Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Hayatımda tanıdığım en muhafazakar 5 insan vardı. Biri yıllarca hacca gidiyorum ayağına sevgili yapmış onu evine ikinci kadın olarak getirmeye çalıştı , biri iş arkadaşının adına sahte evrak düzenlemiş bu sebepten hapis yattı , biri pavyonlara gidiyormuş oralara borcu varmış pavyoncular gelip bunu dövdüler devlet kurumunda , biri iş kurarım ben diye sıvadı yurt dışına kaçtı , biri de kardeşim olur ne elinden ne dilinden iş gelir evde yatar ama kadın yemek yapmazsa 4 tane kadın alırım der ki yanına yanaşan hiç kadın yok. 😬 Hangi tipten uzak ol dersen ilk muhafazakâr erkek derim net.

Dün teyzemin kızının aile tanışması olacaktı. 8 senelik ilişkisi var sevgilisini hepimiz tanırız çocukluk aşkı gibi bir şey ikisi de 25 yaşında. Çocuk muhafazakar biri. (Aileside) dün sabah hazırlık yaparken teyzemin kızına fakeden bir mesaj geliyor (instagram ortak hesaplarına) “Merhaba senin sevgilin seni benimle aldattı beraber olduk duygularımla oynadı diye numaram şu.. ara beni” diye sonra mesajlar silindi ama biz numarayı gördük bir kaç tane de ekran resmi onları da koyacağım. Kızı aradık “iş arkadaşlarının arkadaşıydım kendisi bana asıldı 1 hafta sevgili olduk babam telefonumu karıştırıyor bazen ortadan kaybolabilirim dedi, daha sonra kavga ettik barışmak için iş arabasıyla beni aldı ve arabada beraber olduk bana sen benim aileme göre değilsin okumuş ve açık bir kadınsın dedi ben bahane olduğunu anladım araştırdım başka bir telefona numarasını kaydettim resmimizi gördüm profilde , bana gizliydi ” dedi ekran resimleri (bir iki tanesini gösteriyorum) attı. Sevgilisi ise yeminler etti o kız sorunlu iş arkadaşımla benim telefonumdan konuştu o bana koştu ekran resimleri shop diye. Teyzemde (cahil kafası) sevgilisine inandı 2 günlük adamla niye beraber oluyor iptal etmeyelim dedi. Kızda sizi bağlamaz benim hayat tarzım amacım bir kadını kurtarmak dedi büyük tartıştılar. Herkes bize oynanan oyun biri aile tanışması olduğunu biliyordu bilerek yaptılar fake hesap diyorlar. Çocuğun 8 senedir hiç yanlışı olmadı. Kız benimde duygularımla oynadı intikam almak için yaptım diyor sevgilisi ise yemin ediyor. Kuzenim arada kaldı ve inanmak istiyor ama teyzemlerde çok zorluyor çocuğu çok seviyorlar iyice psikolojimiz bozuldu kız konferans konuşmasında“X e söyleyin benimle bir alakası olmadığına kurana yemin etsin bu kadar inançlı ya” dedi çocukta bu salak kız için mi kuranı karıştırıcam dedi sonra da kurana yemin etti. Kafamız karışık hepimizin psikolojisi bozuldu erkeklerden korkar olduk

KIZIN ATTIĞI EKRAN RESİMLERİNDEN BİR İKİ TANESİ birde ortak hesaplarında isim yok çıkma tarihleri var sadece kız nasıl buldu onu da bilmiyoruz
Eki Görüntüle 3266255 Eki Görüntüle 3266256
Aldatmis, kiza da ailesine de soyleyin, onlar kim ki birileri neden onlar icin shopla ugrassin offf 🤦🏼‍♀️

Dün teyzemin kızının aile tanışması olacaktı. 8 senelik ilişkisi var sevgilisini hepimiz tanırız çocukluk aşkı gibi bir şey ikisi de 25 yaşında. Çocuk muhafazakar biri. (Aileside) dün sabah hazırlık yaparken teyzemin kızına fakeden bir mesaj geliyor (instagram ortak hesaplarına) “Merhaba senin sevgilin seni benimle aldattı beraber olduk duygularımla oynadı diye numaram şu.. ara beni” diye sonra mesajlar silindi ama biz numarayı gördük bir kaç tane de ekran resmi onları da koyacağım. Kızı aradık “iş arkadaşlarının arkadaşıydım kendisi bana asıldı 1 hafta sevgili olduk babam telefonumu karıştırıyor bazen ortadan kaybolabilirim dedi, daha sonra kavga ettik barışmak için iş arabasıyla beni aldı ve arabada beraber olduk bana sen benim aileme göre değilsin okumuş ve açık bir kadınsın dedi ben bahane olduğunu anladım araştırdım başka bir telefona numarasını kaydettim resmimizi gördüm profilde , bana gizliydi ” dedi ekran resimleri (bir iki tanesini gösteriyorum) attı. Sevgilisi ise yeminler etti o kız sorunlu iş arkadaşımla benim telefonumdan konuştu o bana koştu ekran resimleri shop diye. Teyzemde (cahil kafası) sevgilisine inandı 2 günlük adamla niye beraber oluyor iptal etmeyelim dedi. Kızda sizi bağlamaz benim hayat tarzım amacım bir kadını kurtarmak dedi büyük tartıştılar. Herkes bize oynanan oyun biri aile tanışması olduğunu biliyordu bilerek yaptılar fake hesap diyorlar. Çocuğun 8 senedir hiç yanlışı olmadı. Kız benimde duygularımla oynadı intikam almak için yaptım diyor sevgilisi ise yemin ediyor. Kuzenim arada kaldı ve inanmak istiyor ama teyzemlerde çok zorluyor çocuğu çok seviyorlar iyice psikolojimiz bozuldu kız konferans konuşmasında“X e söyleyin benimle bir alakası olmadığına kurana yemin etsin bu kadar inançlı ya” dedi çocukta bu salak kız için mi kuranı karıştırıcam dedi sonra da kurana yemin etti. Kafamız karışık hepimizin psikolojisi bozuldu erkeklerden korkar olduk

KIZIN ATTIĞI EKRAN RESİMLERİNDEN BİR İKİ TANESİ birde ortak hesaplarında isim yok çıkma tarihleri var sadece kız nasıl buldu onu da bilmiyoruz
Eki Görüntüle 3266255 Eki Görüntüle 3266256
Mesajlara ikna oldum ben🍻

Bariz cinsellik yaşamışlar mesajlardan belli. Ve bunu bile bile evlilik yoluna girerse kuzenin ilerde yeniden aldatılır. İtirazda edemez zaten ben boyleydim bile bile kabul ettin deyip üstede çıkar bu erkek musvetteleri. Bence yol yakınken dönsün. Hatta annesi kadir gecesi doğurdu heralde ya evlendikten sonra ortaya çıksaydı tüm bunlar

Ayrıca şunu eklemek istiyorum evlenince sihirli bir değnek değmiyor bu erkeklere. Evlilik öncesi kötü alışkanlıklar evlenince şak diye ortadan yok olmuyor. Aksine kat be kat artarak ilerliyor. Eğer kuzeninle sevgiliyle bu şekilde başka biriyle birlikte olmayı göze alabildiyse evlendikten sonrada devam eder. Yanlış başlayan herşey yanlış devam eder. Kuzenine söyle affetmesin şimdi olmasa bile şundan bı 2-3 yıl sonra pişman olmaya başlıcak neden barıştım evlendim diye

Ayyyy o adama söylicek kelime bulamiyorum. Hemen uzaklasin böyle ziynitetteki insanim diye gezen varliklardan. Resmen cift karakterli ve hayatinida öyle yasiyor. Bir tarafa kendisini sevdirip onlarin istediyi ve ailesinin istediyi gibi biri olarak görünüyor diyer taraftanda ailesinin ve sözde kendisinin karsi ciktigi hayat tarzini gizli gizli yasiyor. Tam bir karaktersiz. Üstelik ne demek sen okumus görmüs bir kadinsin yazmis birde. Bu zihniyeti yasayan insanlara hic tahamülüm yok

X