Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü ilişki yeni değil, yazdan beri sürüyor. Yani karışı yanındayken de aldatıyormuş
yok anladım da bakın şunu anlamıyorum. adamın asıl telefonu,karısının yanında kullanabiliyor, ve bu telefonla da metresiyle görüşebiliyorsa, karısı yokken zaten görüşür.

yani adam zaten asıl telefonuyla karısının yanındayken bile o kadınla görüşüyor, 2. telefona ihtiyaç duymadan.

yani kendi telefonuyla götürebiliyorsa,2. bir telefon niye? tıkandım burada :KK43:

yok anladım da bakın şunu anlamıyorum. adamın asıl telefonu,karısının yanında kullanabiliyor, ve bu telefonla da metresiyle görüşebiliyorsa, karısı yokken zaten görüşür.

yani adam zaten asıl telefonuyla karısının yanındayken bile o kadınla görüşüyor, 2. telefona ihtiyaç duymadan.

yani kendi telefonuyla götürebiliyorsa,2. bir telefon niye? tıkandım burada :KK43:
Adam belki de o telefonla da görüşmüştür. Çünkü whatsap 9 gün önce güncellenmiş. Yani güncellemeden öncekiler silinmiş.

evet mantıklı.. ama yanlış hatırlamıyorsam birkaç kez asıl telefondan sohbetleri silip yüklüyor ve birkaç kez konuşmaları görüyor...

sanki o telefondan da konuşulmuş gibi,hatta bebek aldırma olayını falan da öyle öğrenmemiş miydi? o_O

**** karıştırmışım arkadaşlar özür dilerim,bebek aldırma yok :))
Ben hiç böyle bişey okumadım nerde yazıyor acaba kaçırmış olamam 😵

Hiç kimsenin burada kötü niyeti yok.
Benim en azından.
Fake de demedi kimse.
Konu sahibini en çok destekleyenlerdenim belki de. Iyi mi, kötü mü, durumu ne?, diye çok üzüldüm ve üzüldük.
Şu anda ortalığı "aaa fake dediler" diye kızıştırmaya hiç gerek yok.
Kadının arkasından da kimse dedikodu yapmıyor, tam tersi ilk Otrera Otrera yazdı konu sahibi varken, diğerleri de kötü niyetinden DEĞIL, konunun hassasiyetinden dolayı düşüncelerini hemen ifade edemediler. Zaten konu içinde bu yapılsaydı işte hemen linçciler geldi.
Sakin olun.
evet evet kesinlikle.

siz ve ben kendimzi ifade ettik zaten de,mesela yorumlarını yakından tanıdığım Yabanelma Yabanelma da sonradan fikrini dile getirdi; ki bu üye en aklı başında üyelerden birisi bence. yani fake diye linçleyecek bir kafa yapısında değil.

sadece konu hassas ve akıyor diye bölmek istemedi o da :)

Pis köpekler.
Eminim konu sahibi alimli lafi sozu dinlenir belli bir cekiciligi olan tertemiz biridir.boyle kadinlari varken onun bunun rahatca ve kolayca "yapiştirabilecegi"aşiftelerin derdine yuvalarini yikiyorlar ya..

Hakkaten ya,köpege ne verirsen ver illa bok yemek ister derdler ya o misal demek....

Boynu altinda kalsin hepsinin.

Kadın yurt dışında olduğu zamanlarda, telefonun sürekli meşgul olmasindan şüphelenmemesi içindir 🤷‍♀️

Pis köpekler.
Eminim konu sahibi alimli lafi sozu dinlenir belli bir cekiciligi olan tertemiz biridir.boyle kadinlari varken onun bunun rahatca ve kolayca "yapiştirabilecegi"aşiftelerin derdine yuvalarini yikiyorlar ya..

Hakkaten ya,köpege ne verirsen ver illa bok yemek ister derdler ya o misal demek....

Boynu altinda kalsin hepsinin.
Bu tür pisliklere köpek demek köpeklere hakaret olur bunlar direk b*k diyelim ancak onla ifade edilebiliyorlar bence

Telefonun şifresini biliyormuş zaten telefonu kilidini açıyor normal bir şekilde ama e devletine girdiğinde şifreyi yüz tanıma yapmış parmak okuma değil e devletinin şifresine de telefonun parolalar kısmından ulaşmış ve direk e devletine girmiş e devlet şifresini yazarak keşke video yüklene bilse videolu bir şekilde atardım
tamam tamam anladım şimdi,çok sayfa olunca o detayı karıştırmışım. teşekkür ederim :)

Ama metresiyle kendi telefonuyla sadece bir kez görüştü.
Metresi ikinci telefona ulaşamadı, normal telefona yazdı. Kadın da ona denk geldi.
Karısı yazın vardı. Yani yanındaydı. Bu kadınla o zaman ilişkisi başladı mesela, e tabi ikinci telefon alacak.
Sonra karısı gidince, o dönem tabi ki de normal telefonuyla konuşur. Ama karısı geleceği zaman illa ki bak artık buna yazma, karım görür, sen yine eskisi gibi diğerine yaz demiştir.

Peki aynı olay başınıza gelse tüm delilleri topladıktan sonra adamla yüzleşmeden ailenizin yanına gidermiydiniz?ben konuda bu noktaya takili kaldım. Aldatılmak ağır bisey üstüne bir de kadının kendi evi kullanılmış ne bileyim ben adamın suratına iki kelam etmek isterdim

tamam tamam anladım şimdi,çok sayfa olunca o detayı karıştırmışım. teşekkür ederim :)
Sağlık çalışanısın sanırım nöbetten çıktım falan dedin yorgun argınsın normal :) Allah yardımcınız olsun hepinizin iyi ki varsınız 😘

Peki aynı olay başınıza gelse tüm delilleri topladıktan sonra adamla yüzleşmeden ailenizin yanına gidermiydiniz?ben konuda bu noktaya takili kaldım. Aldatılmak ağır bisey üstüne bir de kadının kendi evi kullanılmış ne bileyim ben adamın suratına iki kelam etmek isterdim
İki kelam etmekle kalmaz adamı o evden def ederdim.

Böyle cool hareketler benim bünyeme fazla.

Ama metresiyle kendi telefonuyla sadece bir kez görüştü.
Metresi ikinci telefona ulaşamadı, normal telefona yazdı. Kadın da ona denk geldi.
Karısı yazın vardı. Yani yanındaydı. Bu kadınla o zaman ilişkisi başladı mesela, e tabi ikinci telefon alacak.
Sonra karısı gidince, o dönem tabi ki de normal telefonuyla konuşur. Ama karısı geleceği zaman illa ki bak artık buna yazma, karım görür, sen yine eskisi gibi diğerine yaz demiştir.
Geçen yazdan beri olduğu kesin değil ki belki demişti konu sahibi evde tıkırtılar duymuş o zaman kedi falan demiş adamda. Bu değil başka bi yellozda olabilir 🤔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X