Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üye ismini tam hatırlayamiyorum ama biliyorum takip etmistim o konuyu

Benim dikkatimi ceken sey Delilleri çok çabuk buldu. Video kaydı mesela eşiyle kadının apartman görüntüsü 1 aylık kayıt içinde onu bulmak uzun sürer. Adamın e devletine bile şıp diye girdi. Telefonu buldu hemen çantada ve şifre yok telefonda mümkün değil bence. Bende bazen eşimin telini falan karıştırırim şifreleri falan bulamam hiç. Kitlenir kalır hemen. Ama konu sahibi herşeyi tereyağından kıl çeker gibi buluyor. Son mesajda adam görüşmeyelim diye başlıyor mesaja sonra 1. Den ara diye dönüyor muhabbet. Ne bilim kurguda olabilir ama isterim kurgu olsun hiç bir kadın yaşamasın böyle bir olay

Ban yiyince arkasından konuşmak gibi oluyor ama al benden de o kadar ya. İnşallah da gerçek değildir tabi.
Ban yediğini görmeden yazdım ben. Dünden beri okuyorum yazışmaları. Bana tuhaf geliyor. Umarım gerçekten kurgudur da bir kadına tüm bunlar yapılmamıştır.

Ben de tam olarak bunları düşündüm.

Sildiği için banlanmış olabilir

Bir ilmek söktükten sonra gerisi hızla sökülür, çorap söküğü gibi geldi derler ya hani üstelik konu sahibi belli bi tarihe baktırdım diyor komple bir aya baktırmıyor. Arkadaşıyla olan konuşmanın önceki gününe bakıyorlar sadece

Mesajlaşma zamanından buldu kamera kaydındaki görüntü zamanını ve diğer telefon şifre olaylarını burdaki arkadaşlar ne yapması gerektiğini yazdı o şekilde buldu yoksa oda bilmiyordu.

Aynen. Bütün mesele kondurmak bence. Görmek isteyen herşeyi görür, istemeyen Kemalim yapmaz der.

Bana yalan hikaye gibi gelmedi kızlar ya. Tabi burada neler okuyoruz da, ben bu arkadaşa inandım. Hem konuşmayı bile gönderdi, konuşma saati de şimdi değil ki, onu da planlamış olamaz bence.
Herşey olabilir tabi ki de konu sahibi banlanmış. Şimdi burdan gerçekten düşündüklerimi yazsam arkasından konuşuyormuşum gibi hissederim. Eğer geri dönerse söyleriz

İnşallah dediğiniz gibi çıksın ama bende bu işlerde çok iyiyimdir eşimin tüm geçmişini hala bakarım haberi yok tüm şifreleri bende saklıdır.bildiğimi bilmez salağa yatarım.niye bana söylemiyosun diye.telefonuna 2 dk bakmam yeterli hala küçük kaçamaklar yapar güzel kız fotolarına bakar arada bende inat yabancı erkeklerin fotoğraflarını açıp işim varmış gibi telefonu önüne bırakırım.telefona baka kalır safım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…