Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Benim adam 45 saniyede boşalmasından iyidir, onu bıraktım bu arada😂😃😃😃
Seni görünce aklıma o geliyor hep ahahahahah
Hahaha ben de tam sana yazacaktım. Yukarıda aldatıldım demişsin ama bu 45 saniye aldatmadi di mi seni??? Sanki şeyi çok marifetli gibi başka kadınlara da mı göstermiş kendini?
30 saniye için değer mi ya? Attığı taş ürküttüğü kurbağaya degemeden , göz açıp kapayıncaya kadar bitmiş zaten hadise.
Saçmalamış 😂
Bir daha nah✊ bulur bu haliyle onu kabul eden kadin

Hahaha ben de tam sana yazacaktım. Yukarıda aldatıldım demişsin ama bu 45 saniye aldatmadi di mi seni??? Sanki şeyi çok marifetli gibi başka kadınlara da mı göstermiş kendini?
30 saniye için değer mi ya? Attığı taş ürküttüğü kurbağaya degemeden , göz açıp kapayıncaya kadar bitmiş zaten hadise.
Saçmalamış 😂
Bir daha nah✊ bulur bu haliyle onu kabul eden kadin
Yok aldatmadı ama yeltenmiş kızlara ulaştım, hepsine kahve teklifi yapmış kızlarda gülüp geçmiş buna. O çekti gitti burdan bir hastanede aşçı yardımcısı olarak işe girmiş🤣 hemşirelere sulanır artık tabi ona bakarlarsa , ay bide normal karşılıyordu bunu 45 saniyeyi🤣

Gerçekten benim zaten güvenim sıfırdı hayatımda ilk defa bu kadar güvendiğim bi adamla evleniyorum ama bu forumda takıldıkça beni ne bekliyor diye korkmaya başladım. 😂 Kemalim yapmaz modunda olmayın asla kızlar.

Kaç saattir mutfakta ocak başındayım, patlican gibi közde pişmiş haldeyim. Bu adamı bana verseler sarımsak ezer gibi ezerim onu. 😄

Burada takılan kadının gözü açılır zaten. Ne rezaletli erk*kler var.

Son düzenleme:
Yok aldatmadı ama yeltenmiş kızlara ulaştım, hepsine kahve teklifi yapmış kızlarda gülüp geçmiş buna. O çekti gitti burdan bir hastanede aşçı yardımcısı olarak işe girmiş🤣 hemşirelere sulanır artık tabi ona bakarlarsa , ay bide normal karşılıyordu bunu 45 saniyeyi🤣

Kız sizin ailecek erkek seçiminizde hata varmış.

Kiz hamileyim dediginde olamaz .. olmadi diyor sansurlemissiniz , sonrada diyor ki ustune geldi.anladigim akadriyla disari ustune boşalmis adam ve kabul ediyor .daha neyi ayikmiyor bu kuzen .ayrica kiz gayet guzel sey demis ayfon 13 unolan bir insanin profil resmi olamamasi bana garip gelmisti diyor .bana aldattigi daha agir basiyor bu konusmalardan sonra .kuzenin basini yakacak .Allah uyarmak icin gondermis resmen bile bile lades demesin

Dün teyzemin kızının aile tanışması olacaktı. 8 senelik ilişkisi var sevgilisini hepimiz tanırız çocukluk aşkı gibi bir şey ikisi de 25 yaşında. Çocuk muhafazakar biri. (Aileside) dün sabah hazırlık yaparken teyzemin kızına fakeden bir mesaj geliyor (instagram ortak hesaplarına) “Merhaba senin sevgilin seni benimle aldattı beraber olduk duygularımla oynadı diye numaram şu.. ara beni” diye sonra mesajlar silindi ama biz numarayı gördük bir kaç tane de ekran resmi onları da koyacağım. Kızı aradık “iş arkadaşlarının arkadaşıydım kendisi bana asıldı 1 hafta sevgili olduk babam telefonumu karıştırıyor bazen ortadan kaybolabilirim dedi, daha sonra kavga ettik barışmak için iş arabasıyla beni aldı ve arabada beraber olduk bana sen benim aileme göre değilsin okumuş ve açık bir kadınsın dedi ben bahane olduğunu anladım araştırdım başka bir telefona numarasını kaydettim resmimizi gördüm profilde , bana gizliydi ” dedi ekran resimleri (bir iki tanesini gösteriyorum) attı. Sevgilisi ise yeminler etti o kız sorunlu iş arkadaşımla benim telefonumdan konuştu o bana koştu ekran resimleri shop diye. Teyzemde (cahil kafası) sevgilisine inandı 2 günlük adamla niye beraber oluyor iptal etmeyelim dedi. Kızda sizi bağlamaz benim hayat tarzım amacım bir kadını kurtarmak dedi büyük tartıştılar. Herkes bize oynanan oyun biri aile tanışması olduğunu biliyordu bilerek yaptılar fake hesap diyorlar. Çocuğun 8 senedir hiç yanlışı olmadı. Kız benimde duygularımla oynadı intikam almak için yaptım diyor sevgilisi ise yemin ediyor. Kuzenim arada kaldı ve inanmak istiyor ama teyzemlerde çok zorluyor çocuğu çok seviyorlar iyice psikolojimiz bozuldu kız konferans konuşmasında“X e söyleyin benimle bir alakası olmadığına kurana yemin etsin bu kadar inançlı ya” dedi çocukta bu salak kız için mi kuranı karıştırıcam dedi sonra da kurana yemin etti. Kafamız karışık hepimizin psikolojisi bozuldu erkeklerden korkar olduk

KIZIN ATTIĞI EKRAN RESİMLERİNDEN BİR İKİ TANESİ birde ortak hesaplarında isim yok çıkma tarihleri var sadece kız nasıl buldu onu da bilmiyoruz
Eki Görüntüle 3266255 Eki Görüntüle 3266256
Iyyyyhhh !!! Yemin ediyorum okuya okuya midem döndü be !!!!!! Yuhhhh !!!🤬🤬🤮🤮 bu konu daha nasil buraya kadar gelebilir gözünüzü sevim yaaahhh 😩😩

Kiz hamileyim dediginde olamaz .. olmadi diyor sansurlemissiniz , sonrada diyor ki ustune geldi.anladigim akadriyla disari ustune boşalmis adam ve kabul ediyor .daha neyi ayikmiyor bu kuzen .ayrica kiz gayet guzel sey demis ayfon 13 unolan bir insanin profil resmi olamamasi bana garip gelmisti diyor .bana aldattigi daha agir basiyor bu konusmalardan sonra .kuzenin basini yakacak .Allah uyarmak icin gondermis resmen bile bile lades demesin
Ay ben fakirim. Iphone detayını anlamadım, profil fotosuyla ne alaka 🙈

Ay ben fakirim. Iphone detayını anlamadım, profil fotosuyla ne alaka 🙈
Yani o telefon güzel resim çekiyor ya , bide çok pahalıya nasıl onla resim çekilip koymadın gibi bir şey demek istemiş sanırım dnsjdnsks

X