aldatilip yeniden guvenebilmek!!

zaman ...çok şey öğretecek,gülerken ağlamayı, az bi duygusal şarkıda dalsa acabayı ama bi şekilde hem unutup hem tekrar güvenmiş miş gibi yapacaksın...
Ah arkadaşım arabadan flash belleğini alıp PC me yükledim dinlediği şarkılar yüzünden bile kavga ettik . Hepsini silip benim telefonumda yüklü şarkıları aldı onları dinliyor sadece. Hangisini sayayim ben bunları yaşarken ona da cehennemi yasatiyorum zaten . Geçen kankami aramis ne olur konuş nefes bile aldırmıyor o hataydı asla tekrarı olmayacak diye ...

oda alışırsa zaten güvenmiyo ne yapsam diye çünkü bunlar düz mantık hemen unutur düşüncesindeler..unutmuş , güvenmiş gibi yapacaksın ama arada bir unutmadığını belli edeceksin

Sen kadini bosver
Orasi seni ilgilendirmemeli.

Sen kocandan sorumlusun

Senle evli olan kocan.o kadin degil

Hakkinda hayirlisi
Insallah alisirsim

2. Kez şans vermek pek doğru bir seçenek degil. Diğer mesajlarda da söylemişler bir kez yapan yine yapacaktır.
Peki eşiniz sizi afferdermiydi?
Aldatmak karakterle alakalı bir durum ihtiyacla,şeytana uydumla yada aklım karistiyla açıklanacak pişman olunacak bişey değil.
Aldatan bunu bilerek ve isteyerek yapmıştır. Siz yakalamış olmasaydiniz devam etmeyecek miydi?

oda alışırsa zaten güvenmiyo ne yapsam diye çünkü bunlar düz mantık hemen unutur düşüncesindeler..miş gibi yapacaksın ama arada bir unutmadığını belli edeceksin
Öyle yapmaya çalışıyorum
Sen kadini bosver
Orasi seni ilgilendirmemeli.

Sen kocandan sorumlusun

Senle evli olan kocan.o kadin degil

Hakkinda hayirlisi
Insallah alisirsim
Kadına dediğim bişey yok zaten karakteri ayarsız olan kocam beni de o ilgilendirir ama evli olduğunu bile bile beraber olunmasıni anlamiyorum. Yoksa beni bu hale getiren o kadın değil bizzat kocam olacak o nankör ..

Hakkınızda hayırlısı olsun. İçinizde devamlı yanan bir kor olacak ihaneti belli ki. Boyu devrilesice... sonsuza kadar böyle devam edeceğini sanmıyorum icinizdeki ateş hem sizi hem onu yakacak. Çocuklarınız küçük anladığım kadarıyla. Eşinizi boşverip hayatı yaşayın. Birikim yapın. Tahammül edemeyeceğinizi anladığınız zaman elinizde bir koz olsun birikiminiz. Allah yardımcınız olsun.

Sürekli bu konular açılıyor. Yapacağın şey, aynı evde kaldığın sürece olabildiğince maddi birikim yapman. Ayrıca ev yada araba yada ne varsa üstüne geçirt. Ancak öyle ayakların üzerinde durursun.

Wow ne çömert bir adam ki eşinden çekinipte metresine beni arama diye mesaj yolluyor! O yapiyor eyvallah, af edildi. Yoksa tabiki bir yollu için değmez boşanmak dimi?

Başka bir mesajinda kendine gurursuz, onu dahada aşağa olan birşey diyiyorsun. Belli ki eşinden daha çok o kadini suçluyorsun. Halbuki sana nikahta bir ömür söz veren eşin.

Her türlü insan var bu dünyada. Evet bazelari evli olan kişiyi çekici bulurlar, bazelari yaşli olani, zengin olani,.. Herkesin kendine göre etik kurallari, doğrulari yanlişlari var. O kadinin kurallarida kendine. Neticede nikahta o sözü veren kocandi, o kadin değil.

Ve kadinlar genel olarak diğer kadini değilde eşlerini suçlasa. Erkekler gibi çingar çikarip aninda boşansalar, aldatmalar azalir. Erkekler senin gibi düşünen kadinlardan faydalaniyor işte. Bir iki ağlama, af et beni ve bitiyor. Ve baze erkekler bunu bildiği için aldatiyorlar.

Ben işte bu yüzden aldatilsam bitiririm. Cünkü paronyak olur insan. O güveni geri kazanabilecegine de inanmam. Cünkü yakalandi. Kendi bitirmeyi secmedi. Onu baba olarak affederim, çocukları ile ilişkisini zedelemem, ama kadın olarak affetmezdim. Allah size sabir versin. Cok Üzüldüm sizin için

Aldatanı affetmenin yolu yok.
Bunu bilir bunu söylerim.
Annem de 4 çocuk için katlandı babama, boşanmadılar. Ama bize hatayı zehir ettiler. Annem ne yaparsa yapsın içindeki kini bitiremedi. Hala ne zaman arasam konu dönüp dolaşıp babama geliyor. Ölene kadar da affedemeyeceğini adım gibi biliyorum. O yüzden olurda birgün aldatılırsam özellikle çocuklarım için boşanırım. Beni kindar, mutsuz, paranoyak bi canavara dönüştürmesine izin vermem.

Bekarim asla ne kınıyorum ne büyük büyük konuşmaya cesaretim var bu konuda .allah verdiğiniz karardan pismanlik yasatmasin hiçbir zaman canı gönülden söylüyorum .ama benm anlamadigim kalbime sığmayan bir durum var siz evladım Behçet hastası diye onu düşünürken o adam bunu nasıl düşünmüyor .benim canımı bu davranış çok yakıyor sadece o da o çocuğun babası o niye düşünemiyor bunu . Ve esiniz gerçekten pişman mi tabi bunu bilemezsiniz ama dürust olalım söze yakalanmasaydı devam eder miydi ? Şimdi pişman hata tmm ama askımlar bilmem neler havada ucusmus ne kadar basit esiniz için bişeyler. Allah ıslah etsin

İşiniz gelir durumunuz varsa bir dakika bile durmayınyok ben kocama baglıyum üç çocuk heba olmasın düşünceaindeyseniz bu hayata alışın o zaman çocuklar büyür olgunlaşır ve bazı şeylere vakti gelince anlayışla karşılayabilirler unuturla 25 ine geken çocugunzda bu travma kalmaz bile ama sizde kalır gecmezzçokta pskoloji işiyle avutmyın olan size olur

Tekrar guvenmenin yolu yok malesef bence. Hatta paranoyak olursunuz zamanla..... tabi esiniz guven sağlamaya calisirmi onu bilmem

Kesinlikle insan başıma gelmeden anlamıyor. O yüzden asla neden affettin demeyeceğim. Sadece imkanın varsa profesyonel yardım almanı öneriyorum. Ya da kişisel gelişim kitapları, videoları takip etmeni öneririm. Unutmak ve affetmekle ilgili bir çok yazı mevcut. Belki bir nebze rahatlatır. Yoksa şüphe insanı öldürür, kemirir. Bunu kendine yapma. Bu yola devam edeceksen unutmalısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…