Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Bundan sonra yatacağı kadınları sen seçersin, için rahat eder en azından diyebilirler gibi bir aile.
Bide diğer kız için demiş ki “nasıl dokundum ona bilmiyorum “ 😄😄 diğer kız demiş ki gayet keyifli dokundun

Kuzenimi bu çocuk okuttu. Onun sayesinde mühendis oldu, tüm ailesine söylemişti kızı el üstünde tutuyordu , iPhone 13 bile hediye alacaktı. Sürekli hediye alırdı. Kuzenim kanser tedavisi gördü o arabay gelip götürürdü başında beklerdi. HİÇBİR ERKEĞE GÜVENMEYİN
bu erkekler neden böyle bu kadar sevdiği bir kız varsa nedenki neden yani neden …

Bu kadar yüz göz olunmuşken iki aile nasıl tekrar bir araya gelecek? Veya aldatıldığını üstelik bunu inkar ettiğini bile bile kuzen kişisi nasıl bu adama güvenip evlenecek?

Kafamda deli sorular :confused:

Ay 12 sayfa okuyacağım ama inşallah barışmamışlardır. Aldatma kesin ve net. Hamileysende benden olamazdan sonra üstüne geldi yazmış, böyle kurguyu bir kız hayal edemez. Doğal seyrinde bir itiraf konuşması bu.

Ay 12 sayfa okuyacağım ama inşallah barışmamışlardır. Aldatma kesin ve net. Hamileysende benden olamazdan sonra üstüne geldi yazmış, böyle kurguyu bir kız hayal edemez. Doğal seyrinde bir itiraf konuşması bu.
Maalesef affedildi

Bu kadar yüz göz olunmuşken iki aile nasıl tekrar bir araya gelecek? Veya aldatıldığını üstelik bunu inkar ettiğini bile bile kuzen kişisi nasıl bu adama güvenip evlenecek?

Kafamda deli sorular :confused:
Bilmiyorum ben sadece profil resmini gördüm. Aldatan erkekler maalesef 2 -3 gün ağlıyor kapıda sabahlıyor sonra affediliyor

X