Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Telefon operatörlerinin uygulamasından arama geçmişi çıkıyor. Ordan kanıtlasın.

Alsın telefonu kuzenin, sevgilisinin telefonundan "olanlar için çok üzgünüm seninle aramın böyle olmasına çok üzüldüm. Biz neden böyle oldum dayanamıyorum" yazsın. Kızla mesajlaşsın.

İşte 8 senedir hiç yapmamış, yandan geçen mini etekle kızlara bile hiç bakmamış. İnanması güçmüş
Mışmış mişmiş. Allah direkt mesaj gondermis 1m kez dusunmesi icin daha ne ariyo ki kuzeniniz. Inanmak istiyosa kimseyi yormasin valla aileler icindeyken bu durumlar cok rezillesiyor

Mışmış mişmiş. Allah direkt mesaj gondermis 1m kez dusunmesi icin daha ne ariyo ki kuzeniniz. Inanmak istiyosa kimseyi yormasin valla aileler icindeyken bu durumlar cok rezillesiyor
Aynı sözü söyledim. Teyzeme bize neden oyun oynasınlar ki bence oyun yerine Allah’ın gösterdiği bir işaret dedim hepsi sustu

Yok konferans yaptık dün. Çocuk, karşıda ki kız, kuzenim, ablası yani diğer kuzenim fena birbirlerine girdiler ben de dinledim. Kızla çocuk birbirlerine girdiler. İnanmaz öyle bir mesaja.

Mantık olarak böylesi bir ilişki yaşayan biri kutsal kitap fakan da tanımaz.. yani eğer yaptıysa, ki bence büyük olasılık, kendini kurtarmak için tüm kutsallarını harcar. Bi anlamı yok kuran a el basmasının falan yani. En azından ertelenmeli tanışma sanki, böyle bir durumda kriz yönetimi bile ele verebilir hatalıysa. Öfkesini konrtol edemezse daha çok. Açık verir yani bence ertelenirse. Kuzeniniz böyle bir adamdan daha iyisini hak ediyor, sezgilerini dinlesin ve cesur olsun bence

Yok konferans yaptık dün. Çocuk, karşıda ki kız, kuzenim, ablası yani diğer kuzenim fena birbirlerine girdiler ben de dinledim. Kızla çocuk birbirlerine girdiler. İnanmaz öyle bir mesaja.

inanırlar hiç belli olmaz.

Evet kuzenim inşaat mühendisi. Kariyerli biri ama 8 senesini çöpe atmak istemiyor daha olay taze

Erkek milleti işte yine aşka dair olan hayallerimizi yıktılar. Ortamda böyle tipler varken ben nasıl düzgün koca bulacağım
Aynen benim de uzun zamandır kimse yok hayatımda çünkü her erkek aldatıyor gibi geliyor

ekran resimleri shop diye.

O zaman kıza iftira atmaktan sana dava açıyorum, bilişim suçları çıkarır elbet ortaya kim atmış mesajı desin. Diyemez çünkü kendisi yazmış o cevapları kıza. Aldatmış lütfen evlenmesin şu zekasızla. Utanmadan birde kitaba yemin ediyor rezil.

Kesinlikle. Kizlar lutfen, korunuyoruz iste goklerden gelen kararlar var gercekten de...gonulden inaniyorum, kendi surecimde allahim dedim bana isaretler mesajlar yolla ne olur, hep boyle dualar ettim. Kuzeniniz gercekten bence almasi gereken bilgiyi almis elinde ekran goruntuleri bile var, ciksin bu kemalim yapmaz kafasindan acillll

Aynen öyle bir de zamanında hergün kuran okuyormuş .

Benim de psikolojim çok bozuk erkekler konusunda iyice düşman oldum. Özellikle aldatıldıktan sonra

Benim de psikolojim çok bozuk erkekler konusunda iyice düşman oldum. Özellikle aldatıldıktan sonra
Ya zaten bi erkege guvenip evlilik yoluna cikmak falan bunlar zor isler. Evlilik de acikcasi omurgasiz bi beraberlik sureci olmazsa yurumuyor, bazi seyleri yutup karakterini yontmazsan evli kalamazsin bu dunyada. Kuzeniniz bu olayi yutmayi tercih ederse yarin obur gun daha neleri yutar neler....bide kariyeri falan varmis, 8 yili cope atamiyor ama omrunun kalanini atabiliyor mu? Tuhaf. Adamdan gelen kotu kokuyu almamasi imkansiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…