Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Hayır hadi evlenene kadar sadık kaldılar, evlenince başlıyorlar bu sefer. Ve bu artık toplumda normal karşılanıyor. Suç yuva yıkan kadında bulunuyor. Sırf bu yüzden evlilikten uzağım. Umarım ayrılır

Yine bi ateş olmayan yerden duman çıkmaz vakası

Ben de aynı canım. Önceki, aldatıp terk etti. Şimdiki de kendince ghosting peşindeydi, çıkardım hayatımdan. Instada ava çıkmış zaten. Midem bulanıyor Allah'ın cezaları ya
Benim ki ben 170 im o 165 30 yaşında ama 45 gösteriyordu. Herkes benimle dalga geçiyordu (onun arkadaşları bile) moruk bir adamla berabersin diye. Bir de beni tehdit ediyordu sürekli kız ekliyordu . “Seninle sadece arkadaşız ben hayatıma birini alabilirim” diye. Ben de aşığım salağım bulmasın birini diye dua ediyordum. Eklediği kızlar onu geri takip etmiyordu bile bir de asıldığı 2 kıza ulaştım ortak arkadaş sayesinde ikiside “kıçımızdan gitmedi işimizi görsün diye kahve içtik, instagramdan eklemedik bile kullanmıyoruz dedik o tiple ne işimiz olur” dediler bunları böyle yapan biziz 4-5 ay oldu hala hayatında kimse yok çünkü tavlıyamıyor

Ay lutfen asik olmak yasaklansin

Ahahaa layığını bulsunlar böyle inş Tipi iyi de olsa, her şeyiyle iyi de olsa ben artık aşırı ön yargılıyım. Benden uzak olsunlar da napıyorlarsa yapsınlar Allah gönlümüze göre versin kardeşim

Yok be 45 saniyede işi bitiyordu . Hatta burda konu açmıştım olay olmuştu amin ahaha

Ömrü boyunca böyle aldatılmalara doyamamak mu istiyormuş?
Anneannede söyle cinsel hastalık da taşır öyle koca. Arabada orda burda önüne gelenle yatıyor adam. Saçmalamasınlar.
Evlenmeden nişanlanmadan karşısına çıkması büyük nimet. Allah’ın sevdiği kuluymuş ayrılsın çocuk sevindirsin erken gördüm diye sadaka dağıtsın hatta

Ya bide teyzem 2 günlük adamla niye yatmış diyor. Gel de delirme yaaa aslında her şeyi müstahak

Ya bide teyzem 2 günlük adamla niye yatmış diyor. Gel de delirme yaaa aslında her şeyi müstahak
Off ailelerimiz niye toksik böyle ya? Karışmasınlar, kızı da rahat bırakıp saygı duysunlar biraz. Olay zaten çirkin. Her kafadan da ses çıkmasın. Çok üzüldüm ben bu olaya

Off ailelerimiz niye toksik böyle ya? Karışmasınlar, kızı da rahat bırakıp saygı duysunlar biraz. Olay zaten çirkin. Her kafadan da ses çıkmasın. Çok üzüldüm ben bu olaya
Sormayın . Benim annem de bana bakire olmazsan kimse seninle evlenmez derdi. Ben de evlenir deyince iyi yap gör o zaman diyordu

Fiziksel bi yakınlaşma olmuş zaten açık açık belli. Ne düşünüyo ki.

Sormayın . Benim annem de bana bakire olmazsan kimse seninle evlenmez derdi. Ben de evlenir deyince iyi yap gör o zaman diyordu
Böyle şeyler söyleyerek daha da itiyorlar o yollara aslında ama anlamıyorlar işte Evlenirken bu kriteri arayan erkeği de ben istemem şahsen. Bunun hesabını kimseye verecek değilim, değiliz. Hey Allah'ım Siz gayet bilinçli birisiniz. Bir şekilde gerçek ortaya çıkar; telefon konuşması olur, mesaj geçmişi vs. Peşini bırakmayıp araştırın, kızın da yanında olun. Hemen kabul etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…