Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Fotolar shop değil muhabbet gayet akıcı ve gerçekçi. Shop yapsa aleni yazardı.
Aldatmış hamileyim konusunda üstüne geldi diyor
En kötüsü aldatması değil diğer kadına davranış şekli. Mendil fırlatır gibi. Bugün o kadına böyle davranan yarın karısına böyle davranacak. Hiç şaşmaz.
Kuzenin o gerikafali ailesi yüzünden ile gider evlenir. Burayı okut bari. Evlenecekse de yalancı, karaktersiz ve vicdansız bir adamla evleneceğini bilsin.

Geçen biri 1 senedir beraberdim benim emeklerim ne olacak demiş 1 senede ne emeği olabilir diye düşündüm artık dediğiniz gibi insanlar çekmiyor kocalarini isterse 50 senelik olsun bosuyor

Geçen biri 1 senedir beraberdim benim emeklerim ne olacak demiş 1 senede ne emeği olabilir diye düşündüm artık dediğiniz gibi insanlar çekmiyor kocalarini isterse 50 senelik olsun bosuyor
Bunlara reva aslında.
Erkekler o konuda bizden daha akıllı. Şu kadar emek bu kadar emek gözleri görmüyo

Çünkü emek vermiyorlar. Kadınlar sağolsun onların yerine veriyor emeği. Bişey bırakmıyorlar ki bunlara.
Karısına dünyanın parasını harcayan da aldatıyor. Elde edene kadar kapısında yatanda aldatıyor. Bi sürü çoluk çocugu olanda aldatıyor.
Demiyo ki o kadar uğraştım ettim ne aldatması
İşte orda error veriyorum. Bu uçkur bu kadar önemli olmamalı ya

Kızla buluşuldu çocuk her şeyi itiraf etti.

Kızla buluşuldu çocuk her şeyi itiraf etti. Ayrıldılar
Belliydi zaten... Üzüldüm. İmza atılmadan kurtulduğu için, kandırılmadığı için de çok sevdim. Allah herkesin gerçek yüzünü böyle göstersin işte. İnş atlatır, mutlu olur. Hepimiz iyilerle karşılaşalım

Karşı taraf bu adama (adam dediğim için özür dilerim) aşık ve takıntılı...mesajlardan net belli.son dakika yapacağını yapmış amacım bir kadını kurtarmak falan demiş,yersen
Neyse ki kuzeniniz şanslıymış bu karakter yoksunundan son anda paçayı kurtarmış.cabuk toparlanır inşallah.

Ay nasıl itiraf etti? Yoksa o kızda mıymış gönlü de koyvermiş her şeyi? Yani onca inkardan sonra niye kabullendi durduk yere?
Yok kızla kuzenim buluşmuş. Çocuğun haberi yokmuş, kuzenim çocuğu çağırmış o da gelmiş kızı görünce hiç yüzüne bakmamış ve sonradan artık tamam yaptım nasıl dokundum ona bilmiyorum ama her anlattığı doğru evlenmeden önce psikolojim bozuldu bu yüzden yaptım çok pişmanım diye yalvarmış diğer kıza da mendil kullanıp atarsın ya öyle davranmış sen araya girme seni takan yok falan demiş diğer kız yüzüne tükürmüş masadan kalkmış

Kuzenimi bu çocuk okuttu. Onun sayesinde mühendis oldu, tüm ailesine söylemişti kızı el üstünde tutuyordu , iPhone 13 bile hediye alacaktı. Sürekli hediye alırdı. Kuzenim kanser tedavisi gördü o arabay gelip götürürdü başında beklerdi. HİÇBİR ERKEĞE GÜVENMEYİN

kuzeniniz icin ogrenmesi iyi olmus aklinda suphe kalmadan bitmis Allah karsisina daha iyi insanlar cikarsin

Sizinkiler daha ısrar ederler mi acaba kuzenine bırakma çocuğu diye?

Karşı taraf 10 gün görüşmüş sadece kullanıldığını hissetmiş işin garip yanı da karşı tarafın da 2 senedir sevgilisi var ama ayrılmışlar onun ayrılık acısıyla gözü dönmüğ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…