Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Kuzenimi bu çocuk okuttu. Onun sayesinde mühendis oldu, tüm ailesine söylemişti kızı el üstünde tutuyordu , iPhone 13 bile hediye alacaktı. Sürekli hediye alırdı. Kuzenim kanser tedavisi gördü o arabay gelip götürürdü başında beklerdi. HİÇBİR ERKEĞE GÜVENMEYİN
insan bu kadar sevdiği birine bunu niye yapar
inşallah kuzeninizin üzüntüyle hastalığı nüksetmez

Karşı taraf 10 gün görüşmüş sadece kullanıldığını hissetmiş işin garip yanı da karşı tarafın da 2 senedir sevgilisi var ama ayrılmışlar onun ayrılık acısıyla gözü dönmüğ
Nerden tanışılmış, bulmuşlar birbirlerini de iş hemen cinselliğe dökülmüş? İlk vukuatı değil bence sevgili kişisinin.

Çok üzüldüm ya... Off gel de paranoyak olma, şu salaklara güven! Çok şüpheci, bu konularda toksik biriydim zaten, iyice hortladı bu duygularım. Yalnız ölecem ben, iyiyim böyle

25 yaşına 8 senelik ilişki çok. Herkesin deneyip yanılması gereken yaşları. Misal 25 sonrası tanışsalar işler daha farklı ilerlerdi.
Bi kadın vardı, evli üç çocuklu gencecik evlenmiş. Çarşaflı muhafazakar insanlar. Kız kardeşi yanlarına gidiyor. Manken gibi hepsi öyle güzeller bakan dönüp daha bakar. Sonra adam kadını çocuklarla yollayıp baldızla olmuş diye duyduk ta 20 sene evveldi. Gözünü alıp ilk gibi görürlerse ona yanaşma hali sanırım. Neyse evlerden Irak.

Kuzenimi bu çocuk okuttu. Onun sayesinde mühendis oldu, tüm ailesine söylemişti kızı el üstünde tutuyordu , iPhone 13 bile hediye alacaktı. Sürekli hediye alırdı. Kuzenim kanser tedavisi gördü o arabay gelip götürürdü başında beklerdi. HİÇBİR ERKEĞE GÜVENMEYİN

Kusura bakma Suzanna ama kuzeninin ailesi nerde neden onlar kızlarını okutmadı? Çocuklarının eğitimini kendileri niye yapmadılar da el adamına el açmaya razı oldular?? Kuzenin de ayrıca acaip, el adamından neden iPhone miphone kabul ediyor madem mühendis çalışıp kendi kazanıp alsın?? Kusura bakmayın böyle el adamına el açarsan, 5 yaşında çocuk gibi onun seçtiği/ödediği okulda okursan hayatboyu birey olamazsın. Aile de acaip niye sahip çıkmıyor kızlarına, el adamından ayfon mayfon alması işlerine geliyor tabi. Öyle başa böyle tarak kimse kimseye bedava para yedirmiyor, adam parasını verdim sussun otursun kafasında. Okuyanlara ders olsun, kendi işinizi kendiniz yapın okuyun edin kimseye gebe yaşamayın. Adam zaten iğrenç bir herif yazmaya gerek görmüyorum.

Kusura bakma Suzanna ama kuzeninin ailesi nerde neden onlar kızlarını okutmadı? Çocuklarının eğitimini kendileri niye yapmadılar da el adamına el açmaya razı oldular?? Kuzenin de ayrıca acaip, el adamından neden iPhone miphone kabul ediyor madem mühendis çalışıp kendi kazanıp alsın?? Kusura bakmayın böyle el adamına el açarsan, 5 yaşında çocuk gibi onun seçtiği/ödediği okulda okursan hayatboyu birey olamazsın. Aile de acaip niye sahip çıkmıyor kızlarına, el adamından ayfon mayfon alması işlerine geliyor tabi. Öyle başa böyle tarak kimse kimseye bedava para yedirmiyor, adam parasını verdim sussun otursun kafasında. Okuyanlara ders olsun, kendi işinizi kendiniz yapın okuyun edin kimseye gebe yaşamayın. Adam zaten iğrenç bir herif yazmaya gerek görmüyorum.
O sıralar maddi olarak çok kötülerdi.. kabul etmedi alacaktı nişan hediyesi olarak. Yani daha ortada iPhone yok ama çok kez yüzük kolye aldığı olmuştur onlarda altın değil..

O sıralar maddi olarak çok kötülerdi.. kabul etmedi alacaktı nişan hediyesi olarak. Yani daha ortada iPhone yok ama çok kez yüzük kolye aldığı olmuştur onlarda altın değil..

Kötüyse kötü ne olacak ablacım ben ünvdeyken özel ders verip öyle geçinen tonla çocuk vardı. Alın teriyle çalışmak zor geliyorsa o zaman da ağız eğen tarafa düşüyorsun. Herkes kendi emeğiyle var olsun diyorum.

X