Ailem beni mi kandırdı?

Evet çünkü orda başka ağaçlar vardı onların sökülmesi için kepçe tuttuk kaç gün çalıştı ektirmesi fidan ücreti su gübre ilaç mazot işçi derken harcadık maesef
Çok yazık olmuş insan Allahtan korkar
Babanız hemde bu işlerin içinde ve maliyetini biliyorken bu yaptığı açıktan hak yemek nasıl yakıştırıyor kendisine ? Anneniz Peki o savunmuyor mu sizi
Yani Allah gecinden versin kimin öleceğini sadece Allah bilir fakat yasli insanlar bir ayağı çukurda mezara mı götüreceksiniz bu neyin biriktirme aşkı
Gerçekten çok günah ya sizin hakkınızla giderlerse vay hallerine
Şunu yedi yabancı yapsa dolandirildik der polise şikayetçi olurdunuz bilemedim ki Allah ailenize anlayış izan versin amin

Aynen öyle işin içine aile girince vicdan da giriyor annem beni karıştırmayın diyor ve işin içinden çıkıyor asla kendini zorda bırakacak bir duruma girmez

Diyorum ağaçları ya kesin, ya da fidancılar var bilirsin gidin görüşün söksünler hepsini. Onlar büyümüş ağacı alırlar peyzaj vs yaparlar. Canlarına minnet. Güzel de para eder hazır büyük ağaç

Çok mantıklı ben de acımam bana böyle yapılırsa. Benim çocuğum yiyemiyorsa başkası da yemesin der eski haline getirir alın tepe tepe kullanın derim
İnanılmaz sinirlendim, hatta ağaç köklerine asit dökmek gibi daha sinsi yöntemler de geçti aklımdan. Bariz dolandırıcılık bu, bana yar olmayan onlara da yar olmamalı. Zerre de için acımaz

Bazen diyorum nasılsa yarısı da olsa ielrde bize kalacak boşver aldırma sadece bazen aklıma takılıyor uyku uyumuyorum

İnanılmaz sinirlendim, hatta ağaç köklerine asit dökmek gibi daha sinsi yöntemler de geçti aklımdan. Bariz dolandırıcılık bu, bana yar olmayan onlara da yar olmamalı. Zerre de için acımaz
İç acıma değil ennemlere acimiyorum zaten ama o ağaçları biz ektik biz büyüttük gözünün içine baktık diyorum ya asıl mesleğimiz bu degil ama bebek gibi baktık şimdi nasıl kiyayim kocaman ağaç oldular

Haha eşimde diyor jesecem tüm ağaçları diye ama çocuğumuz gibi baktık büyüttük nasıl kıyarım
Acıma , böyle sonra yakınır dertleşirsin gelip. Ben senin yerinde olsam ağaçları söktürür satarım köküyle. Gelen para ile bir şeyler yaparım çocuk için

Aynen öyle işin içine aile girince vicdan da giriyor annem beni karıştırmayın diyor ve işin içinden çıkıyor asla kendini zorda bırakacak bir duruma girmez
Bir anne olarak ben dayanamazdım asla ne demek beni karıştırmayın bunlar benim evlatlarım emek verdi sen nasıl böyle yaparsın derdim engel olurdum yani çok mu baskın otoriter ne bileyim sozunun üstüne söz edilmeyecek bir eş babanız yani kaç yıllık evlilik bir kadın bunu çözebilmiş bence

Çüş, seni soymaya çalışıyorlar.

Hayır tam aksi evde annemin sözü geçer acı olanda bu düşünce bence annemin babam annem ne derse onu yapar ama annem asla kendini kötü göstermez babamı öne atar o öyle düşünüyor der

Hayır tam aksi evde annemin sözü geçer acı olanda bu düşünce bence annemin babam annem ne derse onu yapar ama annem asla kendini kötü göstermez babamı öne atar o öyle düşünüyor der
O zaman bu işin altında annen var, hakkını çalan annen

O zaman bu işin altında annen var, hakkını çalan annen
Bana da öyle geliyor çünkü kardeşime aşırı düşkün onun sorun çıkaracağını anladi beni savunamayacagini bildiği için buna başvurdu yoksa babam sert gibi görünür ama tüm kararları annem alır annemin izni olmadan babam kendi parasını bile harcayamaz

Ya hakkımı ver ya senin bütün bahçelerini yakarım diyesim geliyor resmen bişey çıkmaz nasılsa dedikleri yerden para gelince konmuşlar nasıl aile bu ya
Yıllar önce bizzat yakinimizin başına gelen bir şeyi hatırlattı bana yorumunuz
Anne baba öldü 3 erkek 1 kız kaldı kız hakkını savunamayacak kadar sessiz kocası keza öyle
Erkekler en ücra en kuş uçmaz kervan geçmez yeri kıza verdiler en değerli getirisi yüksek yerleri bir güzel paylaştılar kız gık demedi eşi zaten bana düşmez dedi ses çıkarmadı
Üzerinde 15 yıl geçti ve en değerli yer kıza verilen yer oldu tam hakim değilim ama bir proje için alıcılar dolusmus abilerinin elindekiler bu esnada heba oluyor satıp savip harcıyorlar kız istesede satamazdi para etmezdi öyle düşünün
Ve şimdi durum ne derseniz bizimde hakkımız var diyerek kadının başına üşüşen abi ve yengeler görmeniz lazım
Kadının da o kadar aklı karışıyor ki ta gidip hocaya soruyor TV de bu bana haram mı diye düşünün
Çok cevval 2 oğulları var ve yedirmediler annelerinin hakkını yani demem o ki gün ölüp devran dönüyor ama insanlar daha hızlı dönüyor ya fırıldak gibiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…