındaydı. Bu kadınla o zaman ilişkisi başladı mesela, e tabi ikinci telefon alacak.
Sonra karısı gidince, o dönem tabi ki de normal telefonuyla konuşur. Ama karısı geleceği zaman illa ki bak artık buna yazma, karım görür, sen yine eskisi gibi diğerine yaz demiştir.

Peki aynı olay başınıza gelse tüm delilleri topladıktan sonra adamla yüzleşmeden ailenizin yanına gidermiydiniz?ben konuda bu noktaya takili kaldım. Aldatılmak ağır bisey üstüne bir de kadının kendi evi kullanılmış ne bileyim ben adamın suratına iki kelam etmek isterdim

tamam tamam anladım şimdi,çok sayfa olunca o detayı karıştırmışım. teşekkür ederim :)
Sağlık çalışanısın sanırım nöbetten çıktım falan dedin yorgun argınsın normal :) Allah yardımcınız olsun hepinizin iyi ki varsınız

İki kelam etmekle kalmaz adamı o evden def ederdim.

Böyle cool hareketler benim bünyeme fazla.

Geçen yazdan beri olduğu kesin değil ki belki demişti konu sahibi evde tıkırtılar duymuş o zaman kedi falan demiş adamda. Bu değil başka bi yellozda olabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…