Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ahlaksız kadın 'yapıştırma' olayını öğrenince hala seni bırakmayacağım diyebilecek acaba..
Konu sahibi o kadar aklı başında davrandınız ki sizinle gurur duydum.
Kapıcının tanıklık etmesine çok sevindim, sürüm sürüm süründürün onları. Insallah meslekten men edilirler

Sadece boşanma değil manevi tazminat açma hakkınız da doğuyor. Mahkemeler kadından yana endişeniz olmasın. Hiç bir şekilde emeğiniz maddi anlamda yanına kar kalmaz. Avukatınız zaten anlatacaktır. Manevi tazminat Önceden 3. Şahsa yani o diğer kadına da açma hakkınız vardı ama bu değişti sanırım. Ben kuruma bulaşmayın, maddi olarak fazlasıyla bu işi bitirin derim ama tercih sizin. Çok üzgün olduğunuzu tahmin edebiliyorum, içiniz soğuyacaksa yapın. Sonradan pişman olunabilecek yada vicdanen üzebilecek sonuçlar çıkabilir kurumuna şikayetinizde

Evet burada bunu diyen çok, kadın sadakat yemini etmedi kocan etti. İyi de o kadın da bile isteye bir evliliği yıkma teşebbüsünde bulunuyor gurursuz karaktersizler

Evine arabasına yatağına kadar işgal etmiş ve hiç vicdanı sizlamamış hala da pişkince ne olursa olsn herşeyi göze aldm diyen biri için vicdanlı davranmaya gerek yok. Karısını aldatan bir adam için tüm adilikleri göze alan bir kadın bedel ödesn ki değsin bence bu kadar emeğine!!! Sonuçta önemli olan mutluluk... paranın pulun haysiyetn şerefin onurun ve mesleğin bir önemi yok kadın için.

Normalde kadına bişey demem ama bunun o bırakmayacağım lafları, evine girmesi, bulaşığını yerleştirmesi. Ulan düşününce benim acıdı ya. Vicdansızlar. İkisini de öyle bi beter et ki kapında sürünsün o köpek. Ayrıca kadına da arkadasıyla olan mesajlaşmayı yolla kocam sana sabah akşam rahat rahat yapıştırabilir artık de.

Bence karşı tarafların mesleki olarak sorun yaşaması onlara maddi kayıptan çok daha fazla zarar verir.Bu zararı görmeyi de fazlasıyla haketmişler artık kimseye bu şekilde ihanet etmemeleri gerektiğini anlarlar

Geçmiş olsun, sükunetinizi bozmayın. Kadına mesaj, kocanıza hesap sorma vs sadece taktik geliştirmeye çalışmalarına neden olur. Ortak mallar üzerine tedbir koydurup kendi üzerinize olanları da korunaklı bir yere toplayın arabanızı alın bir otoparka çekin bırakmayın onlara gitmeden alın. Altın vs yanınıza alın ama yurtdışına çıkacaksınız ailenize emanet edebilir misiniz? Bir de avukatınıza her detayı anlatmayı unutmayın. Avukatın söylediklerini yapın. Her ihtimale karşı dönüş gün saatinizi değiştirmiş gibi yapın bir kaç gün rötar vs. peşinize düşmesin. Biraz sakinleştiğinizde benim katkım daha çok dediğiniz malları belgelemeye çalışın. Maaş farkınız vs önemli olabilir bunu belgelemede. Allah yardımcınız olsun.

Ben whatsapi silip kaldirdigimda kendi mesajlarım yüklenmiyor .Bu nasil oluyor acaba ?Bu arada konu sahibi hersey icin hakkinda hayirlisi olur insallah .Cok uzuldum olaylarin boyle sonuçlanmasına. Rabbim kimseyi dogru yoldan sasirtmasin...

Yedekleme kapalı ise olmuyor sanırım
Benım hep kapalıdır, bende de gelmemişti.

Kızlar her şey için teşekkür ederim. Sizler sayesinde gerek telefon özellikleri olsun gerek dava konusunda olsun çok bilgilendirdiniz. Konuyu buraya açmakla çok tereddütte kalmıştım, ama iyiki açmışım.
Bu son 3 gün benim için çok yıkıcı geçti. Hayatımda hiç bu kadar zorluk yaşamadım desem yalan olur. Kaç yıllık emeğiniz bir anda yok oluyor düşünün. Nutkunuz tutuluyor. Mantıkla yapamıyorsunuz hiç birşeyi. Nedense eş kişisine çok soğudum. Hiç “onu çok seviyorum aşığım onsuz ne yaparım” naralarına düşmedim. Allah düşürmesin zaten. Ben ondan önce de hayatıma devam ediyordum, ondan sonra da edicem. Hayatımızı bir kere yaşayabiliyoruz ve bu hayatımı o pis herifle değersizleştiremem. Çok şükür zamanında okudum buralara kadar geldim. 31 yaşımdayım kendi başıma yeterim.

Belki gurur yapıp sessizce boşanırdım. Ama sizin sayenizde bunun mantıklı olmadığını anladım. O pis herife bir kuruşumu bile bırakmayacağım. Önceliktim bu olacak. Her şeyimi aldıktan sonra gitsin ne yapıyorsa yapsın. Hiç kimsenin ekmeğimde gözüm yok ama ikisinin de ceza alması o kadar içten istiyorum ki.

Avukatımla her şeyi detaylıca konuşamadık daha. Yarin vekaletimi verince konuşuruz artık. Yarından sonra bir kaç günlüğüne annemlere memlekete gideceğim. Zaten annemciğimi çok özlemiştim. Şimdi hiç olmadığım kadar onun şefkatine ihtiyacım var. Hem eş kişisine de tahammül edemiyorum. Böylelikle bir kaç gün ondan uzaklaşmış olurum. Herkese tek tek cevap yazamadım, kafam allak bullak o yüzden beni mazur görün . Şimdi kafamı toplama zamanı.

Ara ara girip sizleri bilgilendiririm kızlar. Hepiniz iyiki vardınız kendinize çok iyi bakın

Bu durum meslekten atilmasina sebep verir mi?
Eger oyleyse avukatiniz bu durumu kullanarak anlasmali bosanmaya ve tum mallari size vermeye ikna etsin. Zaten alinan mallarin cogu benim sayemde alindi demistiniz. Akilli davranip alabildiginizi almaya bakin. Sonrasinda yine yapacaginizi yapar onlari rezil edersiniz.

Bu kadar guclu olman beni cok mutlu etti umarim bunlari yasayan cogu kadina ornek olursun.

Bak bizi unutma bilgilendir. İçimiz soğusun .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…