Aldatildim Bu Gece öğrendim

tamam canım bu gün ne olacağını bilmiyorum.Ev zaten benim evim.Kendi aldığım ev.Gidecek olanda o ..Artık sende yat uyu çok teşekkür ederim ilgine rahatladım az da olsa dşarj oldum saol canım

canım benim okuyunca çok şaşırdım.
nasıl bir insanlıktır bu,nasıl bir düşüncedir.kızına baksana ne diyor?
sana ne desem bilemiyorum ama baksana eşine gönlünü almak için çaba bile sarfetmemiş.sanki inceldiği yerden kopsun der gibi!
yani ikinci evlilik değil,10.evlilikde olsa Allah doğru insanlarla karşılaştırsın,işin özü bu..sen ayakların üstünde duran bir kadınsın.neye neden katlanacaksınki Allah aşkına?bırak kendi pisliklerini kendi usulleriyle..ne halleri varsa görsünler.dertsiz başına dert alma..
Allahım yardımcın olsun.

kanım donarak okudum gerçekden zor bir durum.açıkcası bana kızının konuşmalarıda bana inandırıcı gelmedi.çünkü en keskin lafı onlar birbirlerinden ayrılamazlar demesi.ALLAH yardımcın olsun.:teselli:

bak canım eskı esı dıyorsun ne malum senı kıskandırmak ve ayırmak ıcın soylemedıgı bır dusun ıstersen oncelıklede sakın ol esınlede konus kib uzulme canım benım esı esını sevseydı senınle nıye evlendıkı demek kı onunla bırseyler bıtmıskı senınle evlenmıs

Allahim sana yardimcin olsun
ne diyecegimi bilmiyorum, kadin yalan söyleseydi, kocan onun yaninda yalan inanma derdi...
Allahtan ev senin evin, birak gitsin ne hallere varsa görsünler...
sen güçlü ol, kendini yipratma degmez çünki
kendine iyi bak, sevgiler

Malesef erkekler eski eşlerini cinsel bir durak olarak görebiliyorlar, arada bir yokluyorlar onları...Benim dayım eski yengemde kalırdı arada bir.Yeni yengem bunu bilmezdi bile ama ben kaç defa kuzenimden dolayı şahit oldum buna.Hatta birgün kuzenimde kalıyordum, gece 11 gibi dayım geldi oraya aa dayı hayrola senin burda ne işin var falan demiştim.Oda yengenle kavga ettik buraya geldim şşş sakın söyleme yengene demişti.Eski yengemde halinden gayet memnundu.Mağrur ve gururluydu...Ama bu sadece cinsel bir beraberlik oluyor, kadınlarda bu fırsatları hiç kaçırmazlar bayılırlar eski kocalarının yine ona gelmelerine.Ama senin durumunda kadın resmen seni üzmek istemiş, aranızı bozmak istemiş bu çok belli.Eşinle tekrar biraraya gelmek istiyor belliki.Yapacağın şey bence eşinle kavga etsen dahi bunu o kadına asla belli etmemen.O bunu istiyor çünkü.Planı hazır yani...Bu tuzağa düşme sende tam tersine o kadınla görüşmeye devam et kocanın sana yapmış olduğu jestleri,seni nasıl sevdiğini araya kimsenin giremeyeceğini, onun sadece bir durak olabieceğini o kadına anlat.Sakin ol ve sende planını hazırla...Kocanın hakkından sonra gelirsin önce o kadını psikolojik savaşında yenmelisin..Sonrada o kocayı boşa...İstersen tabi...

bak canım bence sana ustaca hazırlanmış bir oyun oynanmış.adam eski karısına döncek belli .sanada direk döncem diyemiyo.karısı kızı hepsi düzen.sende diyosun,beni niye çağırdılar anlamıyom diye .hem onunla beraber olup hemde seni aynı ortama asla sokmazdı.kızınada kesinlikle inanma bence ne kadar kötü olursa olsun herkes annesi ile babasının birleşmesini ister. hem seni okadar sevseydi ''gece seslerini duydum''gibi bi kelimeyi kullanmazdı.ne kadar acıtıcı bi laf.bunu resmen beynine kazımak istemiş. -senin için ne doruysa onu yap bunlar birbirlerin şe.....z derler birbilerinden vazgeçemezler dedi -buda çok ince bi laf yani sen biran önce kendini kurtar, doğru olan ne senin için ,ayrılmak...bencede bir an önce çık bu pisliğin içinden belki istediklerini yapmış olacaksın ama böyle yaşamaktan iyidir .kararın ne olursa olsun oynanan oyunu farkettiğini söyle kocana seni aptal yerine koyduğunu düşünmesin:enbuyukkk:

ben kızı da anlamadım, ne olursa olsun sen kız için bi yabancısın her ne kdr babasının eşi de olsan.. neden annesiyle babasının yaptıklarını sana anlatsın ki? bana çok garip geldi.. kadın zaten sorunlu ama kız da bi garip yani.. bence de bi oyun var gibi ortada..

ama eşin de hayır yapmadım dememiş şimdi.. giderim filan dediine göre kabul mu etmiş oluyo?

sen yine de eşinle tartıştıınızı onlara belli etme, bişeyini paylaşma sakın.. kocanla otur a.çıkça adam akıllı konuş bi, o da bişeyler sölesin bakalım da ona göre ne yapılıcana karar verirsin..

cnm allah sana kuvvet versin zor bir durum
sen eşini ne kadar seviyorsun onu sorgula önce
her zaman derim + ları ve - leri
ağır basan taraf neresi
eski eşiyle yatmış olabilir
eski eşi onu etkilemek için oyun kurmuş olabilir
ama ben kızına inanamadım
seni çok seviyorsa yattıklarını söylemezdi
sizin ilişkinizin bozulmasını ve her ne olursa olsun o onun öz annesi ve hiç bir çocuk anne ve babasının boşanmasını istemez

sen bence soğukkanlıca eşinle konuş
yattıysan bile bunu bir kereliğine affediyorum de ve kuralları sen koy
bir daha tekrarlanırsa ona göre ayrılığı düşünürsün

anacım ben anladııım yaaa
bu hayatta kim kötüyse erkekler
onun eteğinde...

okurken kafam karsiti ya cok soru isareti olan bir yazi..
Eger esin kurana el basmadi ise bir sekilde bunu kabul etti ise..
Kapiyi ac gitsin lanet olasi herif..

tek bir kelime diyorum anlayan anlar açıkca yazamıyorum ŞER....MİŞ

eskilerin bi lafı vardır büyük annanem sinirlenince hep derdi "BOYNU ALTINDA KALSIN"

Bugün ne olacak blmiyorum.Bildiğim bişey var.2.Evliliğim olduğu için kendi kendime hep birisiyle bir gecelikte olmaz tabi ama br gecelik ilişkisini belki affedebilirdim.Dünkü yemekte eğer ki ş.....siz dediğin eşinle beraber olursan affedemem dedim.Biliyormusun sanki ben onu aldatmışım gibi davranıyor eğer bugün bişeler olursa yazmaya çalışacam.Yazamazsam bilinki çok zordurumdayım.Hiç uyumadım.

Canım yazıları baştan sona okudum .Yazdıklarından eşin eski eşine ilgisini kaybetmemiş gibi görünüyor .Sen ve eşin kaç yaşındasınız bilmiyorum ama ,eşinin kızı sanırım bir yetişkin .Yani eşinin belli bir yaşta olması gerekir .Acaba kızı gerçekten senden yana mı ? Niye annesine böyle düşmanca bir tavır segiliyor anlıyamadım .Yoksa oynuyor mu .Neyse canım sen gelişmeleri yazdıkça belki bizlerde daha doğru düşünme imkanı buluruz .Kendini çok yıpratma canım .:teselli:

ya kizi kac yasindaki birde neden böyle birseyi size desinki ben biraz celiski gördüm belki tam anlayamadim...haaa birde esinizin kizi söyle birsey söylemis,cocuklar ölüyorum dese gönderme babami ya tamam sizi cok seviyor olabilir bir cocugunda böyle diyecegini sanmiyorm..neyse yinede gecmis olsun hayirlisi olsun hakkinizda

doğru olduğunundan eminmisin ya? farklı olabilir amaç

çok can sıkıcı bir durum. bence o eş için daha fazla üzülmenize gerek yok. eski eşi bile olsa onu yedek bilmesi, o evi 2. ev gibi görmesi hiç hoş değil. maalesef bunu yapan kişilik yoksunu erkekler var.
madem eski eşleri unutamayacaklar, neden boşanıyorlar,ailelerini yıkıyorlar?
eski eş bile olsa aldatma oluyor.
bence kızına da güvenmeyin.tarafsız olacağını düşünmüyorum.

size yine kendi sözlerinizle bir cevap yazmak istedim.(yaklaşık 1 ay önceki bir mesajınızdan)
''...HER KADIN MÜTHİŞ DEĞERLİDİR VE ANLAMLIDIR.değerini bilmeyen seni kadın yerine koymayan birinide çekmek zorunda değilsin.Biz kadınlar mücedele ederiz ,yoruluruz ama mücadelemize kaldığımız yerden bütün gücümüzü tekrar toplayarak yeniden mücadeleye devam ederiz.Ama öyle an geliyor kiii mücadele etmekten de,güçlü olmaktan da bıkıyor ve yoruluyorsun.Bundan sonra çalışıyorsan işine gücüne bakıp,kendini toparlayacaksın daha güçlü ve kendine güvenli olacaksın kişliğini sen bilirsin,ne yapman gerekiyorsa daha güçlü olman için onu yapacaksın.Yılmadan yoluna devam edeceksin.Seni kaybeden yada kaybetmeye mahkum insanlar üzülürken sen onlardan kurtulduğuna sevinecek şükür edeceksin,isyan etme dua et.Allahım kimsenin hakkında hayırsız bişey vermiyor
. ''

sakin olmaya çalışın,eşinizi tüm yönleri ile değerlendirin.
o size ne kadar emek verdi,sizin için ne yaptı?
sevginizin ve yaptıklarınızın eşiniz tarafından kıymeti ne kadar bilindi?

hadi yapmadı diyelim ama neden bütün bu olanlara seyirci kalıyor
kabulleniyor bu kadar mı zor yapmadığını söylemek

inanılmaz kötü bir olay.... ınan senin yerınde olsam ne yapardım bilemıyorum!! allahım sana sabır versın.. ve kurtul biran once bu adamdan tatlım. senin buyuk aşkın o değil.. emın ol hayatının şanslı erkeğiyle henuz tanısmamıssın.. sabret tatlım

X