aldatilip yeniden guvenebilmek!!

Lafta affettim deyip konuyu hakkaten alabilecekseniz affedin
Ama affettim deyişte Eskisi gibi olmayacak içteniçe kurulup kurulup ettten sütten hır çıkarıp dırdır yapıp konuyu hep oraya getirip zırt pırt kin ve öfke nöbetleri geçirip kendiniz eşiniz özelliklede çocuklar için durumu cehenneme çevirmeyecekseniz ....affedin

Ama kendimi kontrol edemem bunları yaparım derseniz çocuklarınızın hayrına gerçekten boşanmanız daha sağlıklı olur

Bence aldatma varsa sevgı bıtmıstır((
Baska kadınla olmanın tadına vardı heyecanı yasadı mlaf tekrarı olucaktırr bundan sonra...

Arkadaşa katılıyorum.Konu sahibi madem cekip gidemiyorsun,tek gayen kendin ve çocukların olsun.Zaman geçtikçe insAllah rahatlarsin,geçti,gitti dersin.

eşim gördü bidaha bana yazma unut demedinmi 1 saatte ne değişti !!! E

eşiniz siz gördüğünüzde böyle yazmış
yani pişman olup iletişimi kesmiş
artık gizli görüşelim dememiş yani
o yüzden bi umut olabilir mi diye düşünüyorum
insan hata yapabilir. affetmek yüce gönüllülük.. ben yapabilir miyim bilmiyorum ama eğer istiyorsanız güvenmeye devam etmek için burayı kendinize hatırlatabilirsiniz

ne siz ona ne o size mecbur
hala devam etmek için duygunuz niyetiniz varsa karşılıklı geçmişi kapatın
yoksa hep yıpranırsınız
ya yolunuzu ayırın ya devam edin ama önünüze bakın
isterseniz son yüzleşme yapın ne hissettiklerinizi paylaşın icinizdekileri dokun ama tekrar tekrar dönmeyin sürekli kanatmayin yarayı.
insan beşer şaşar. kolay bişey değil elbet ama niyetiniz devam etmek ise diye yazıyorum
geçmiş olsun. her şey bizler için. benim de korkulu rüyam böyle bisi yaşamak ama oluyo işte. devam etmemek de bi seçenek. iyice düşünün ona göre yol alın
kolaylıklar

O sanci asla geçmeyecek. Güvenden ziyade arkamdan daha ne işler döndü beni nasıl hangi konularda ayakta uyuttu hangi yalanlarına aa tmm hayatım deyip körü körüne inandim kaç kez salak yerine kondum düşünceleri yani aldatana değilde bir nevi kendine kızma evresi bu yaşadıkların. Bu uzun sürüyor biraz. Sonrasında yalnız olsam hayatım nasıl olurdu şu an düşünceleri başlıyor. Bir bakiyorsunki artık hayallerin iki kişilik değil. En kötü evre kendini yargılayıp sucladigin evre. Yeniden güvenmenin bir yolu ne yazıkki yok sadece alışmak var öyle bir alismakki hemde sırf o tranvayi tekrar yaşamamak için görmezden gelmeyi seçecek kadar alışmak duruma. Emin ol hafifleyecek içindeki fırtına. Affetmek ve tekrar güvenmek... yok sadece alışmak ve böylede birşey gelmişti başıma diyebilmek ve bunu anlatirken güldüğünü farketmek var. Hafifliyor ama hic geçmiyor ihanet acisi ve ne yazikki affettim desenizde affedilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…