Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Allah'ım sen koru sen koru ya..... Muhafazakar erkeklerin hepsi böyle oluyo işte kız manyak mi neden başına bela alıp yalandan ifitra atsın??? Kafayı mı yemis kızın ailesi? Kızı resmen otelemeye bakıyor korkunç yarabbim. Gizli gizli aldatmış iste it

Güya kız shop yapmış. Oraya bunun numarasını yapıştırmış. Bide anneannem erkekler işte aldatmayan yok ne olmuş diyor
Böyle böyle gencecik kızların başını yakıyorlar. Bir ayağı çukurda hala gereksiz hayat görüşünü ona buna empoze etmeye çalışıyorlar. Kusura bakma ama sinir oldum anneannene. Aldatmayan erkek var efendim. Üstüne geldi cümlesinden ne anlayacağız? Buluşsun kızla madem direkt telefonundan baksın shop mu değil mi? Veya kız video çeksin numaranın olduğu. O görüntüyle de herkese rezil etsin o adamı.

8 senelik ilişkiymis tamda tanışma zamanı kapı komşu akraba herkes duydu diye geri dönemiyorlar yaşam tarzlarından onu anladim ama kızlarının başını yakmayı belki sonra çocukla boşanma ihtimalini göze alıyorlar kızlarının başını bile isteye yakıyorlar

Yüzük almış evlilik teklifinde ama daha söz kesilmedi. Teşekkürler yorum için
kesinlikle yalan söylüyor. görüştüğüm en abaza ve temiz kız takıntısı olan 2 adamın ikisi de toplumda oldukça muhafazakar görünen tiplerdi. hele bi tanesi beni şoka sokmuştu çok dindardı görüntüde ama ramazan’da oruçluyken benden çıplak foto istemişti şok olmuştum ki ben oruç tutmuyordum o aşırı muhafazakar takılıyordu. diyeceğim o ki kurtulsun bu iki yüzlü abazadan

Muhafazakar ya da değil onunla alakalı değil bence konu. Kutuplaşmaya hiç gerek yok. Ahlaksız, yaptığının arkadaşında duramayan bir eş adayı ile evlatlarını değil çevreyi düşünen bir kız ailesi var. İnançları, görüşleri o bu şu hiç önemli değil.

Bu adamı affetse bu kız ve evlense ve aldatılsa adam biliyordun sen beni kabul ettin dese ne yapacak?

Teyzenle anneannede de akıl yok. Atasözü bile var ama söylersem banlanırım.

Aynen kız diyor ki o bana ne yaptı ki durduk yere iftira atayım deli miyim ben evimi biliyor diyor.

Kız ekran kaydı da atmış. Beni daha rahatsız etmeyin dedi kuzenimi küçümseyerek. Beni daha üstelerseniz sülaleye duyururum dedi

Halamın kocası onu çarşaflı bir kadınla aldattı. Kadın ona çok fena nude lar atmıştı şok olmuştuk. 6-7 aylık evli arkadaşım da eşi namaz kılıyordu hacca gitmişti bu annesine gittiğinde genç bir kızla yatmıştı. O yüzden İslamı mahvettiler

Kız ekran kaydı da atmış. Beni daha rahatsız etmeyin dedi kuzenimi küçümseyerek. Beni daha üstelerseniz sülaleye duyururum dedi
Ekran kaydı attıysa zaten doğru olduğu kanıtlanmış olmuyor mu? Duyursun bence kuzenin yapamayacaksa o duyursun. Belki böylece kurtulur. O fettan anne ve anneanne olduğu sürece o kız o adamla evlenir. 2 çocukla evine geri döner, dönmezsede hayatı mahvolur. Kuzenin çalışıyor mu? Maddi özgürlüğü var mıv

Acik acik ustune geldi demis daha ne yazsin???
Arkadasim yazdi numarasi da 2000lerin basinda bitti saniyodum ben.
İnsanlar aldatildigi icin evlilik bitiriyor, aldatilarak evlilige adim atmak da ne bileyim…
Onu karalamayı unuttum . Utandım yani diğer mesajları koymaya

Evet inşaat mühendisi. Çocukta toptan takı mağazasında çalışıyor kız dükkanı için takı almaya geliyormuş sürekli . İş arkadaşları kız hakkında “tehlikeli yanlışımız olunca patronu çağırıp olay çıkartıyor, deli muhattap olma” demişler . Kuzenime diyor ki niye öyle söylenen bir kızla muhattap olayım. Bence bu sözler ilgisini çekti o yüzden kıza yanaştı

Bence bunların hepsi yalan. Gel zaman git zaman anlaşmışlar işte. Hele de mühendis bu kız. Asla hayatını mahvetmesin ailesine resti çeksin. Gidio mahvetmesin hayatını. Bile bile aldatıldığını kendine bunu yapmasın. Okusun burda yazılanları. Daha gencecik 25 yaşında. 8 yılına üzülecek birşey yok. 8 yılı gitmesin diye ömrünü heba etmesin.

Zaten netleştiren cümle o. Benden olmadığına eminim üstüne geldi ne demek
Ya bari bir halt yedin özür dile. Sanki bana sabancıların oğlu da kadınlar peşinde kuyrukta buna iftira atacaklardı. Sümsük
Evet kız diğer ekran resimlerinde bana umut verdin sevdiğini söyledin, bari adam gibi itiraf etseydin bir anlık hevesti diye yazmış . Bir de kızdan 1 yaş küçük. Her zamab kadın erkekten büyük olmamalı diyordu bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…