Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

MERHABA BEN DE 6 AY ÖNCE DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM ŞİMDİDE 1.5 AYDIR ROMATİZMA İLACI KULLANIYOIRUM BU SÜREÇTE KORUNUYORUZ OLURSA DOKTOR ÇOCUK DÜŞER FALAN DEDİLER KORKTUM

Merhaba, 4 yıl boyunca yasmin kullandım bırakalı 3 ay oldu geçen aydan beri de korunmuyoruz ama uzun süreli yasmin kullanımı gebeliği etkiler mi bu durumda olan var mı aranızda

Merhaba, 4 yıl boyunca yasmin kullandım bırakalı 3 ay oldu geçen aydan beri de korunmuyoruz ama uzun süreli yasmin kullanımı gebeliği etkiler mi bu durumda olan var mı aranızda
Bende 2 yıldır Yasmin kullandım 3 aydır korunmuyoruz doktora gittim ilacın etkisi en az 2 ay sürede vücuttan atılır dedi bu ay 3 ay olacak bakalım denemeye devam ediyorum

Yaa yine mi gecikti adetin. Kuzum ya üzülme lütfen
Gecikti kuzum dün bitti hap. İnşallah gelir hemen kontrole gidicem, şu kist büyüdüyse ameliyat yapacak büyük ihtimalle doktor. Neden böyle oldu anlamıyorum bu ay gerçekten hiç kafaya takmadım tatile gittim ama bak yine gecikti. Keyfim hiç yok. Yazamadım okuyamadım pek girmiyorum buraya.

Umutlar tükenmeden sat 22 Ağustos bat 20 Eylül kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…