Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2. Telefonu şu şekilde bulmayı deneyebilirsin .... Eğer açıksa ve sesi kisiksa tabikide...kulaklıkla radyo dinle sonra o hattı gizliden caldirmaya başla ...evi dolaş heryerini ..ses dalgalarında gariplike olan yerleri ara işe yarar mı bilmem aklıma bu geldi kardeş...helal olsun sana üzüleceksin ..ama sadece bunun gibi birine verdiğin değere ve zamanına ama yinede üzülme ..hayat tecrübesi olarak bak ..hayat okulu her zaman sevdigimiz derslere çalışmıyoruz sonuçta ..

Dip not : ikinci hat varsa 2. Telefon vardır diye düşündüm ama belki sadece hat vardır kendi telefonunun arkası açılıyorsa batarya kısmında saklıyor olabilir ama yeni nesil telefonlarda böyle bir şey yok tabi

Aldatmasa bile bir işler karıştırmış. Yakın takibe alın derim. Şimdi yüzlerseniz daha dikkatli olur veya ''ben bir şey çevirmiyorum'' diyebilir. Uzaktan takip ederseniz başka yerde başka açık verir ve ne çevirdiğini anlarsınız. Tecrübeyle sabittir.

Arabayı geçen gün aramıştım bir şey bulamadım. Muhtemelen de almıştır arabadan, çünkü araba bugün bendeydi. Evi geçen aradım didik didik başka delil bulabilir miyim diye ama bulamadım. Ceplerini kontrol etmedim daha deneyebilirim. Bence büyük ihtimalle iş yerinde kendi dolabında saklıyor. Çünkü orada herkesin kendine özel dolabı var kişisel eşyalar saklanıyor. Orada saklıyordur kesin..

Ben vekaleti ve delillerin hepsini verdim avukata. Gerisini o halledecek. Mahkeme celbi ulaşırsa öğrenir artık şu anlık bir şey demek istemiyorum.
Yalnız e devleti kontrol ediyorsa oradan da görebilir ya da uyap hizmeti alıyorsa operatöründen mesaj gelebilir yani bu akşam öğrenme ihtimali de var dava açılmışsa.

Bu herif sana sormuyor mu hiç neyin var diye? Ya da ne bileyim özel olacak ama yakınlaşmak falan istemiyor mu?

Peki meraktan soruyorum
Eşiniz size nasıl davranıyor
Daha ilgilimi soğuk mu
Yani nasıl sorsam duygusal anlamda onda da bitmiş mi birşeyler

Konunuzu şimdi okudum gerçekten takdir ettim. Bundan sonra her şey çok güzel olacak kaybeden siz değil o olacak. Siz mutlu bir şekilde yeni hayatınıza başlarken kaybeden o olacak. Umarım bundan sonra hayat istediğiniz gibi olur iyi insanlarla karşılaşırsınız.

Sanmıyorum iş çıkışı o zaman irtibata geçemez kadınla. Büyük ihtimalle evin etrafında bir taş altına falan koyuyor. Yanı sadece evde kullanmıyor. İş yerinde bıraksa sadece mesai saatleri içinde kalır. Sen eşini takip et. Gitmeden evin çevresinde bir yerde o tlf

Nasıl yani sadece bu konu için mi üye oldunuz?

Kuzum bu da ilk benim aklıma gelen şey, ama zaten iş yerinde olan bir kadınla konuşmak için, ikinci telefonu neden orada bırakırsın ki? Yani telefonu aksine evde tutarsın da uzakken iletişim kurabilmek için... tabi şimdi şüpheni anlayıp oraya saklamış olabilir evet. Ama ilk günler kesin evdeydi bence telefon. Ben mont ve pantolon ceplerinden ümitliyim, hatta ufak bir çantası varsa, o silahını koyduğu kılıf falan.. ne bileyim bu gece bir de ceplerine bak bakalım. Ayrıca sen yokken de o kadını eve alabilir, acaba kapıcıya bir söylesen mi biraz dikkatli olsun, şüphe çekecek bir durum olursa sana söylesin falan.

Bu herif sana sormuyor mu hiç neyin var diye? Ya da ne bileyim özel olacak ama yakınlaşmak falan istemiyor mu?
Dediğim gibi sanki aldatan o değilmiş gibi. Ama bir şeylerin bittiğinin farkında bunu hissedebiliyorum. Zaten dün geç geldi eve ben uyuyormuş gibi yaptım. Sabahtan da erkenden gidiyor. Yazıyor arıyor ama ben soğuk cevap veriyorum. Gel tatile gidelim diyor. Normal davranıyor yakınlaşmaya çalışmıyor. Bir yandan neyin var soruyor ben iş yerinde bir şeylerin ters gittiğini söylüyorum sürekli.

Evin içinde ruh gibi geziyorum, ama bir yandan yemek pişiriyorum. Çok değişik günler geçiriyorum. Ona yarin sabah erkenden yola çıkacağımı söyledin. Anneme gideceğim için bir şey söyleyemedi git dedi. Hoş gitme dese de gidecektim her türlü. O kadar delimin ucuna geliyor ki her şeyimi bildiğimi söylemek... oda bunu söylememi bekliyor gibi. İkimiz de seziyoruz ama bir şeyler yapmıyoruz. 1 evde 2 yabancı gibiyiz diyecem de ama bir yandan benimle konuşmaya çalışıyor. Normalde ben soğuk davransam gelir öper sever gönlümü alır. Bu sefer bunları yapmıyor çünkü her şeyim farkında. Soğuk davranıyorum o da normal yaşantısına devam ediyor, ama sessizce..

Is yerinden bir arkadaşından yardım alamaz mısınız dolabına bakması icin kadın ıs arkadası varsa muhtemelen yardım etmeyi kabul edecektır

Arabayı geçen gün aramıştım bir şey bulamadım. Muhtemelen de almıştır arabadan, çünkü araba bugün bendeydi. Evi geçen aradım

O zaman siz gayet birbirinizi seven sorun yaşamayan bir çiftken oluyor bunlar.
O kadar pişman olacak o kadar kafasını vuracak ki. Ama bunu gördüğünde lütfen bize de yaz içimiz soğusun. Ve sana helal olsun nasıl duruyosun söylemeden cinnet geçirmeden. Gitmeden söyleyip öyle mi gitsen ya şu herifin hayatı bi kararsın istiyorum

Benim de aklıma bu geldi. Şüphelendiğini anladı ve sonradan iş yerine götürdü. Belki de tok etmiştir bilmiyorum. Hepsine bakacağım birazdan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…