Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yine kaçırmışsam biri beni aydınlatsın ricasıyla soruyorum, madem bu adamın en başından beri 2. bir telefonu vardı,ne diye ilk yani günlük hayatında kullandığı telefonla iletişim kurdu kadınla?

ha belki konu sahibi yurtdışındayken rahat davranmıştır ama döndüğünde de aynı telefonla devam etmiş...

konu sahibi evindeyken 2. telefonunu kullanması daha mantıklı olmaz mıydı? o_O :KK43:
İkinci telefonu her zaman kullanamaz ki ...
Eve geldiğinde normal günlük hayatta kullandığı telefonu kullanırken kadınla o telefondan da mesajlaşıyor fakat hemen siliyor mesajları. Konu sahibi whatsapı silip tekrar yüklediği zaman konuşmalar geliyor.

Kadın muhtemelen ikinci telefona ulaşamıyor diye adamın normal kullandığı telefona yazıyor, ne oldu diye? Adam da sus yazma diyor. Asıl görüştükleri ikinci telefon. Aramalar hep o telefondaymış.
evet mantıklı.. ama yanlış hatırlamıyorsam birkaç kez asıl telefondan sohbetleri silip yüklüyor ve birkaç kez konuşmaları görüyor...

sanki o telefondan da konuşulmuş gibi,hatta bebek aldırma olayını falan da öyle öğrenmemiş miydi? o_O

**** karıştırmışım arkadaşlar özür dilerim,bebek aldırma yok :))

Nasıl yani anlayamadım, yüz tanımayı parmak izi okuma diye düşünürsek daha kolay anlayabilmek için. Sonuçta herhangi bir siteye veya uygulamaya girebilmek için o telefonun kilidinin açılması gerekiyor değil mi?

diyelim üst üste parmak izini yanlış girdi, sonra telefon elle parolayı yazmasını istiyor, ekran kilidini açmak için. Ekranın kilidini açmadan nasıl internet sitesinde kayıtlı olan parolalara erişti onu anlamadım 🤭

ya belki de ben anlamıyorum nöbet çıkışı çok yorgunum, aralarda kaçırmış da olabilirim, yanlışım varsa bi düzeltebilir misiniz? Çünkü gerçekten mantığım almıyor 😔
Telefonun şifresini biliyormuş zaten telefonu kilidini açıyor normal bir şekilde ama e devletine girdiğinde şifreyi yüz tanıma yapmış parmak okuma değil e devletinin şifresine de telefonun parolalar kısmından ulaşmış ve direk e devletine girmiş e devlet şifresini yazarak keşke video yüklene bilse videolu bir şekilde atardım

evet mantıklı.. ama yanlış hatırlamıyorsam birkaç kez asıl telefondan sohbetleri silip yüklüyor ve birkaç kez konuşmaları görüyor...

sanki o telefondan da konuşulmuş gibi,hatta bebek aldırma olayını falan da öyle öğrenmemiş miydi? o_O
Kız ne bebek aldırması? Sen başka bir konuyla mı karıştırdın? O telefonda sadece yapıştırma konusu ve o kadının ne oldu diye sorduğu mesaj bulundu.

İkinci telefonu her zaman kullanamaz ki ...
Eve geldiğinde normal günlük hayatta kullandığı telefonu kullanırken kadınla o telefondan da mesajlaşıyor fakat hemen siliyor mesajları. Konu sahibi whatsapı silip tekrar yüklediği zaman konuşmalar geliyor.
yani madem silerek yürütebiliyor,2. telefon neden?

asıl karısı evdeyken hep 2. den konuşması daha akıllıca olmaz mı?

ama adam asıl telefonunu hiç gizlemeyecek kadar rahatça ortada bırakıyorsa,2. telefona neden ihtiyaç duydu? :KK43:

Bebek aldırma mı ben kaçırdım mı acaba ? Hiç okumadım öyle bir mesaj..

Hiç kimsenin burada kötü niyeti yok.
Benim en azından.
Fake de demedi kimse.
Konu sahibini en çok destekleyenlerdenim belki de. Iyi mi, kötü mü, durumu ne?, diye çok üzüldüm ve üzüldük.
Şu anda ortalığı "aaa fake dediler" diye kızıştırmaya hiç gerek yok.
Kadının arkasından da kimse dedikodu yapmıyor, tam tersi ilk Otrera Otrera yazdı konu sahibi varken, diğerleri de kötü niyetinden DEĞIL, konunun hassasiyetinden dolayı düşüncelerini hemen ifade edemediler. Zaten konu içinde bu yapılsaydı işte hemen linçciler geldi.
Sakin olun.

ama adam asıl telefonunu hiç gizlemeyecek kadar rahatça ortada bırakıyorsa,2. telefona neden ihtiyaç duydu? :KK43:
Çünkü ilişki yeni değil, yazdan beri sürüyor. Yani karışı yanındayken de aldatıyormuş

Karısı evdeysen 2. Telefonu nasıl kullanacak ki ? Telefon zaten gizli.
Sürekli aramaları mesajlaşmaları silmekle uğraşmak istememiş olabilir ya da kayıtlarda çıkmasın diye de tercih etmiş olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X