Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

inşallah faketir

Bütün kamera kayıtlarını izlemediki konu sahıbı...Sadece esıyle o kadının konustugu bır günkü o gun bırlıkte olduklarını dusundugu saat ıcın baktı..Bu olay ıyıce didiklense altından neler cıkar..Çünkü konu sahıbı cok uzun zaman yurt dısında,resmen bekar evı olarak kullanmıslar evı

Herşey olabilir tabi ki de konu sahibi banlanmış. Şimdi burdan gerçekten düşündüklerimi yazsam arkasından konuşuyormuşum gibi hissederim. Eğer geri dönerse söyleriz
Ama konu sahibi özel watsap konuşmasını foto olarak paylaştı diye banlandı, arkadaşlar mune’yi etiketledi deşifre olmasın diye. Tabi sizin fikrinize de saygım var ama ben çok inandım. Burada kaç kişi ağladı, senaryoysa iyi keklendik ki ben yalan sanmıyorum ama herkese saygı duyuyorum

Yok ya senaryo degildir....daha neler

Valla bilmiyorum canım bu kafaları bılmedıgım ıcın suan sadece farazı konusuyoruz..Ama bu evden cok fazla istifade edilmiş kadının yoklugunda..Sadece kocası degıl o yapıstırdın mı dıye pıslıgın de kesınlıkle bu evı kullandıgını düşünüyorum..Sonucta ona guzellık yapıp kız arkadas buluyorsa normaldır

Konu 3 gündür konuşuluyor. WhatsApp konuşması ayarlamak çok da zor değil sanki. Keklendikse de macera oldu bize. Beyin jimnastiği yapmış olduk. Hem yazanlar, hem de okuyanlar için. Ayrıca Allah korusun böyle şeyler yaşarsak ne yapmamız gerektiğini, delilleri nasıl toplamamız gerektiğini (sağolsun) bu konuya yazan üyelerden öğrenmiş olduk.

Bence de değildir. Birkaç arkadaş şüphelerini dile getirdi, kurgu olabilir mi diye ama ben de asla kurgu olduğuna inanmıyorum. Watsap mesajı falan çok açıktı bence, saati falan.
Valla o resmi göremedm ama sanmam ya niye uydursun eline ne gececek. Hem bu hayatta neler oluyo bumu olmicak

Pislik herif, evi şey evine çevirmiş resmen.

herkes her olaya ayni tepkiyi vermiyor. bazılarımız daha soğukkanlı olabiliyoruz. konu sahibi de su an oyle. ki sok evresinde oldugu icin muhtemelen. soğukkanlılıgi burda cok alışık olmadığımız bir durum olduğu icin belki garip geliyordur. yalniz soyle bir şey da var bu tip konularda konu fake falan diyerek cok yazışma olunca gerçek konularda konu sahipleri üzülüp konularini kapattiriyorlar ve olayların devamını ogrenemiyoruz aklimiz onlarda kaliyor. matrujda da adini hatırlamadığım az once bahsedilen ifşa olan uyede de benzer şeyler olmustu. konuya inanmayanlar kib yapip geçse daha iyi olur sanki.

konuyu en başından beri sayfa sayfa takip ettim,etmekteyim. yani açıkçası ya gerçekse konu sahibini üzmüş olurum diye ve böyle hassas bir konuda tepki çekmemek için yorum yazmamıştım ama birkaç gündür aklımda bu konu ve şimdi yorum yapacağım artık yeter diye son sayfaya geldim ve sizin yorumunuzu gördüm... yani huzursuzluğum iyice arttı...

delilleri çok çok çabuk buldu,çok kitabına uygun gelişti her şey.. whatsapp sohbetleri silip yükledi,hoop geri geldi tüm sohbetler, sonra her seferinde yüklediklerini geri mi sildi o kısacık sürede,örneğin eşi lavaboda falanken yapmış çünkü...

adam normalde her sohbeti siliyorsa açıp baktğında demez mi nereden geldi bunlar diye..

hani geniş bir zaman aralığı olsa silmeye vakit vardı diyeceğim ama, hep kıl payı aldı sildi genelde...

ben kurgu diyemem demek de istemem ama, bilmiyorum içten içe aklıma yatmayan bazı küçük detaylar var,böyle içerden kaşıyan huzursuz eden...

ya burada yazılmayan şeyler var ya da bilemiyorum...

her şey ama her şey aldatmalarda rastladığımız çok tipik şeyler.. 100 kişiye sorsak haydi bir senaryo yaz desek bu tarz bir şey çıkardı herhalde...

2. kadın uzun,sarı saçlı, kapıcı konu sahibini üzmemek için söylemiyor (ki biz de ilk böyle tahmin ettik sonra konu sahibi evet beni üzmemek için söylememiş dedi..)

lütfen beni yanlış anlamayın,niyetim asla kötü değil beni burada bilenler bilir, gerçekten içimde bir huzursuzluk var bu konuyla ilgili en başından beri.. çok çabuk gelişti her şey, çok kitabına uygun ilerledi..

inşallah doğru değildir,inşallah bir kadın bunları yaşamak zorunda kalmamıştır,ama ne bileyim dediğim gibi bir huzursuzluk var içimde :/

***not: dün siteye giremedim 57'den itibaren okuyamadım,aralarda bir şey oldu mu bilmiyorum şimdi bakacağım :)

Bence o kızlar grup iş arkadaşları çıkacak
Özellikle memurlar arasında çok farklı hayatlar belirmeye başladı.bizzat yaşayan bilir hanımlar.bu kişiler evli çocuklular maalesef eşlerinden istemedikleri duygusal hazları dışarda en yakın kişilerden istemeye başlıyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…