aldatilip yeniden guvenebilmek!!

Herşey ortada ve sürekli ne yaptığını biliyorsan o zaman neden psikopat gibi kapıdan ilk çıktığından itibaren ne yapıyor diye düşünüp sıkıntı yaşıyorsun ???

Şuan konu kadın mı kocan mı ? Kimse kadın haklı demiyor zaten ama güven sorununu kadınla değil kocanla halledeceksin ..

Devir artık evli erkegi sorun etme devri değil maalesef .
O yüzden kızda suç aramayı bırakın.
Kocanıza zorla bir şeyler yaşatmadi kafasına silah dayayarak .
Kocanız bile isteye kadınla birlikte oldu..
Bir de aldatan birine güvenme diye bir yol yok .
Ortalık durulsun gene sahalara döner o .

Adam yaptı eyvallah derken????

Canım kötü niyetli insan çok var hem nerden biliyorsun eşin belki başta söylemedi kendine aşık etti peşinde dolandı kız aşık oldu sonradan öğrendi yıkıldı vs bak bunları bilemezsin
Burda tek suçlu eşin kusura bakma
Bu kız olmaz yarın başkası olur eşin dışarıya kaymış artık bunu bil ikincisine de hazırlıklı ol hep aldatılan kadınlar der birinciyi yapan ikinciyide yapar nasılsa affediyorsun bu eşine güven verir kaybetme korkusu yaşamıyor adam
Beni gerçekten üzen şey o kadının nasıl bunu yaptığı değil benim eşimin sevdiğimin çocuklarımın babasının bunu bana nasıl yaptığı olurdu
Sosyal medya hesaplarınızın ortak olmasının hiçbir anlamı yok.fake açar başka telefon kullanır iş yerinde bırakır ooo o kadar çok yol var ki aklına koyan adam için .

Allah yardimciniz olsun. Benim size tavsiyem bir evlilik terapisine gidin ikiniz. Veya siz bir psikologa gidin. Bence en iyi çözüm bu.
Size katılıyorum. İnsanın başına gelmeden bilmiyor. Allah yardımcınız olsun.
Rabbim yuvanızı huzurlu mutlu sağlıklı eylesin. Cümlesine.

Psikologun çok yardımcısı olur. Denemelisiniz derim

Bence delillerini kaydet ,topla para biriktir,ona o evde yokmuş gibi davran ve sonra boşanma davanı aç,çocuklarını da düşünerek gidecek yada geçinecek durum analizini yap,çocukların çok ufaksa ona göre olanını yap.Bu internet çok yuvaları yıkıyor ve yıkmaya devam edecek.

Söylediklerine harfiyen katılıyorum eşim zaten bendeki onu yıktı gecti. Tüm sanimiyetimle söylüyorum ki şuan evimdeki adamla evlendigim adam gözümde asla aynı kişi değil başka bir dünyası olduğunu bilmek başka bir dünyada gözünü açmak gibi birşey. En yakın arkadaşım aldatilip affettiginde saymadigim söz kalmadı ona .. Sen gurursuzsun dedim. Oyle değilmiş o işler .Büyük oğlum Behçet hastası en ufak bir stres ataklara sebep oluyor ve bu ataklar hasar bırakıyor tutulum olan yerde ... Yani içim yıkılmış olsa da ayakta durmaya çalışmaktan başka çarem yok .

İşte bende onu diyorum affettiysen artık kurcalama
Ben sana ayrıl demiyorum kaldi ki bu gurursuzluk da değil sadece bir seçim
Bunu yaşanmamış olarak kabul et diyemem ama kurcalama yada kavga çıkarma yüz göz olma eşinle
Yani ben olsam böyle yapardım en azından

Canım bi kadının başına gelebilecek en kötü olay , şu anda hiç mantıklı düşünemiyorsun .. Allah öyle erkekler i bildiği gibi yapsın

Arkadaşım tam 5 yıl önce burada böyle bir konuda yorum yapmiştm.( ben asla kabul etmem kapıya koyarım demistim) Allahın sopası yokmuş iki gün sonra eşimin mesajlarini yakaladm . 3 günum kabus oldu ve tabiki yaşamadan konuşmak olmuyormuş anladm .Affettim güveniyormusun dersen endişe hep oluyor geçmiyor hiç. Açıkcası hastalık derecesinde de takip etmiyorum ama bir dahası olmadı. Olmayacak anlamına da gelmiyor. Zor geliyorsa kendini yıpratma derim .Zor oluyor tam anlamıyla güvenmek

Ben biraz olsun anlıyorum sizi. Ben yaşamadım ama çok yakınımda yaşandı. Bazı durumlarda insan bırakıp gidemiyor.
Ama susup oturmak da çok zor. Her an acaba gidecek mi, birgün beni terkedecek mi, artık sevmiyor da mecburiyetten mi kalıyor diye düşünüp duracaksınız. Bunu engellemenin yolu yok ne yazık ki.
Zamana bırakın, çocuklarınıza ve kendinize yatırım yapın, sosyalleşin, kurslara gidin, yeni ortamlara girin. Zamanla eşinize olan bağımlılığınız da azalır, belki daha rahat olursunuz.

Biliyor musun artık tam da bunları yapiyorum. Yıllarca cocuklarimi kendim buyuteyim diye ( çalışan kadınlara saygım sonsuz ) çalışmadım . Aslında o istemedi bunu kendime bahane yaptim. Ben anaokulu ogretmeniyim ve isimi bıraktım .. bir söz okumuştum saçını süpürge etme balyaj yaptır diye gerçekten fedakar olmak nankorlugu çağırmak bana göre. Şimdi zayiflamayla uğraşıyorum gittim saçlarımı kısa kestirdim ve rengini tamamen değiştirdim (kapaliyim aslında kendim için yaptım bunu) ayrıca söylemeden edemeyeceğim kuaförler psikolog gibi olmuş yıllardır kuaförüm aynı bu taleple gidince (kısa ve karamel ) sen nereden yakaladin diye sordu direk Artık kendime daha çok zaman ayırıyorum onun gömleğini utuleyecegime daha fazla kitap okuyorum her hafta sinemaya gidiyorum arkadaşlarımla ...

en güzel ilaçları bulmuşsun bile :) çok da güzel yapmışsın. bir de işe girer ya da iş kurarsan daha ne olsun.
bir kadının kendine güvenini kazanması, erkeklerle ilgili her sorununa çare olur bence.

Bunları duymak biraz rahatlattı su hissettiğim yorgunluğa çok uzun süre katlanamam çünkü keşke bu adamlarda da içindekiler ibaresi olsa da evlenirken baksak

zaman ...çok şey öğretecek,gülerken ağlamayı, az bi duygusal şarkıda dalsa acabayı ama bi şekilde hem unutup hem tekrar güvenmiş miş gibi yapacaksın...

en güzel ilaçları bulmuşsun bile :) çok da güzel yapmışsın. bir de işe girer ya da iş kurarsan daha ne olsun.
bir kadının kendine güvenini kazanması, erkeklerle ilgili her sorununa çare olur bence.
İşim var esnek saatli evden yapıyorum boş boş evde duracak bir yapım yok çevrem genistir zaten asgari ücretten biraz fazla bı gelirim var istersem yani daha fazla vakit harcarsam daha da fazla olur ama cocuklara ve kendime zaman ayiramam ozaman . Benim gelirimi harcamiyorum artık çünkü ihtiyacım olacak birgün o paraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…