aldatilip yeniden guvenebilmek!!

Lafta affettim deyip konuyu hakkaten alabilecekseniz affedin
Ama affettim deyişte Eskisi gibi olmayacak içteniçe kurulup kurulup ettten sütten hır çıkarıp dırdır yapıp konuyu hep oraya getirip zırt pırt kin ve öfke nöbetleri geçirip kendiniz eşiniz özelliklede çocuklar için durumu cehenneme çevirmeyecekseniz ....affedin

Ama kendimi kontrol edemem bunları yaparım derseniz çocuklarınızın hayrına gerçekten boşanmanız daha sağlıklı olur

Bence aldatma varsa sevgı bıtmıstır:KK43:((
Baska kadınla olmanın tadına vardı heyecanı yasadı mlaf tekrarı olucaktırr bundan sonra...

Ben biraz olsun anlıyorum sizi. Ben yaşamadım ama çok yakınımda yaşandı. Bazı durumlarda insan bırakıp gidemiyor.
Ama susup oturmak da çok zor. Her an acaba gidecek mi, birgün beni terkedecek mi, artık sevmiyor da mecburiyetten mi kalıyor diye düşünüp duracaksınız. Bunu engellemenin yolu yok ne yazık ki.
Zamana bırakın, çocuklarınıza ve kendinize yatırım yapın, sosyalleşin, kurslara gidin, yeni ortamlara girin. Zamanla eşinize olan bağımlılığınız da azalır, belki daha rahat olursunuz.
Arkadaşa katılıyorum.Konu sahibi madem cekip gidemiyorsun,tek gayen kendin ve çocukların olsun.Zaman geçtikçe insAllah rahatlarsin,geçti,gitti dersin.:dua:

eşim gördü bidaha bana yazma unut demedinmi 1 saatte ne değişti !!! E

eşiniz siz gördüğünüzde böyle yazmış
yani pişman olup iletişimi kesmiş
artık gizli görüşelim dememiş yani
o yüzden bi umut olabilir mi diye düşünüyorum
insan hata yapabilir. affetmek yüce gönüllülük.. ben yapabilir miyim bilmiyorum ama eğer istiyorsanız güvenmeye devam etmek için burayı kendinize hatırlatabilirsiniz

ne siz ona ne o size mecbur
hala devam etmek için duygunuz niyetiniz varsa karşılıklı geçmişi kapatın
yoksa hep yıpranırsınız
ya yolunuzu ayırın ya devam edin ama önünüze bakın
isterseniz son yüzleşme yapın ne hissettiklerinizi paylaşın icinizdekileri dokun ama tekrar tekrar dönmeyin sürekli kanatmayin yarayı.
insan beşer şaşar. kolay bişey değil elbet ama niyetiniz devam etmek ise diye yazıyorum
geçmiş olsun. her şey bizler için. benim de korkulu rüyam böyle bisi yaşamak ama oluyo işte. devam etmemek de bi seçenek. iyice düşünün ona göre yol alın
kolaylıklar

Sevgili hanımlar, kısaca anlatayım birgün sabahın 6 sında eşimi çocukları öldururken gördüğüm korkunc bı kabusla ağlayarak uyandım ve hemen anlamına bakmak için eşimin telefonunu aldım onunki yakindaydi ama gelen bir mail bildirimi !!! Paşam farklı bir sosyal medya hesabi açmış bildiklerimizden farklı face yada insta değil oradan mesaj gelmiş hanımefendi tavır yapıyor ya tamm yazma istemiyorum sen evine git karına koş falan diye ayarlanmış haspam. Ben hemen şifre doğrulama v.s. yapıp hesabı açtım ve yazışmaları okudum.. hemde hepsini ( şuan yazarken bile buz kestim) hanım başka bir şehirde benden haberdar askimlar canimlar iğrenç iğrenç konuşmalar bebem demiş ona da seni seviyorum demiş ... Önce inkar etti okuduğumu bilmeden tabi.. bende o sosyal medyaya eşimin ismini yazarak ama son harfini bir fazla yazarak (ilk anda algılanamaz fazla olduğu) aynı profil resmini koyup yeni hesap actim ve o kadına yazdım eşimin ağzıyla bana dedi sen ne yapmaya çalışıyorsun eşim gördü bidaha bana yazma unut demedinmi 1 saatte ne değişti !!! Eşime ekran alıp yolladım ve kendine kalacak yer bul eve gelirsen polis çağırırım dedim .. (kadinada msj attım ben sevgilinin karisiyim sana kizdigimi küfür edeceğimi falan bekleme bir kadın olarak sana acıdım bukadar mi caresizdin ikinci kadın olmayı kabul ettin bu nasıl bir gurursuzluk.. Sana evliliğim bitmiş evde yabancı gibiyiz falan yalanı söyleme gereği bile duymamış benim karaktersiz kocam o kadar basit görmüş seni .. Neyse uzattım sonrası yalvarmalar ağlayıp ayaklarima kapandı 3 evladım var affetmeyi seçtim ama şizofren gibi oldum evden çıktığı an başlıyor bende film .. Yine var mı diye iyi bişey yapsa vicdan yapıyor çünkü aldatıyor diyorum kötü bişey olsa kesin aklı onda diye deliriyorum .. ben tekrar guvenmenin yolunu bilmek istiyorum buna çok ihtiyacım var çünkü çok yoruldum .. ruhumda kafamda çok yorgun .. affettim diye eleştirmeyin beni gerçekten başına gelmeden anlayamiyor insan öyle kolay değilmiş.Simdiden teşekkür ederim hepinize..
O sanci asla geçmeyecek. Güvenden ziyade arkamdan daha ne işler döndü beni nasıl hangi konularda ayakta uyuttu hangi yalanlarına aa tmm hayatım deyip körü körüne inandim kaç kez salak yerine kondum düşünceleri yani aldatana değilde bir nevi kendine kızma evresi bu yaşadıkların. Bu uzun sürüyor biraz. Sonrasında yalnız olsam hayatım nasıl olurdu şu an düşünceleri başlıyor. Bir bakiyorsunki artık hayallerin iki kişilik değil. En kötü evre kendini yargılayıp sucladigin evre. Yeniden güvenmenin bir yolu ne yazıkki yok sadece alışmak var öyle bir alismakki hemde sırf o tranvayi tekrar yaşamamak için görmezden gelmeyi seçecek kadar alışmak duruma. Emin ol hafifleyecek içindeki fırtına. Affetmek ve tekrar güvenmek... yok sadece alışmak ve böylede birşey gelmişti başıma diyebilmek ve bunu anlatirken güldüğünü farketmek var. Hafifliyor ama hic geçmiyor ihanet acisi ve ne yazikki affettim desenizde affedilmiyor

X