Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Benim adam 45 saniyede boşalmasından iyidir, onu bıraktım bu arada
Seni görünce aklıma o geliyor hep ahahahahah
Hahaha ben de tam sana yazacaktım. Yukarıda aldatıldım demişsin ama bu 45 saniye aldatmadi di mi seni??? Sanki şeyi çok marifetli gibi başka kadınlara da mı göstermiş kendini?
30 saniye için değer mi ya? Attığı taş ürküttüğü kurbağaya degemeden , göz açıp kapayıncaya kadar bitmiş zaten hadise.
Saçmalamış
Bir daha nah bulur bu haliyle onu kabul eden kadin

Yok aldatmadı ama yeltenmiş kızlara ulaştım, hepsine kahve teklifi yapmış kızlarda gülüp geçmiş buna. O çekti gitti burdan bir hastanede aşçı yardımcısı olarak işe girmiş hemşirelere sulanır artık tabi ona bakarlarsa , ay bide normal karşılıyordu bunu 45 saniyeyi

Kaç saattir mutfakta ocak başındayım, patlican gibi közde pişmiş haldeyim. Bu adamı bana verseler sarımsak ezer gibi ezerim onu.

Burada takılan kadının gözü açılır zaten. Ne rezaletli erk*kler var.

Son düzenleme:

Kız sizin ailecek erkek seçiminizde hata varmış.

Kiz hamileyim dediginde olamaz .. olmadi diyor sansurlemissiniz , sonrada diyor ki ustune geldi.anladigim akadriyla disari ustune boşalmis adam ve kabul ediyor .daha neyi ayikmiyor bu kuzen .ayrica kiz gayet guzel sey demis ayfon 13 unolan bir insanin profil resmi olamamasi bana garip gelmisti diyor .bana aldattigi daha agir basiyor bu konusmalardan sonra .kuzenin basini yakacak .Allah uyarmak icin gondermis resmen bile bile lades demesin

Iyyyyhhh !!! Yemin ediyorum okuya okuya midem döndü be !!!!!! Yuhhhh !!! bu konu daha nasil buraya kadar gelebilir gözünüzü sevim yaaahhh

Ay ben fakirim. Iphone detayını anlamadım, profil fotosuyla ne alaka

Ay ben fakirim. Iphone detayını anlamadım, profil fotosuyla ne alaka
Yani o telefon güzel resim çekiyor ya , bide çok pahalıya nasıl onla resim çekilip koymadın gibi bir şey demek istemiş sanırım dnsjdnsks

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…