Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet bunlar o tayfadan aralarındakı ıgrenc konusmadan bellı..Sankı cok ıyı bırsey basarmıs gıbı yok yapıstırdım yok gızlı gorevlerde ıyıyım..Kadın sımdı bunların ıkısıne de yapıstıracak haberlerı yok..Ben olsam bosanma davası acıldıktan sonra o adamın esını de sosyal medyadan bulup esıne dıkkat et esımle aralarında böyle mevzular gecmıs derım..Ayy sınır oldum ..Hayatlarında hıc kadın görmemısler sankı..

İki sene önce bi konu vardı burda kadın aynı böyle acaba diye konu açmıştı yorumlarla birlikte deliller buldu telefon buldu arabada kocasının Twitter da paylaşımlarını gördü +18 yani hatta böyle inanmayanlar olmuştu ifşalar falan oldu administratorler kadınla telefon da falan konuşmuşlardı baya büyük olaydı gerçekti yani o zaman çok ağlamıştım o kadına hamileydim üstelik, hayatta her şey oluyor rabbim yardımcıları olsun

Geçen gün başka bir konu vardı.üye yine konudan 1 gün önce üye olmuştu.Konu sayfalarca ilerledi sonra hesabı engellendi.
Ilgimi çeken 2 konuda da aynı son olunca şüpheye düştüm.fake olarak paylaşılıp dikkat çekiliyor galiba sitede

Kk yöneticisini yine etiketlesek arkadaşın yeni oldugunu ve kuralları bilmediğini yazsak kaldırmazlarmı acaba

Hatta üyeyi ifşa etmişlersi başka yerlerden bulup o konuydu değil mi? Bende çok üzülmüştüm inşallah çok iyi hayatı vardır şimdi. İki sene mi olmuş

Tabi hayatta her şey mümkün. Allah aldatılan herkesin yardımcısı olsun. Kimsenin başına gelmesin böyle şeyler. Bana sadece fazla tuhaf geldi.

Hatta üyeyi ifşa etmişlersi başka yerlerden bulup o konuydu değil mi? Bende çok üzülmüştüm inşallah çok iyi hayatı vardır şimdi. İki sene mi olmuş
Evet o, ve kadın iyi bu sene yine bi konu açmıştı çok iyiyim falan diye

Biliyor musun keşke kurgu olsa o kadar sevinirim mutlu olurum ki en azından bi kadın üzülmemiş emekleri sevgisi heba edilmemiş olur ve benim gibi bir çok kişi bunun kurgu olmasını çok isterdi...

Inanmiyorum ya... cok üzüldüm malesef gercekten dogru gibi süphelerin allah kimsenin basina vermesn

Biliyor musun keşke kurgu olsa o kadar sevinirim mutlu olurum ki en azından bi kadın üzülmemiş emekleri sevgisi heba edilmemiş olur ve benim gibi bir çok kişi bunun kurgu olmasını çok isterdi...
Ben de kesinlikle daha çok sevinirim. Allah hiç kimseye böyle şeyler yaşatmasın.

Ikı güzel söze bakar kendini özel hissettirmesi :) Böyle basit kadınlar zaten ben niye 2. kadınım diye düşünmekten ziyade eşini tercih etmiyor beni tercih ediyor diye havalara girerler..Paçavra gibi kullanıldıgının bıle farkında degıl..Adam askından ölse esını bosar senı alır zaten de bunların beynı de calısmıyor..Cıft olarak belkı eve gelıyorlardır ayrı odalarda takılıyorlardır sey etcez dıye gırmıyorlardır ama onu da yapıyorlardır..Yoksa sorgulamaya gelınce sorgulaması gereken cok sey var ama metres olmayı kabul etmıs bır kere

O
Hatırlıyorum orayada yorum yapmıştım.ben ilk üyelerdenim bir keresinde koca buradaki yazışmaları görüyor şikayet ediyor.kadının üyeliği iptal edilmişti.o yüzden isim numara yazışma kabul edilmiyor.dikkatli yazışma yapmak lazım.

Aa onu kaçırmışım çok sevindim onun adına.
Yeni hesap açmış eskisini kapattırmış boşanma süreci zorlu geçmiş kocası barışmak istemiş hep biraz kafası karışmış ama yine de boşanmış çocuklarımla mutluyum falan yazmıştı. Her acı geçiyor sonsuza dek sürmüyor iyi ki

Ban yiyince arkasından konuşmak gibi oluyor ama al benden de o kadar ya. İnşallah da gerçek değildir tabi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…