Ailem yüzünden delirmek üzereyim 😒

kamu alımları çok az olacak deniliyor. mesela her yıl şimdiye kadar katiplik sınavları yapılır mülakatlar biter ve soruşturmalar başlarken bu yil daha alım bile açıklanmadı diye biliyorum. bizim kuruma kaç kişi geleceği belli olurdu o falan belli degil yani. polislik vs zorlayın derim. hayatınızı sınav sonucuna odaklamayin sonra çok mutsuz olursunuz. Allah zihin açıklığı ve yol aydınlığı versin

kamu alımları çok az olacak deniliyor. mesela her yıl şimdiye kadar katiplik sınavları yapılır mülakatlar biter ve soruşturmalar başlarken bu yil daha alım bile açıklanmadı diye biliyorum. bizim kuruma kaç kişi geleceği belli olurdu o falan belli degil yani. polislik vs zorlayın derim. hayatınızı sınav sonucuna odaklamayin sonra çok mutsuz olursunuz. Allah zihin açıklığı ve yol aydınlığı versin
Polis olmayı ne çok isterdim ah ah hayallerim. Ne yazık ki boyum tutmuyor hem de epey farkla😁 iki bölümüm de sağlık bölümü, belki de bu tasarruf olayı bizi etkilemez temennim o yönde. Fakaat sağlık bakanı değişti Fahrettin koca çok alım yapıyordu yeni bakanımız ne şekilde olacak bilemiyorum. Şansıma zaten tasarruf çıkar bakan değişir 🤣 ne şanssız biriyim yahu

X