aldatilip yeniden guvenebilmek!!

Çok üzüldüm sizin adınıza Allah yardımcınız olsun. Eşinizin size karşı tavırları nasıl peki ? Kendini affettirmeye çalışıyor mu?

O sadece senin yakaladığındi kimbilir neler vardır daha. Ben de aldatildigim zaman arastirinca nelerin i buldum. İnan asla vazgecmez sen ruhhastasi olarak yaşarsın

Merhaba, cok uzuldum allah kimsenin basına vermesin..
Bir yol secmisseniz, sectiyseniz zamanla ustesinden geleceksinizdir eminim. Ben bir konuda uyarmak istiyorum lutfen en hızlı sekilde bir avukat ile gorusup evlilik anlasması hazırlayın esinizde imzalasın. Olası bir kotu senaryoda birde ortak mallarınızdan olmayın.. Umarım ne demek istedigimi acıklayabilmisimdir..

Affedersiniz affetmezsiniz orası size kalmış ama eğer affedecekseniz adamı kapının önüne koymayacaksanız rezillik çıkarmaya da gerek yok bence. Adam eskiden haberiniz olmadığı için içinde bi korku duyuyordu belki ama şimdi tamamen rahatlamıştır çünkü affettiniz. Kafasında yine yaparım yine affeder düşüncesi var artık. En azından gururunuzu düşünün böyle zamanlarda yoksa ömür boyu aldatıldığınızı unutamayacaksınız kim burda ne derse desin

Çok zordur emınım 3 cocukla nıyetım sızı yargılamak degıl ama affedp tetkrar tekrar yapmasına sebebiyet verebilirsiniz. Elalem ne der , cocuklarıma nasıl bakarım sorularnın cevabını bulamadıgınız ıcın katlanıyorsunuz fakat bu böyle gitmez. enınde sonunda bitecek. guvenemezsınız artık ve ıcın ıcın yer sızı bu his .

Affetmeyi seçerken ne bekliyordunuzki böyle birşeyi sindirip hayatın normal akışına dönemez zaten kimse. Sonuç yine hüsran yani. Ayrılmasanız bile elinize kalan psikolojisi bozulmuş anne ve çocuklar olacaktır.

uzgunum yapan bir daha yapacak.Bu kadin meselelerine bulasmis birisi bir daha kendini kurtaramiyir.
Not annesi 26 yil aldayilmis ve her seferinde kandirilmis bir evlat

Allah kocaninda o kadinin da belasini versin... Bunun adi oros..luk baska bisey degil evli erkekle takilmak nedir ailesine at ekran goruntulerini burda birakma bu isi

Bir kere güven gitmiş
Bundan sonrası zor
Affetiysen bu konuyu tekrar açıp yüz göz olma

Allah kocaninda o kadinin da belasini versin... Bunun adi oros..luk baska bisey degil evli erkekle takilmak nedir ailesine at ekran goruntulerini burda birakma bu isi
Eline ne geçecek bunları yapınca?kızı ailesi öldürecekmi?böyle kolay mı sanıyorsunuz bu işleri
Adamı affetmiş evine almış
Başka kadına gider kocası
Bir tek o kız mı var dünyada
Bu kadın hep onlarla uğraşıp kendini yıpratıcak olan kime olucak biliyor musun sadece bu kadına.

Bir daha guvenemezsın maalesef guven öyle kolay kazanılmıyor. Evden falan atıp biraz sokaklarda surundurseydın bari icine biraz su serpilirdi belki ne bileyim. O kadın da ayrı bir midesiz yazıklar olsun cocuklarına da mı acımıyorlar utanmazlar.

Şuan tüm hesapları sosyal medya herşey ortak kullanım . Sürekli nerede olduğunu biliyorum evet pişman tabiki ve çaba gösteriyor ama bu yaptığını unutturmuyor
Aslında kanı bozuk adam evet hep yapar burada beni gerçekten üzen şey bir kadın evli olduğunu bilerek nasıl ilişki yasar. Evliliği bitmemiş aynı evde eşinden cekiniyor eve giriyorum yazma diyor ve bunu kabul ediyor .. Eğer kız evli olduğunu bilmeseydi inan hiç bir günahı yok derdim ama bunu aklım almiyor.

İnanki ailesini falan bilsem ulasabilsem yapacaktım ama çeşit çeşit fotoğraflarından ve İstanbul'da yasadigindan başka bı bilgim yok o kızla ilgili . Adam yaptı eyvallah ama evli olduğunu ve bu evliliğin her türlü fiili bı şekilde devam ettiğini bile bile ilişki yasamak.. buna isim bulamiyorum. Ben gurursuzluk ettim affederek ama bu çok daha aşağılık bı şey..

Maddiyatta sorun yoksa hiç bekleme çocuklarına vereceğin huzurun katili o adam kılıklı kanıtları topla tazminatını al kendini toplayana kadar kullanırsın insanlıktan çıkmış birine insanlık öğretemezsin

Aldatmanın tek seferliği yok maalesef.
Yapacağınız şey eşinizin sizi aldattığını ve aldatacağına gözünüzü kapatmak olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…