Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadın bırakmam seni zor buldum bilemem ne diye mesaj atmış biz bu yola bilerek girdik falan bir de beş dk mesaja cevap vermedi diye kadın kızmış cevap ver demiş. İkinci güzellikten dediği de başka bi iletişim şekilleri var bence ama ben çözemedim onu yorumsunuz belki polislerin kullandığı bir cihaz olabilir telsiz falan

Çok doğru bir konuya değindiniz, aylardır birbirini görmeyen çift var nasıl yakınlaşma olmaz anlamadım. Bir gün olmaz iki gün olmaz sonra beni özlemedin diye sormaz mi eşi. Zaten kısıtlı bir süre her dakika yanında olmak görmek dokunmak ister. Birde konu sahibi güvenlik kamerasında gördüğü akşam eve gec bir saatte gittigi halde eşi merak etmedi buda tutarsız bence.

Evet. İlk geldiğinde de mi adam birlikte olmak istememiş hiç? 5 aydır yokmuş ve özlediği için gelmiş, demek ki uzaktan iletişimleri bu yönde iyiymis ki kadın cesaret alarak gelmiş. Öyle olmasa adam bir bahaneyle gelmemesi konusunda ikna da edebilirdi belki. Bilemiyorum o konu bana tuhaf geldi biraz. Adam yanaşmıyormus demişler. O halde konu sahibinin ilk deginmesi gereken detaylardan biri bu olması gerekmez miydi? Tamam özel hayat vs ama her şeyi burada konuştuk zaten bunu da bir şekilde detay olarak verebilirdi hayatın normal akışında önemli bir detay bu. Konuyu okuduğumdan beri hep aklımda sorucam unutuyordum

Kesinlikle oyle, aylardır görüşmüyorlar ya bir kaç hafta değil ki.. Hadi cinselligi gectim birbirlerine uzak duruyorlar ve eşi hiç birşey söylemiyor. Sarılmak öpmek flndamı istemiyor. Detaylara indikçe nerden tutsak elde kalıyor konu

Şey olabilir belki gizli mesaj uygulaması falan. Ne bileyim mesela telegram. Onda gizli mesajlasma var. Ya da birbirlerine foto attıkları başka bir gizli mesaj uygulaması olabilir snapchat gibi. Ama adam telefona şifre koymuyor ilginç. Konu sahibi teknolojiden ne kadar anlıyor bilmiyorum ama konuşma kaydının tamamını kendisine arşiv olarak göndermiştir inşallah

Ben konu sahibinin samimiyetine inanmak istiyorum ama kkda bu aldatılma konuları aşırı hızlı ilerliyor. Her gün yeni bir detay çıkıyor mesela. Tvde gördüğümüz dizilerdeki aksiyonlu fragmanlar gibi. Bilmiyorum anlatabildim mi zan altında da bırakmak istemiyorum da daha önceki birkaç konuda da aynı şeyi hissetmiştim. Her şey bu sayfaya göre ilerliyormus hissi. Gerçek hayattan kopuk gibi geliyor

Olabilir, inşallah almıştır aldım dedi ama ne kadarını aldı bilemiyorum avukata bile götürmüş olması lazım. Genelleme yapmak istemiyorum ama şahit olduklarımı söyleyeceğim pöh ve jönlerde şu var totoları havada kendilerini bir şey sanıyorlar üniformayı giyince korkuluk bile çekici geliyor bir çok kadına. Bununda totosunu çok güzel kaldırmışlar kendini vazgeçilmez sanıyor embesil

Bugün akşam banada geldi o his. Herşey kusursuz ilerliyor. Bence bu kadar kusursuz oluşu bizi bu düşüncelere sürükledi.

Bugün akşam banada geldi o his. Herşey kusursuz ilerliyor. Bence bu kadar kusursuz oluşu bizi bu düşüncelere sürükledi.
Mesela güvenlik kamerasına bakılması konusu oluyor tam o akşam kamerada eşin kadının saçıyla oynadığı görüntü denk geliyor, o gün de sordum ben aslında ne kadar geriye gittiniz kamera kaydında ve sadece o günün görüntüsüne mi ulaştınız diye. Sadece saçıyla oynadığı görüntü konusu oldu mesela o konu orada kapandı. Empati kuruyorum, apartman görevlisi de öğrenmiş durumu nasılsa. Ben o kamerayı didik didik ederim. Başka kaç kez gelmiş diye. Neden sadece o görüntüyü almakla yetindi, mahkemede o kadının eve defalarca girip çıktığını ispat etse daha güçlü bir delil olmaz mıydı?

Yani bilemiyorum koskoca site kamera kaydında o görüntüyü bulabilecek kadar geriye sarmak için baya uğraşmak lazım ve kadın eve bir kere gelmemiş ki. Sanki o evde yaşıyor gibi. Sadece 1 kere mi takılmış kameraya? Konu sahibi de okuyorsa alınmasın insanız neticede sorguluyoruz ister istemez

Konu sahibi ona şöyle dedi dıye hatırlıyorum emınım. Goruntuler sistemde 1 aylıkmıs oncesı siliniyormus. Galiba en yakın zamandaki ve 1 ay içindeki de o asansor saca dokunma mevzusu. Yani boyle yorumladım suan ben.

Evet 30 güne kadar demişti ben de hatırladım şimdi siz deyince. ama o zaman son 1 ay içinde kadın sadece 1 kez gelmiş oluyor eve. Hoş gerçi konu sahibi yurtdisindan geleli uzun süre olduysa o yüzden gelememiş olabilir

Aynenn oyle olmus oluyor. Keske oncesı de olsaymış, zaten ne alaka anlamadım 1 aylık olması da sacma.

Anladığım kadarıyla konu sahibi şifreyi biliyor. Hatta şifresini de değiştirmemiş demişti. Yani sizin dediğiniz gibi yüz tanıma 3 defa başarısız olduğunda ekran kilidi parolasını istiyor ve zaten bildiği için girip açıyor telefonu ve e devlet parolasına da aynı şekilde ulaşıyor.

1 aylık kaydı 24 saatten 720 saat izlemesi mümkün değil. Eve geliş zamanını tahmin edip o aralığa bakıp asansör görüntüsü buldum demişti

Aldatma konusunda babam sayesinde her şeyi gördüğüm için bana çok yalan gelmedi erkekler özellikle böyle yalnız kaldıklarında içlerinde de varsa hemen kadın getiriyorlar ben 8 ay önce doğuma Türkiye ye gittiğimizde annemle, babam kardeşim evde olmasına rağmen bir kadın getirmiş iki ay beraber yaşamışlar kadın benim dolabımı komple çalmıştı. Hatta hala sosyal medyada benim geceliklerim kıyafetlerim ayakkabılarımla foto atıyor. Biz de bir ip ucu bulduktan sonra diğerleri tak tak tak önümüze çıkmıştı bu olayda. Yalan gelmedi o yüzden

Ortak kasada direk mesaj gidiyor. Daha girmek için işlemi yaptırdığın gibi. X kişisi şu saatlerde kasanızı ziyaret etti diye.

konuyu sessiz takip edip çok merak edenlerdenim, umarım konu sahibi biran önce gelebilir

Bence oyle konustugunu öğrense bile erkek muhabettidir olur diyebilecek biri olabilir...sonucta bosanma asamasına getirdiği sevgilisini elden kacırmaz , iğrenç

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…