Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
eşiniz zaten bildiginizden şüphelenmeye baslamis. annenizin yanina gidince iyice anlar. gitmeden su yatağın her yerine kola döküp gidin yakola lekesi nasil olurmus öğrensin. doğrudan bisey demediginiz icin de şüpheden kafayı yiyip dursun. gelip doğrudan soramaz zaten.
ama olur da bi sekilde yüzleşme olursa elinizde ne kadar kanit oldugunu belli etmeyin. görüntülerden bahsetmeyin komşular gormus gibi davranın. panikletin aklıyla oynayın pislik sunepenin

G GokcenKatun inan atlatacaksin. Merhametiyle sana sarilacak bir annen var ne guzel. Ben de aynilarini yasadim. Ama benim annem babam 20 yıl önce vefat etti ya yapayalnız kaldım. Bir de 8 aylık hamileydim bebeğimi kaybettim. Zamanla kurtuldum diye çok mutlu olacaksın. Yanı senden çok daha zor şeyler yaşayanlar var bir şekilde kendimizi baştan yaratıyoruz. Cok sarıl annene sana iyi gelecektir. Sevgiler.

Ben senin yerinde olsam bu şeref yoksununa da 5 kuruşluk bir tazminat davası açarım
Yeter ki sicilinde gözüksün.
Hoş buna 5 kuruş da fazla ya neyse.
Her sey gönlünce olsun inşallah

Tabi tabi. İhmal etmem merak etmeyin. Gelişmeleri buraya tek tek yazarım.
Teşekkür ederiz bu güne kadar ayrıntıları yazıp bilgilendirdiniz sürekli. Konu açıp 1 2 mesaj yazıp sonra uğramayanlara da örnek olsun davranışınız.

Sanal da olsa nezaketsizlik çünkü

Hakkınızda hayırlısı olsun aman adama birşey hissettirmeyin bu 2 gün. Hasta hissediyorum deyin, işyerinde sorun var deyin arkadaşımla tartıştım deyin vs. moral bozukluğunuzun sebebini anlamasın.

Çok üzüldüm. Keşke ozaman da size destek olabilseydik. Konunuzu bilmiyorum burada var mı

Aa hakkaten bu konuda "tek suçlu eşin, sana sadakat sözü veren o,kadına bişey demeye hakkın yok"diyenler nerdeler?Buna benzer konularda aynı saçma,ezber cümleyi yazarlardı oysa ki.

Bizleri merakta bırakmadıgınız için bizde size teşekür ederiz.. Boşanana kadar takipteyiz seni. Duruşun tavrın bir sürü kadına örnek olucaktır. Herşey gönlünüzce olsun.

Aa hakkaten bu konuda "tek suçlu eşin, sana sadakat sözü veren o,kadına bişey demeye hakkın yok"diyenler nerdeler?Buna benzer konularda aynı saçma,ezber cümleyi yazarlardı oysa ki.
Burdayım buyrun

Kanun bile sadakat yükümlülüğü eştedir derken bize halt etmek düşer.

Burdayım buyrun

Eki Görüntüle 2801724
Hukuk sistemi açıklarından biridir bu bence. Bile bile evli erkek veya kadınla beraber olan kişinin de zina suçuyla yargılanması benim ve toplum ahlakı açısından gerekliliktir. Sadakat yükümlülüğü açısından üçüncü kişinin yargılanması mantıken söz konusu olamaz zaten.

Zina suç değil. Suç olması teklif dahi edilemez. Çünkü ucu çok açık bir kavram. Şuna zina diyelim buna demeyelim deme lüksünüz yok.

Burdayım buyrun

Eki Görüntüle 2801724
Komşunuz, kedinizi köpeğinizi zehirleyip öldürünce de kanunlar "mala zarar vermekten" ceza veriyor sadece mesela.Kanunlar elestirilemez değildir ki kadın kanunlar önünde cezalandırılmalı demedim zaten.Ama rezil edilmemeli mi gerçekten sizce de?Sizi bildiği halde evinize gelen, yatağınızda yatan,mutfağınızda yemek yapan kadına böyle bilgece, insanüstü bir olgunlukla yaklaşabilecekseniz sizi tebrik ederim.Bi de mesaj atıp tatlım yatağıma akıntın bulaşmış,senin için endişelendim,bi doktora görün mutlaka olur mu deyin.Bu olgunluğa bu yakışır zira.

Zina suç değil. Suç olması teklif dahi edilemez. Çünkü ucu çok açık bir kavram. Şuna zina diyelim buna demeyelim deme lüksünüz yok.
Evlilik birliği içerisinde zina suçu diyelim ya da “evli kişiyle ilişki yaşamak” şeklinde olsun. Nasıl tanımlandığı benim için önemli değil. Ama üçüncü kişiler de ceza alsın ki, herkes adımını atarken bir kere daha düşünsün. Mesela ben evli biriyle ilişki yaşama sevdası uğruna hapis yatmayı göze alacak kimseyi tanımıyorum. Varsa da helal olsun keşke içeri girse de yatsa.

Beni aldatan eşimse eşimle çözerim, derdim onunladır. Diğer kadınla herhangi bir diyaloğa girmem. Sizin örneklendirdiğiniz şekilde hiç girmem.

Otrera Benim yazdigim mesajlarimi mi stalk'liyorsunuz? Surekli begenmedim'e tikliyorsunuz. Maksadinizi cozemedim. Hayir yani yorumlarimi, cok onemli vs sanacagim, bence bu kadar uzerime dusmeyin.
inanın hiç dikkat etmedim,dikkat edip peşine düşmem için sizin de dediğiniz gibi sizi önemsiyor olmam lazım :)

dediğimi yanlış anlamayın,size laf atmak veya sizi rencide etmek için söylemedim bunu,gerçekten sizinle bir sorunum yok,olamaz da çünkü yani birbirimizi tanımıyoruz bile :)

yorumlara ifade bırakırken yorum sahibine bakmıyorum inanın,kendi fikirlerimle örtüşenleri beğenip,katılmadıklarımı beğenmiyorum. bazı insanlar gibi beğenmedim butonunu intikam almak için kullananlardan değilim ki zaten burası büyütüp,kafaya takılacak bir mecra değil :) hepimiz kafamızı dağıtmak için geliyoruz buraya :)

ama öyle demeyin,illa ki beğendiğim yorumlarınız da olmuştur

dediğim gibi hiç dikkat etmedim,lütfen kişisel olarak algılamayın :)

Çok üzüldüm yaşadıklarınıza. Duruşunuzu çok takdir ediyorum. İkisini de doğduklarına pişman edin. Yüzleri kızarmaz ama paraları ellerinden gitse canlarından can kopar. Benim de aklıma gelen buydu, belki daha önce de oldu ama ihtimal vermediniz. Konuşma kayıtları çıkınca her pislik dökülür ortaya.

Bir de rezil etme konusunda biri demiş boşanma davasından önce yap diye, bence çok haklı. Ben sizin yerinizde olsam, yurtdışına çıkana kadar hiç belli etmem. Yüzleşmem. İçi rahat etmesin. Gittikten sonra elinizdeki görüntüleri bir kağıda bastırıp iş yerindeki her memura (ulaşabildiğiniz kadar çok insana), amire, eşin ailesine, kızın ailesine posta (yada e-posta) ile gönderirim. Ortalık siz yokken karışsın. Pislikleri size bulaşmasın daha fazla. Amire ve ailelere de bir not yazarsınız. Hatta aklıma şu geldi, bir kağıdı yapıştırmadan önce/ yapıştırdıktan sonra diye iki bölüp, önce kısmının altına kadının eve girerkenki kamera görüntüsünü (saçını okşarken), sonra kısmına da arkadaşıyla olan o iğrenç konuşmayı ve kadınla arasında geçen konuşmayı bastırın. Kadının arsızlığını ve salaklığını 7 düvel görsün. Hem ahlaksızlığı hem aptallığı ifşa olsun pisliğin. (inşallah bu tür şeyler sizi hukuki olarak zor durumda bırakmaz).

İlk şoku böyle yaşasınlar. Size ulaşmaya çalışsın ama ulaşamasın. Delirsin. Çaresizlik neymiş hissetsinler bakalım. Bir hafta sonra da boşanma celsesi ulaşsın eline. Pislik herif. Pislik kadın. Bakın nasıl birbirlerini yiyecekler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…