Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G GokcenKatun
Çok haklısın ... şunu aklından çıkartma “geçecek”... Aslında biliyormusun çok şanslısın, ne güzel daha gencecik yolun başındasın, işin gücün var kimseye muhtaç değilsin ve en önemlisi çocuğun yok zararın neresinden dönersen kârdır. Arkana bakma bu senin için bir tecrübeydi geçti gitti diye düşün...
Allah işlerini kolaylaştırsın kalbine serinlik ferahlık versin

İkinci hattı olduğu belliydi şimdi oradan iletişim kuracaklar çok dikkatli olun lütfen. Peki eşinizin ne zaman haberi olacak tüm bunlardan? evet çok zor, yiprandiniz, yıllarım heba oldu diyorsunuz ama bunları bir süre sonra düşünmeyeceksiniz Kurtuldugunuza şükredip emin adımlarla yolunuza devam edeceksiniz. İnşallah bundan sonra her şey sizin için daha güzel olsun. Bu gece nasıl duracaksiniz keşke hemen gidebilseydiniz.

İnan çok üzgünüm bunları yaşamış olmana
Ama şöyle düşün; yaşın 31 değil de 50 olsaydı tüm hayatımı ona harcadım derdin
Bu şahıstan çocukların olmuş olurdu sen çocuklar kötü etkilenmesin diye dertlenirken o hayatına bakardı
Şimdi hepsini boşver
İyi tarafından bak, sen yurtdışında ondan ayrı yaşıyordun aylardır ve onsuz çok sabah ve gece geçirdin az çok alıştın onsuz bi ev düzenine. Sen uzaktayken sadık kalamayan biri olduğunu da gördün. Affedip sonra hayatın boyunca keşke demek zorunda kalmayacak kadar güçlüsün. Sen yoluna bakmayı tercih ettin belki de şimdi kendini daha çok işine vereceksin orda kalbini başkasına kaptıracaksın sonra buraya konu açıp "iyi ki bitirmişim kızlar şu an çok mutluyum o zaman siz bana çok yardım ettiniz bende şimdi mutluluğumu bildirmeyi borç bildim" diyeceksin. İyi şeyler hissediyorum geleceğin için. Allah yardımcın olsun ama bu adamla yüzleşmeyi yüzyüze yapma nolur. Hiç belli olmaz sağı solu senin tamamen vazgeçtiğini gördüğünde başka birine dönüşebilir. Alabildiğin kadar eşyanı al arabaya yükle avukatla görüşmek için döndüğünde bile onun haberi olmasın otelde kal gerekirse. Çünkü ortak hesaptan para çektin ona bilgi verilir diye biliyorum. Ve lütfen dava açılır açılmaz durumu onun amirine bildir. Onla aynı evde daha fazla kalma derim. Bol şans.

Ayy öyle demeyin, belki hayat yeniden başlıyordur, güzel düşünün güzel olsun...

G GokcenKatun canım bence ikinci telefonunu bir şekilde bulmalısın. O telefonda Allah bilir ne deliller vardır.. Mesajlar, fotoğraflar hatta videolar.. haydi kızlar şimdi bu telefon nerede olabilir diye düşünelim... Ben ya iş yerinde diyorum (ama kadın da iş yerinde zaten orada neden kullansın ki) , ya da evde çok güzel bir yerde saklıyor... mont ve pantolon ceplerine bakabilirsin ilk olarak. Başına böyle ikinci telefon vakası gelen var mı, varsa nerede buldunuz? Sorum tüm bu başlığı takip edenlere.

Benim de aklıma geldi yani buna yeni yapıştırdıysa geçen yaz evde olan kimdi
Bence ikisi de aynı kadın geçen yıldan bu yana sevgililerdi kadın eve gelip gidiyordu ama beraber olmamışlardı yeni beraberlik yaşadılar ve ordan patladı zaten olay arkadaşının yapıştırdın mı diye sorması uzun zamandır uğraşıyorsun becerebileni mi nihayetinde minvalinde gibi geldi bana çünkü kadın sonuna kadar ne olursa olsun gideceğiz diye konuştuk demiş mesajda adam kadını kafalamak için bunları söylemiştir

Işyeri çekmecesi.

Emin olun geçer, yaşınız daha çok genç ve en azından maddi manevi en az yara ile bu süreci atlatacaksınız, delil toplamadanda boşanma sürecine girebilirdiniz ya da eşiniz siz gerçekleri görmeden iyi niyetinizden faydalanıp elinizden vekaletname alarak maddi yönden mal varlığını kaçırıp, sizi zora sokabilirdi. En kötüsü sırf sizin iş yüzünden uzaklığınızı bahane ederek bir süre sonra maddi birikimlerinizide alarak sizi suçlu çılarıp sizden boşanabilirdi.Şimdi azından çok sağlam delilleriniz var. İki yıllık evlilikte hem ev hem araba sahibi olduğunuzu ve ziynetinizinde yerinde olduğunu düşünürsek eşinizin bir polis maaşı ile olacak şeyler değil bunlar, muhtemelen iyi bir geliriniz ve iyi bir mesleğiniz var, diğer kadında sizin paranızla kurulan yaşam ve konfor tatlı gelmiş ve eşiniz o kadını bu şekilde oyalıyor büyük ihtimal, zaten eşiniz bütün maddi birikimi kaybedip, iş yerinde bu durum siciline işlenince dünyası başına yıkılır. Üzülmeyin Allah korusun evlat sahibi olduktan sonra da bu durumu öğrenebilir ve bir ömür o karaktersiz adamla muhattap olabilirdiniz. Hayatta herşey bir tecrübe ve gerçekleri görün sizin iyi bir evliliğiniz ve ilişkiniz yokmuş sadece siz öyle sanıyormuşsunuz, evliliğinizin kutsalı olan yuvanıza başka bir kadın sokan ve onla yaşayan adamla zaten evlilik olmazmış.

Zaten ya evde güzel bir yere sakladı ya arabada. Belki de birlikte olduğu kadına vermiştir içindekileri yok ederek. Anlamışlarsa başlarına gelecekleri tahmin ediyorlardir

Hesabımı kapatmıştım yazıcağım şeyler bittiği için ama size söylemeden edemeyeceğim bir şey daha var o yüzden yeni hesap açtım. Kendinize çoooook dikkat edin lütfen, ne haberler okuyoruz çok endişeleniyorum sizin için. Telefonunuz hep yanınızda olsun avukatla görüşmelerinizi bu siteye girişinizi vs silin. Güvenli alanınıza gitmeden önde bilmesin neler olduğunu.

Eğer telefonu elinden çıkarmadıysa arabanın torpido ya da bagajında olabilir. Bu arada sizden gizli ikinci hattı olduğunu mahkemeye sunarsanız mahkeme o telefonla kimlerle görüşüldüğünü talep edebilir diye düşünüyorum avukatınıza bir sorun isterseniz

iPhone'larda ikinci hat yoktu dimi bildiğim kadarı ile bence arabadadır siizn telefonda iphone is takip yapabilirsiniz gittiği yerin adresine kadar bulursunuz en başından beri takipteyim hiç üzülme zararın neresinden dönersen kârdır arkadaş

Çöpe giden yıllarım diye üzülüp düsünmeyin sakın bunu öğrenmeseydiniz daha çok yıllarınız heba olacaktı... bu sürecte belki bebeginiz olacaktı böyle bir süreci bebeginizle atlatmak zorunda kalacaktınız... bunları düsünüp biraz üzüntünüzü hafifletebilirsiniz.. tamamen gecmesi zaman alacak ama hersey sizin icin çok güzel olacak

Şoför koltuğunun altı da olabilir

Ben vekaleti ve delillerin hepsini verdim avukata. Gerisini o halledecek. Mahkeme celbi ulaşırsa öğrenir artık şu anlık bir şey demek istemiyorum.

Geçecek hepsi daha mutlu olduğun günlerin olacak.sizi çok takdir ettim valla.Allah yardımcınız olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…