Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasıl yani sadece bu konu için mi üye oldunuz?
İlk üyeliği de bu konu içindi 🤦‍♀️
Evden gitmeden şunun şampuanına tutkal mı katsan ya?
Diş fırçasını da klozette gezdirsen mesela?
Parfümünü en sevdiği saati falan çöpe atsan giderken keyiflice?
Güzel olmaz mıydı ki :110:
Gizli psikopat mıyım bilmiyorum ama çok hoşuma gitti 🙈

Kamera veya ses cihazı koyarak daha fazla delil bulmak iyi olurdu ama bu şekilde işlemleri başlatman iyi oldu. Böylece mal kaçırmaya kalkışamaz. Neyse nasılsa görevli şahitlik yapacak.
Sanırım ben olsaydım kurtulduğum için başımın gözümün sadakası olsun diye o aileye yardımlarından dolayı bişeyler yapardım.

Kesinlikle. Hatta tepki görünce de şaşırıyor bir çoğu. sEvİoM diyip kendini haklı gören mi dersin elde tutamamış adamı diyen mi dersin. Nasıl bir ruh hali nasıl bir akıl tutulmasi çözemiyorum cidden.
Ya benim herif bir gün aldatacaksa akıllı biri ile aldatsın, böylesi akılsız arsız çirkef kezban model tiplerle değil. Hayır, takarım o süpürge saçlarını elime, yok yere ceza yerim. Değmez hani çektiğim sıkıntıya.

Konunuzu baştan sona tüm detaylarıyla okudum. Öncelikle böyle bir insandan kurtulduğunuz için kesinlikle sevinmelisiniz. Sizin gibi aklı başında bir kadını kaybeden bir adamdan çok da bir şey beklememek gerektiğini düşünüyorum. Bunlar bir yana bu süreçte eminim zihinsel olarak da yıprandınız. Bu sürecin sizde derin izler bırakmasına fırsat vermeden yardım alabilirsiniz. Emin olun sizi rahatlatacaktır. Siz çok güçlü bir kadınsınız bunun da üstesinden geleceksiniz.

Ya benim herif bir gün aldatacaksa akıllı biri ile aldatsın, böylesi akılsız arsız çirkef kezban model tiplerle değil. Hayır, takarım o süpürge saçlarını elime, yok yere ceza yerim. Değmez hani çektiğim sıkıntıya.
Valla yavru ben hiçbir zaman gidipte daha iyisi ile aldatılan görmedim. Şöyle bir düşündüm çevremde aldatılan insanları cogunluk olarak eşleri daha güzel daha akıllı daha eğitimli iken erkekler hep daha sünepelere gidiyor. Layıkları o aslında demek ki fazlasını kaldiramiyorlar 😏

Valla yavru ben hiçbir zaman gidipte daha iyisi ile aldatılan görmedim. Şöyle bir düşündüm çevremde aldatılan insanları cogunluk olarak eşleri daha güzel daha akıllı daha eğitimli iken erkekler hep daha sünepelere gidiyor. Layıkları o aslında demek ki fazlasını kaldiramiyorlar 😏
Çünkü o sünepe tipler erkeklerin EGO’sunu öyle bir şişiriyorlar ki adam diyor ki ben neymişim şöyle yakışıklıyım böyle eşsizim istesem Adriana Limayı elde ederim bla bla bla :kahve:

Çünkü o sünepe tipler erkeklerin EGO’sunu öyle bir şişiriyorlar ki adam diyor ki ben neymişim şöyle yakışıklıyım böyle eşsizim istesem Adriana Limayı elde ederim bla bla bla :kahve:
Aslında o tip erkekler bile bile oylelerine gidiyor. Dediğiniz gibi ego tatmini için. Konu sahibinin mesleği ne acaba ?

Çünkü türk erkeklerin büyük bir bölümü aşırı kompleksi güzel ve başaralı kadını içten içe çekemiyorlar egoları sarsılıyor aklı sıra diğer kadınla ego tatmini yapıyorlar.

Erkekle kadınları artık bu devirde çok küçümsüyor çünkü kadınlarda tek erkek ile yetinmiyor hemen geliyor alternatif erkekler. Bir kadın aldatmak isterse daha kolay partner buluyor sevdiğimiz için yuvamıza sahip çıkıyoruz tek istediğimiz sadakat her koşulda yoksa kanımız bozuk olmasın yeterli.

Daha güzel daha akıllı kadınların ne işi olur zaten böyle leş ilişkilerin içinde böyle adamlarla

Arabayı geçen gün aramıştım bir şey bulamadım. Muhtemelen de almıştır arabadan, çünkü araba bugün bendeydi. Evi geçen aradım didik didik başka delil bulabilir miyim diye ama bulamadım. Ceplerini kontrol etmedim daha deneyebilirim. Bence büyük ihtimalle iş yerinde kendi dolabında saklıyor. Çünkü orada herkesin kendine özel dolabı var kişisel eşyalar saklanıyor. Orada saklıyordur kesin..
Bagajda olabilir mi telefon?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X