Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay her gece adamin yastiginin altindan teli yuruttu, sifresi yok muydu? Ve adam nasi uyanmadi? Kocamla deniycem bakiim bunu, uykusunda hiöööyt diye uyanip suratima cakmazsa iyi

Siteye girmeden evvel kurallar çıkıyor aslında, yani kabul eder mi bilmiyorum ama deneyelim. Mune
Site kuralları belli, üye olurken tüm kuralların olduğu sözleşme okunup işaretlenmeden üyelik işlemine devam edemiyorsunuz, biz kullanım sözleşmesinin okunmama ihtimaline karşı yeni üye olanlara otomatik hoşgeldiniz mesajı da atıyoruz, o mesajda da kabaca kurallar belirtiliyor, bununla da kalmıyoruz özellikle bazı bölümlere ki bir tanesi bdv, mini bir kural hatırlatan konu açıyoruz-->BDV Bölüm Kuralları.

2- Konu ve mesaj içeriği silmek yasaktır. İçeriği silinmiş konular kapatılır ve orjinal içerik geri yüklenir.

Lütfen ;

• üzüleceğiniz konulardan,
  • başkalarını üzeceğiniz yorumlardan,
  • yasal süreçte başınızı belaya sokacak mesajlardan,
  • ola ki (Allah muhafaza) bir ayrılık yaşarsanız burada yazdıklarınızdan dolayı ciddi olarak canınızı sıkacak durumlardan,

uzak durmanızı öneririz.

yasal problem teşkil edecek, ki bu konudaki gibi özel hayatın ve haberleşmenin gizliliği ihlali gibi, içeriği kaldırmak zorunda kalırsak içerik silme uyarısı da verilir zira içerik silmek yasaktır ve içerik silen herkese bu uyarı verilir, üyelere eşit yaklaşım prensibimizdir bu sebeple verilen uyarının iptali söz konusu değildir.

Gitti ya simdi atip tutarim ben ay bilmiyorum gercek mi degil mi, arastirmaci bi kisilik olarak soruyoruz sadece

Arkadaşlar olay örgüsünü kaçırıyorsunuz.
Bakin basta sadece adamın hitap şeklinin degismesi, arabada sigara kokusu ve yataktaki leke vardı.
Önce leke fotosunu yorumladık bu kesinlikle kola değil diye.
Sonra bir üye yönlendirdi Watsap sil geri yükle konuşmalar geri gelir diye. Konu sahibi yapinca yapıştırmalı mesajı gördü.
Sonra ben sordum apt güvenlik kamera var mı dedi var. O yapistirma mesajından 1-2 Gün öncesine bak diye konuştuk. Indi aşağıya ve baktı buldu ikisinin apt.girerken görüntüsünü.
Yani konu sahibi hep bizim yönlendirmenizle hareket etti...nasıl kurgu olabilir. Biz kurduk o zaman bastan beri.

Kesinlikle senaryo olduguna ınanmıyorum.Ben mesela telefonun özellıklerı konusunda ıyı değilimdir öyle sizin yönlendirmelerinizle bile zor yaparım ama kadın iyiymiş yaptı..Apartmanın güvenlik kamerası ve dıger konuları da burdakı üyeler akıl ettı söyledi kadın da baktırdı.Kim olsa baktırır..Elini çabuk tuttu avukata gitti,daha sonra avukatın talımatlarıyla hareket etti.Yatagın bıle resmını cektı attı...Allah kımseye yasatmasın ınsan caresız kalınca hemen de aılesıne anlatamıyor burda paylasmak ıstemıs neden kadın burdayken kımse senaryo dıye dusunmuyordu da kadın hesabıyla ılgılı sorun yasıyor burda degıl dıye mı cogunuz rahatladı da sımdı dogru olmadıgını dusunuyor...Kadın herkese tek tek cevap yazamıyor arada fırsat buldukca gırıp haberdar edıyor..Burda yazarak sıze uzgun oldugunu nasıl ıfade edebılır yazı dılıyle nasıl uzgun oldugunu anlayabılırsınız...Ama su konuda ancak fıkrımı soyleyebılırım 5 ay evlılıkte ayrı kalmakibunun sürekli olması malesef karsınızdakı adam cok karakterlı bır adam degılse dısarıya meyleder bunun suclusu kesınlıkle kadın degıldır..Kadın da sonucta daha rahat yasasınlar dıye kendınden ödün verıyor ama erkekler ıcın bu kadar fedakarlıga hıc gerek yok..Hele de erkegın ustune bıseler yapmaya..Sonuc olarak çok üzgünüm konu sahibi icin

Ay her gece adamin yastiginin altindan teli yuruttu, sifresi yok muydu? Ve adam nasi uyanmadi? Kocamla deniycem bakiim bunu, uykusunda hiöööyt diye uyanip suratima cakmazsa iyi
Benim esimde derin uyur yastgın altından o uyanmadan alabilirim telefonunu kisiden kisiye degisebiliyor bu durum bence

ya tam uydurma da diyemiyorum, ama sanki bir şeyler eksik gibi

merveokanaşk'a dönmesin de sonra valla üzülürüm
Ben de emin degilim ama bazi detaylar cok kafa karistirici. Arkadaslardan biri, eğer aldatiyorsa uyuyamaz kabuslar görür diyor ve diger kadinla whatsapp yazismasinda adam, kabuslar gordugunden, uyuyamadigindan bahsediyor. Bir de herkes ne derse aninda oldu. Mesela ikinci telefonu olabilir dediler, bir gun icerisinde onu buldu falan. Bilemiyorum. Konu sahibi donerse sorariz ona zaten.

Benim esimde derin uyur yastgın altından o uyanmadan alabilirim telefonunu kisiden kisiye degisebiliyor bu durum bence
Sevgili iken arardım eşimi, uykudan uyanıp konuşur geri yatardı. Sabahına hatırlamazdı. Uyku sersemi iken bile neler yaparım, bilmez bile.

Burada cok fake konular oldu bu ikileme düsmeniz normal bence... bazende kisi aldatıldığını öğrensin diye kolaylasabiliyor... hatta deriz ya Allah gözüme gösterdi diye... bu olayı ortaya cıkma vakti gelmis bizlerde buna vesile olmusuzdur belki

Benim de aklıma ilk Matruj gelmişti. Sayfalarca konuşulmuştu fake fake diye...

Sevgili iken arardım eşimi, uykudan uyanıp konuşur geri yatardı. Sabahına hatırlamazdı. Uyku sersemi iken bile neler yaparım, bilmez bile.
Kizim hababamin şabani mi bu adam, uykusunda işetelim bi deözel harekatci adam yahu, ve karisinin suphelendiginin farkinda, teli garantiye almak icin yastik alti yapmis, tetikte uyuyodur o bi kere, belki de horulduyodur, bilemedim

Benim de aklıma ilk Matruj gelmişti. Sayfalarca konuşulmuştu fake fake diye...
Kadını fake diyenler üzüntüsüne üzüntü kattı üstelik ispatlamıştı fake olmadığını küstürdüler daha da yazmadı

Bende bu konuyu sayfa sayfa takip ettim.
Çok yorum yaptım.
Gerçekse ve gözüme batanları yazarsam, bu hassas zamanında birde günahını almış olurum diye, kendimi ikna etmeye çalıştım.

Konu sahibi de bizi mahzur görsün biz yanılıyorsak ama madem burada el ele verdik yardımcı olmaya çalıştık, aklımıza yatmayan şeyleri de sormak hakkımız.

Bu apartman görevlisi olayında ben demiştim şahitlik teklif edin, bu ek bilgileri istemeseydi vermezdi diye ve öyle de ilerledi hikaye.

Iki defa da yastığın altından adam uyurken nasıl alabildi telefonu diye düşündüm açıkcası.
Adam telefonu sır gibi yastığın altına saklıyor. Kış uykusunda mı bu?

Ben yurt dışındayım, TR'de nasıl bilmiyorum ama Pazar günleri avukatlarla görüşebiliyor musunuz?
Burada çok iş yaptığınız biri değilse yani bir bağ yoksa önceden iş günleri yapılır böyle işlemler.
Avukat görüntüler yeter demişti sanki ilk başta.
Buradaki arkadaşlar da "o nasıl iş? yetmez" falan demişti.

Umarım ben yanılıyorumdur. Niyetim asla kötü değil. Birlikte ilerledik bu konuda hepimiz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…