Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Yok iş grubunda demişler o kız tehlikeli falan . Patronu da demiş “bugün o kız gelecek malını verin muhatap olmayın tehlikeli “ diye diğerleri de doğrulamış . Kuzenime mesajalrı gösterdi , bu kız hakkında bunları söylemişlerdi ne işim olur onunla deli yalan söylüyor diyor. Evet aslında 25 yaş çok genç . Hiç unutamayacağını sanıyor

Canım zaten yaklaşma amacı belli o kıza. Sümsük. Ailesinin kabul edeceği biri değil ki o kız. Gönül eğlendirmiş aklınca. Kıza da helal olsun. İyiki de söylemiş artık top kuzeninde.

Varsa kendisine saygısı, sevgisi ve şefkati bu adamla yolları ayırır. Anasına danasına bakmaz .

Kıza konferansta “elbet karşıma çıkacaksın, dükkana geleceksin” dedi kızda bana dokunursan adaletin karşısında hesap verirsin sünepe basit adam dedi. Biz ona o kıza zarar verirsen seni gebertiriz dedik, ben öyle demek istemedim rezil ederim kadına el kaldıracak halim yok dedi sahtekar

Keşke kuranın otomatik çarpma diye bir özelliği olsa…

Dışarda ne hayatlar var ya neler neler onu bekliyor. Üzücü kabul ediyorum ne hayalleri vardı. Ama değişmez bunu şimdiden yapan hep yapar. Yapmasa bile hep bir acaba olur aklında. Mutlu olamaz mümkün değil. Maddi özgürlüğü olan birisi bu kadın. Biryerden sonra ben niye bunu çekiyorum ki diyecek. Ya kendini kandıracak ya ayrılacak. Ama bugün ama yarın. Gerçekçi olsun.

Ya sümsük açıklamalara bir bak. Yaklaşmış işte. Mesajlardan belli. Terbiyessiz.

Acik acik ustune geldi demis daha ne yazsin???
Arkadasim yazdi numarasi da 2000lerin basinda bitti saniyodum ben.
İnsanlar aldatildigi icin evlilik bitiriyor, aldatilarak evlilige adim atmak da ne bileyim…
karısını aldattığını bildiğim arkadaşım da yakalanınca karısına arkadaşım telefonumdan yazıştı dedi karısı inandı

Ancak boş tehditler. Kuzenin bu mesajlar ne bideo kaydıda var belli işte demiyor mu? Ne diyo o zaman

Arabanın arka koltuğunda sevişen adam sekiz senede ne skiller geliştirmiştir de kuzenin hem saf hem salak olduğu için anlamamıştır.
Benim adam 45 saniyede boşalmasından iyidir, onu bıraktım bu arada

"Kuzenim yazmış" muhabbeti resmen. "Üstüne geldi" derken her şey belli işte. Shop olsa kız zaten açık açık her şeyi yazar, yalanya hani güya, sallar yani. Azıcık adam olsa da kabul etse. Şu teknoloji devrinde gerçeklerin ortaya çıkmayacağını mı sanıyorlar cidden? Biz de salağızya

Erkek milleti işte yine aşka dair olan hayallerimizi yıktılar. Ortamda böyle tipler varken ben nasıl düzgün koca bulacağım
Gerçekten benim zaten güvenim sıfırdı hayatımda ilk defa bu kadar güvendiğim bi adamla evleniyorum ama bu forumda takıldıkça beni ne bekliyor diye korkmaya başladım. Kemalim yapmaz modunda olmayın asla kızlar.

Bence bu ilk ve yakalanmam sandı. Ama başına patladı

" Tehlikeli yanlışımiz olunca patronun çağırıp olay çıkarıyor" demişler ya. Yanlış yapılan yerde hakkını aramak tehlike değildir. Ben bunu yapan kadının yalan söyleyeceğini düşünmüyorum. Burda da kuzenine yazık olmasın diye anlatmış bence. Kadın doğruyu söylüyor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…