Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İki kelam etmekle kalmaz adamı o evden def ederdim.

Böyle cool hareketler benim bünyeme fazla.
Adam pöh ne olur ne olmaz diye düşünmüştür. Allah korusun belki cinnet geçirip kadına zarar veredebilir. Bir çok Kadın sessiz kal falan yazdı burda .
Fakat yine de çok soguk kanlı konu sahibi . Ben de şahsen yıkardım ortalığı.. Herkesin tepkileri aynı olmuyor ki

Orası bence kişinin düşünceleriyle alakalı. Hem adamın silahı var, belki korkuyor olay çıkar diye. Ha ben dayamazdım hatta ilk şüphede adamı parçalardım. Ama bu arkadaşı kişisel tanımıyoruz, belki içinden öyle yapmak geldi. Annem hep şunu anlatır, rahmetli anneannem kızınca, üzülünce ağzını günlerce bıçak açmazmış. Annem çocuk haliyle anne lütfen konuş diye yalvarırmış. Anneannem de içim soğusun kızım, merak etme sen dermiş. Yani işin o kısmı karakter ve dayanabilme kapasitesi.

İki kelam etmekle kalmaz adamı o evden def ederdim.

Böyle cool hareketler benim bünyeme fazla.
Yani ben de konuda bu noktada akıl tutulması yaşıyorum .insan nasıl bu kadar sabırlı davranabilir delilleri almış neden yüzleşmek yerine aile yanına gidiliyor neden o adama hesap sorulmuyor bu kadar kolay mi? Hazmedebilmek

Geçen yazdan beri olduğu kesin değil ki belki demişti konu sahibi evde tıkırtılar duymuş o zaman kedi falan demiş adamda. Bu değil başka bi yellozda olabilir
Hah tam onu da diyecektim. Bu adam belki karısını evlendiğinden beri farklı farklı kişilerle aldatıyor. Bunun için ikinci telefon şart. O zaman belki başkası vardı. Yani ikinci telefon her türlü lazım bu şerefsize.

Ayy neler olmuş öyle ya... Sabırlar dilerim konu sahibi Valla düşünüyorum da ben de sessizce giderdim çünkü insan lâl olur böyle bir adilik karşısında. Ne denilir ki. Pisliklerinde boğulsunlar. Umarım çok çok mutlu olursunuz, yaralarınızı kolayca sararsınız. Gücünüze, sakinliğinize hayran kaldım

O ikinci telefon onun totosuna grsin umarım

Biraz önce girip bütün yorumları okumaya çalıştım. Keske konu sahibi burada olsaydı ve cevap verebilseydi..

Geçtigimiz günlerde 'sizinle gurur duydum' dedim. Ama bugün konuları okurken herşey kusursuz gidiyor bu kadarı normal mi diye düşündüm. Içimde sanırım konu sahte diye bir his oluştu.
Birde ben şuraya takildim, yatak fotoğrafını paylaşmasını özellikle istemiştim. Onun yerinde olsam, ilk şüphelendiğim an o kolayı yatağa döker leke nasil görünüyor bakardım.

Kapıcının sorunsuz kabul etmesi şüpheleri dahada güçlendirdi. Çünkü karşıdaki kişi polis ve genel olarak asabi ve sinirli olmalarıyla bilinirler. Kapiciya bu polis diş bileyebilir, 'Biraz düşüneyim' demesi gerekmez miydi?

Telefonu eliyle koymuş gibi buldu. Buradaki ilk konuşmalarda 2. Telefonu olabilir dediğimizde yine konu sahibinin yerinde olsam evi didik didik arardım ama yapmadı.
Keske konu fake olsa, kızmayacağım bile vala. Yeterki bir kadin daha üzülmemiş olsun

Korkmuş olabilir haklısın ama sabretmek, dayanmak bazen karşındakine ödül oluyor. Adam aile birliğini temelden sarsmış, yuvasına başka kadını sokmuş bu kadar sessizliği haketmiyor bence

Mesleği ile ne kadar bağlantılı olabilir bilemedim ama kendi açımdan yorumluyorum durumu tâbi.

Ve yine kendi açımdan yazarsam, öyle bir durumda buraya uzun uzun yazmak bile benim normalimin dışında değil ki önerileri dinleyip sessiz kalacağım.

Olaylar yatisinca kafasini toplayinca anlar ilaki ama.okusunda azicik ici yatissin konu sahibinin;

Çok şansli cünkü üremesine izin vermemis bu yaratigin ve ondan çocugu yok.yani çocuk icin vs.o cenabet suratini ömur boyu birdaha görmeyecek.zamanla sesini bile unutacak.

Çok sanslı çünkü sanirim guzel ve konforlu bir hayati var ve ondan kurtulunca standartlarindan eminim birsey eksilmeyecek hatta artacak muhtemelen.

Çok şansli çunku elinde bir sürü delili var aldattigina dair.nice kadınlar var herseyi anliyor ögreniyor birşekilde ama ortaya cikinca insanlari veya mahkemeyi inandirabilecek hicbirsey olmadigi icin, bosanip kurulsa bile karzi tarafa hicbir kayip yasatamamis olmanin tarifsiz uzuntusu ve pismanligiyla ömur geciren nice kadin var.

Hayatini semire semire kocaman olacak bi keneden kurtuldu.valla bi gariban sevindirsin diyorum.

Kapıcının sorunsuz kabul etmesine bir ben şaşırmadım sanırım çünkü adam kaydı izletirken bu kadını arabaya binerken çöp atarken gördüm falan da diyor ama konu sahibi kuzen diyip kapatıyor adam böyle bir şeye karışmak için meraklı gibi geldi kesin kabul eder demiştim ben açıkçası

Kendimi güvenceye almadan tüm gemileri yakmazdım ben de,bu hazmetmek değil,yıllar bile geçse üstünden insan yine de hazmedemez.Mantıklı olanı intikam en iyi soğuk yenen yemektir deyip beklemek bana göre de, ortalık karışırken ailemle olmak isterdim,onların desteğinden güç almak için sabrederdim bir süre.

Bende şöyle düşündüm, birisine 'eşini bir kadinla gördüm' demek kolay. Ama tanık olmak her babayiğidin harcı olamaz, korkar.

Birde şunu merak ettim, avukatlar herseyi bu kadar hızlı yapabiliyormu?

Fake olmadigi varsyarak yukardakileri yazim ama ir yanimda okurken ? Demedi değil.benim dikkatimi birden fazla.kez kamera kayitlarini izleyebilmesi çekti ve kapicinin hemen onun tarafinda olmasi.sonucta bu cografyada sirf bu sebepten hem.isinden hem canindan olunabiliyor.

Bende şöyle düşündüm, birisine 'eşini bir kadinla gördüm' demek kolay. Ama tanık olmak her babayiğidin harcı olamaz, korkar.

Orası öyle ama ben de olsam ardını düşünmeden tanık okurdum. İşin ehli avukatsa bağlantılarıyla oturduğu yerden telefonla her şeyi hallediyor adliyede memurlarla iyi geçinirsen avukatın işi çok çabuk görülür bizzat tanık olduğum için söylüyorum, adamın olacak derler ya o hesap

Avukata ben de takıldım,bir de pazar görüştü avukatla,hemen pazartesi vekalet verdi,şerh konuldu mallara,bankadan altınlar alındı vs.Covid süreci bitti mi acaba adlî durumlar için ,hızlıca işledi süreç

Hiç avukatla isim olmadığı için merak ettim açıkçası. Sanirim ya cumartesi ya pazar gorusme yapti telefonla. Pazartesi hemen herse konuşulup halloldu gibi. Tabi tanıdık olunca belkide hızlandı herşey

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…