Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar beta 2 gün önce 0.9 du şimdi ise 0.918 aklım karıştı regl 6 gün var şimdi bu sonuçta artma var mı
Canım internette bakınca 5 in altındaki değerler gebelik değil vücudun kendisinde olan beta diyor. Ama belki adet gecikmesinden sonra pozitif de çıkabilir. İki günde bir kan vermeni tavsiye ederim yükselmeye devam ederse var demektir bilemedim bende şimdi

Kızlar beta 2 gün önce 0.9 du şimdi ise 0.918 aklım karıştı regl 6 gün var şimdi bu sonuçta artma var mı
0-5 arası negatif sayılıyor canım 1 bile değil çok erken başladın test yapmaya regle 6 gün varsa yumurtlama üstünden 7-8 gün geçmiş demekki. Bence 3-4 gün daha beklemelisin

Evet cumaya kadar bekliycem 2 gün arayla devam edecem benim kalp problemim var ne kadar erken ogrenirsem o kadar iyi olacak sabirsizligimda bu işin aslı

Laboquick önerilmişti bana daha önce, kaliteli gibi geldi. Ancak eğer PCO varsa en güzeli innovita diye biliyorum ya da bir gebenin günlüğünde de strip testler satılıyor onlarda hassas baya.
Pco yok.Regl her zaman düzenlidir.Gebenin günlüğünü duymuştum sipariş vereyim bari.Teşekkürler.

Tesekkur ederim.Kullanırken etiket yaparım sizi olur mu?İlk defa kullanacağım hic bir bilgim yok.☺
Bir gebenin günlüğünden aldıklarım silik çıktı T çizgisinden bahsetmiyorum bile C bile okunmuyor
,ben zor görüyorum ovülasyonu onlarda bıraktım innovita aldım

HHHHHHH.jpg

REGL DÜZENSİZ PCOS HASTASIYIM GEÇEN AYA GÖRE 6 GÜN GECİKTİ AMA DÜZENSİZ OLDUĞU İÇİN DAHA ÖNCEDEN DE BÖYLE GECİKTİĞİ OLDU. BUGÜN ÖĞLEN ÖYLESİNE YAPTIM ÇOK SIKIŞIKTA DEĞİLDİM. SİLİK BİR ÇİZGİ VAR GİBİ AMA EMİN OLAMADIM. TEST ARTIMED GÜVENİLMEZ DİYE OKUDUM AMA YORUM YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

Eki Görüntüle 3480543

REGL DÜZENSİZ PCOS HASTASIYIM GEÇEN AYA GÖRE 6 GÜN GECİKTİ AMA DÜZENSİZ OLDUĞU İÇİN DAHA ÖNCEDEN DE BÖYLE GECİKTİĞİ OLDU. BUGÜN ÖĞLEN ÖYLESİNE YAPTIM ÇOK SIKIŞIKTA DEĞİLDİM. SİLİK BİR ÇİZGİ VAR GİBİ AMA EMİN OLAMADIM. TEST ARTIMED GÜVENİLMEZ DİYE OKUDUM AMA YORUM YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.
Evet bende kötü olduğunu duydum. Ben miracle gebelik testini ve ovülasyon testini kullanıyorum memnunum. Çatlatma iğnesinin 2. günü gebelik testini denedim çok bariz çift çizgiydi. Hormon etkisiyleydi tabi.

Evet bende kötü olduğunu duydum. Ben miracle gebelik testini ve ovülasyon testini kullanıyorum memnunum. Çatlatma iğnesinin 2. günü gebelik testini denedim çok bariz çift çizgiydi. Hormon etkisiyleydi tabi.
Önümüzdeki ay tüp bebeğe başlayacağız insan umutlanıyor. başka marka alıp sabah tekrarlamayı düşünüyorum. Peki siz gördünüz mü attığım görselde silik bir çizgi

Bende bu ay ovulasyon yapıcam ilk defa regl yeni bitti döngünün 8. Günündeyim ne zaman baslıcam yapmaya?

X