Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Amin Allah razı olsun çok tşk ederim

Güzel haberler alcaksın merak etme

benimde geçen gebelikle tek benzerliğim

yine o ay bel fıtığımdan çok çektim
ve gebeliği öğrendiğim gün ve öncesinde çok fena hasta olmuştum

şuan bel fıtığım fena
ve hasta oluyorum hapşırık burun tıkanıklığı halsizlik var

ve kasık ağrısı ama zaten kasık ağrısı malum bende 7/24 olduğu için sürekli benimi için hiç belirti değil

Adetliyken değil galiba. Emin olmamak beraber adet bittikten bir süre sonra bazı tetkikler bilgi veriyor galiba

Kızlar doktordan çıktım. Cumartesi muhtemelen aşılama olacak. Kan vermiştim. Anlayan var mı nasıl değerler? Progesteron sanki düşün gibi geldi bana

Eklentiler

• IMG_3577.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar merhaba sormak istediğim bişey var ben dün adet oldum ovulasyonda en koyu gördüğüm güne göre 19unda olmam gerekiyordu ama dün oldu acaba yumurtlama olmadımı bu ay ? Ama yumurtlama olmasa erken adet olur muydum ?

Merhaba kızlar bende ayın 5 inde adet oldum 5 gün sabah akşam klomen kullandım sonrasında 100lük 4 gün boyunca Gonal f 900 yaptım. ayın 16sında adetimin 12. günü çatlatma iğnesi vuruldum. 3 yumurtam gelişmişti 2 si 20 ve 21 mm di. Bugün çatlatma iğnesinin 3. günü ve ovulasyon testi yaptım aşağıdaki gibi, benim de sürecim bu şekilde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…