Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Apartman görevlisi ile konuştum adam beni evine bile davet etti. Eşi de evdeydi sağolsun çok vicdanlı çıktılar. Adam mahkeme de tanık olmayı kabül etti çok şükür. Hatta sizin dediğiniz çıktı adam bana abla ben yanlış bir şeyler döndüğünü sezdim ama siz kuzenim deyince lafı uzatmadım dedi. Kadını o gün görmüş sadece zaten.

Çok mantıklı gerçekten. Eğer elime telefonu geçerse bunları deneyeceğim. Kendisi iPhone 12 kullanıyor. Şifrelere sadece yüz tanıma ile giyilebiliyor. 2. bir yüz tanıma oluyor mu bilmiyorum.

Cok sukur tum kamera kayitlari hangi tarihlerde girdiyse o binaya hepsi bulunur da kanit olur insallah

Evet bahsetmiştim adam polis kadın manav olsa yırtma ihtimali var ancak aynı yerde çalışan iki polis ise durum değişir. Burda kurum devreye girer kamusal alanda bir arada bu polisler aynı iş yerinde. Birinin tayin edileceği kesin gibi. Bunların polis olması da konu sahibinin elini çok güçlendiriyor. adamin maddi tüm mal varlığını 1 tl kalmaması koşuluyla vermesi konusunda ikna olurken mesleği görevi iş yerinde rezillik gibi konularda adam iknaya açık olacaktır. Adam kabul ederse tabiki anlaşmalı olması tercih edilir başta da yazmıştım.

Çok mantıklı gerçekten. Eğer elime telefonu geçerse bunları deneyeceğim. Kendisi iPhone 12 kullanıyor. Şifrelere sadece yüz tanıma ile giyilebiliyor. 2. bir yüz tanıma oluyor mu bilmiyorum.
Bende de aynı model var. Face ID yanlış çıkınca, tekrar deneye tıklayın, tekrar yanlış çıkınca Parolayı girin seçeneği çıkıyor. Parolayla erişebiliyorsunuz.

Bende de aynı model var. Face ID yanlış çıkınca, tekrar deneye tıklayın, tekrar yanlış çıkınca Parolayı girin seçeneği çıkıyor. Parolayla erişebiliyorsunuz.
Ayy çok teşekkür ederim Sizin önerileriniz de olmasa ne yapardım ben çok güzel bilgiler öğreniyorum sayenizde

Apartman görevlisinin tavrından belliydi bilmenizi istediği neyse ki yanıltmadı sizi şükür çok sevindim tanıklık yapacak olmasına gerçekten

Apartman gorevlısını ıkna etmekte zorluk cekersenız gerekırse para teklıf edın..

O kadının, adamın arkadaşına attığı bu yapıştırma mesajını kesin görmesi lazım. Off var ya ne büyük kapak olur ona.
G GokcenKatun lütfen eşinin attığı bu mesajı o pislik kadının görmesini bir şekilde sağlamalısın. Kendini bir halt sanmasın k...tak.

Kesinlikle aynı şeyi düşündüm. O ekran görüntüsünü atıp, kimbilir bu gruptan kaç kişi daha sırada sana yapıştırmayı bekliyordur yazmalı

İyi vicdanlı dürüst insanlar iyi ki varlar .

Yüz tanıma sistemi kendi fotografıyla da açılabilir.onun telefonunun kilidini açmak için kendi telefonunuzdan eşinizin resmini gösterin ya da videolu şekilde de olur

Ayy çok teşekkür ederim Sizin önerileriniz de olmasa ne yapardım ben çok güzel bilgiler öğreniyorum sayenizde
Kk seni bütün hakkin olan malvarlığın ile boşatacak sen hiç merak etme. Baş koyduk konuna gerçi senin kimseye ihtiyacın yok tek başına da bu iki rezilin hakkından gelirsin o güç, duruş sende fazlasıyla var.

Ay evli adamla birlikte olan kadina ne dersen de yüzsüzdür görse de üstüne alınmaz . Ikisi de birbirinden pislik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…