Ailem beni mi kandırdı?

Mesafe koydum ama çok canım yanıyor çünkü 5 yıldır her tatilimi o bahçe için harcadım sırf kızım için birşeyler bırakayım diye
Tapusunu almadan is yaptiginiz için zaten kiziniza birakacaginiz bir yer olamayacaktiki ora.
çocugunuza bırakacaginiz yeri kimseye guvenmeden tapulu olarak almanız gerekiyordu,babanızın malı uzerinden çocugunuza bir sey birakmaya calismak hata olmuş.
Yarin obur gun kardesinizde ordan hak talep edecek çunku toprak babanizin.
yabanci ulkelerde agac tasima sistemleri var burda varmi bilmiyorum eger oyle bir sey varsa kucuk bir yer alip agaclari taşıtsaniz

Valla ya, konu sahibi pısıp kalmış.

Görüşmem ele nasıl davranırsam onlarada öyle davranırım ,ararlarsa soğuk konuşurum kardeşi siler atarım,hastalansalar bakmam.Maldan asla vazgeçmem .Kardeşe verilecek yeri belirler oradaki agaclari sökerim gelsin diksin baksın ne halt ediyorsa etsin.

Kesinlikle öyle babam diyor zaten size kalacak bunlar mezara mi goturcem

En son nokta bu olacak herhalde ama sokturmez rezillik çıkar sonuçta haklı olduğumu da kanitlayamam tarla onun üzerine

Öyle oldu farkındayım bunu kullanıyorlar anne baba hakkı Allah biliyor diyorum.
Ben oraya binler ödeyerek masraf yaptım başta da böyle böyle demiştiniz demek çok mu zor? Sessiz kalmamak lazım çoğu kez. Ha bize anlayamadığınız detaylar varsa onu bilemem

Kardeşim arsizin önde gideni söktüğü ağaçlar kendinindi der ağaçlı yeri alır çıkar.

En son nokta bu olacak herhalde ama sokturmez rezillik çıkar sonuçta haklı olduğumu da kanitlayamam tarla onun üzerine
Gece gündüz başını bekleyecek halleri yok

Dünya masraf yapmışsınız
Evet ölünce size kalacak ama ya kardeşine verirlerse hak hukuk gözetmeyen insanlar yapmaz deme yaparlar
Benim anneannem yaptı aynısını oradan biliyorum

500 bin bankaya koysaydınız faizi ile artardı
Ya da dolar alsaydınız
Şimdi elde var sıfır üstelik o kadar emeğiniz de boşa gitmiş olacak

Ben oraya binler ödeyerek masraf yaptım başta da böyle böyle demiştiniz demek çok mu zor? Sessiz kalmamak lazım çoğu kez. Ha bize anlayamadığınız detaylar varsa onu bilemem
Dedim ne kavgalar ettim haklısın diyorlar ama çözüm önerisi ile gelmiyorlar kavga etmek bir işe yaramıyor. Sadece haklısın diyorlar biz napalim bizde böyle olsun istemezdik falan ya yazanların dediğini yapıp ağaçları sokturcem gemileri yakacam. Ona da inanın çocuğum gibi baktım büyüttüm içim acıyor yada Allah a havale edicem illaki çıkar biryerden

Bahçe eve çok yakın gelenleri görüp müdahale ederler habersiz yapabileceğim bir yerde degil

Kardeşim arsizin önde gideni söktüğü ağaçlar kendinindi der ağaçlı yeri alır çıkar.
Kardesinizle bir antlaşma yapın tez zamanda malı bölün .Eğer olmuyorsa yaptığınız masrafları isteyin oda olmuyorsa belli bir yeri kendinize belirleyin oraya bakın ama maldan vazgeçmeyin.Amaçları seni yıldırmak yasadım biliyorum.

Verecek olsa şimdi elinde altınları var evde iki araba var verirdi. Kullanmadığı araba bizim masrafimiz ile aynı düzeyde babam diyorki arabayı satmak istedim annen sattirmadi ben kullnicam satamazsin diyormus

Kardeşim çıkarı nerdeyse ordadır bugün yaptığın Anlaşmayı yarın tanımaz babam ikimizin üzerine de vermeden bu iş cozumr kavuşmaz malesef

Verecek olsa şimdi elinde altınları var evde iki araba var verirdi. Kullanmadığı araba bizim masrafimiz ile aynı düzeyde babam diyorki arabayı satmak istedim annen sattirmadi ben kullnicam satamazsin diyormus
Hazır parayı vermek zordur ama zaten önceden geliri olmayan arsayı 5 sene daha geliri yokmuş gibi görüp onu size vermeleri daha kolay onlar için. Ben hata yaptım size güvendim eşime mahcup oldum, koyduğumuz kadarını ya şimdi verin ya da altına endeksli çıkarana kadar ceviz gelirinden verin ben bu isten çekiliyorum diyin.

Belki o olabilir cevizin toplama zamanı konuşalım tekrar dediler bakalım ne ile gelecekler

Yer altı canlıları ve su kaynaklarına kadar onlarca zarara yol açacak bir tavsiye kabul edilemez ve suçtur.
Eeeee yani? git savcılığa suç duyurusunda bulun o zaman. Ben yapardım dedim ona yap demedim. Dolayısıyla suça teşvik falan da yok. Git sosyal mesaj takıntını başkası üzerinden uygula. Ayrıca burada konu benim önerim değil, polemiğe girip ceza yeme istersen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…