Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Telefon hattını çaldırmayı denedinizmi hiç çalıyor mu yani bi arkadaşınızdan yardım isteseniz arasa o numarayı bazen böyle numaralar arıyor yok ne biliyim ne turizm şirketinden arıyorum deyip tatil vermeye çalışıyorlar onu bahane etseniz ay ben bile yaparım sizin için ya ne olacak

TAtile gidelim demesi sizin neyi ne kadar bildiğinizi öğrenmek amaçlı hani sadece kuruntu mu yapıyorsunuz yoksa biri eve girip çıkarken mi görmüş vs vs bırakın kıvransın delirip dursun n’oluyo diye

Kadın şüpheleniyorsa doğrudur. Peşini bırakmayın. Bide soru sorduğunda afallıyorsa daha çok şüphelenin. Bende şüphelendim her aklıma bişey düştüğünde gece uyurken telefonunu didik didik ettim tabiki aldattığını gördüm.

Cevaplar mısım bilmiyorum ama sana bir şey sormak istiyorum G GokcenKatun ..sence affetme ihtimalin olsa eşin seninle mi devam edersi yoksa sen farketmeseydn bile zaten yavaş yavaş bu kadın için ayrılık çanları mı çalacaktı. Nebileym mutlu muydunuz. Aklınca kaçamak mı yaptı yoksa aşık mı oldu.. Bunu sırf şu sebepten soruyorum seni kaybedince perişan olsn ve o kadınla gönül eğlendirmiş olup asla yeni bir hayat kuramasın istiyorum. O yelloz tam bir paçavra gibi adamın senden sonraki çöküşünü görüp ortada kalsın istiyorum yaa..

Merhaba ilk kez yazıyorum konuna,Tüm hepsini okudum.

Eşinin sezip te hala aman ne olur ne olmaz diyerek şifresini bile değiştirmemesi 2 ihtimali akla getiriyor: ya cok salak ya da ogrensen de umru değil....bence ilki...Eğer akıllı olsaydı, yatağı açıp bi de üstüne lekeli bırakmazdı..Yatak açılınca illa sorulacak burda kim yattı diye yani...

2.si olmaz cunku sana değer vermese bile polis oldugu için kariyerinden korkar yakalanınca ki zor elde etti diyorsun...

Kadına gelince, karısını şerefsizce bu sekilde aldatan birinin kendisini sevdiğini düşüyor...o da ayrı bir salaklık...Mümkün değil..Bunu yapan adam baskalarıyla da yapar ya da yapmıştır çünkü...Ki 1 yıl onceki hissettiğin şey bence baskasıydı..Eğer aynı kadın olsaydı, arkadaşı yeni birşey gibi yapıştırdın mı diye sormazdı belli ki yeni biri...

Uzgunum ama boyle tipler yalnız kalmaz kalamazlar, en kötü baska ile bile tayini çıksa orda da birini bulur, karım aldattı dayanamadım şehir değiştirdim diycek...Hiç umru olmaz bu tiplerin bama göre...Allahından bulsun

Yurtdışındaymış ya o yüzden zaten bekar gibi yaşamış adam işte

Canim dava bulunduğunuz şehirde açılırsa gidip gelmek zorunda kalacaksın bu şehre. Acaba ailenin olduğu şehirde mi acilsaydi dava ?

Bence de bu denenmeli.

Ay ben de bunu istiyorum ben deee
Sürüm sürüm sürünsün gözüne uyku girmesin inşallaahhh
Diğer yellozu unutmamak lazım ama o da aynı şekilde!

Annenizin yanına gittiğinizde apartman kayıtlarından yeni deliller de elde edersiniz umarım ki.

O kadın da zaten tam bir asalakmış anladığım kadarıyla.siz yokken sizin arabanızı kullanması çok büyük bir hadsizlik hep bu şekilde devam edeceğini sanıyordu galiba.

ayy gerçekten ya resmen kendini G GokcenKatun yerine koymus, yokn yatağında yatmalar, yok arabasını kullanmalar yok evine girmeler. kendinim 2.plandaki kisi oldugunu anlayamamis galiba
Yok böyle insanlar öyle olur genelde zaten. Çok sevildiklerini falan sanarlar. Onursuzluk böyle birşey demek ki

Bazısının ruhunda var. Sanki bu iş için böyle bir hayat için doğmuşlar.
Kesinlikle. Hatta tepki görünce de şaşırıyor bir çoğu. sEvİoM diyip kendini haklı gören mi dersin elde tutamamış adamı diyen mi dersin. Nasıl bir ruh hali nasıl bir akıl tutulmasi çözemiyorum cidden.

Evden gitmeden şunun şampuanına tutkal mı katsan ya?
Diş fırçasını da klozette gezdirsen mesela?
Parfümünü en sevdiği saati falan çöpe atsan giderken keyiflice?
Güzel olmaz mıydı ki
Diş fırçasını kesinlikle klozette gezdirsin. Zevkten dört köşe olurum burada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…