Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlarım nabersiniz Candy7777 Candy7777 A ayb00 Kahhve Kahhve B BallYilmaz123 @Beyond the sky P Poncikokiz24_ @Denizz41 Benim klomenin 4. Günü bugün ilk defa bu kullandımda cok çişim geliyo 😒 bide öyle aman aman bi akıntı yok bence tam gelişmedi yumurta ilaç yarın bitecek dr a da yarın gitmeyeyim bigün sonra gideyim diyorum çünkü gitcem ölçüsü düşük çıkacak ve moralim bozulacak ilk ayda olduğu gibi. Bu klomen bende yumurta geliştirmiyo 😏
Hiç kullanmadım bilgimde yok naptın gidecekmisin doktora

Kasık ağrım var regl dönemim geldi sanırım bu ay 1 yumurtam vardı ne kadar gelişti çatlaması nasıldı bilmiyorum sağdaydı değerlendirdim ama galiba bu ayda pas geçecek :KK43: arada gelen kasık sızılarım var

İnternetten sipariş ettim 5 adet arkadaşım nerdeyse hepsi bozuk cikiyo bu markanın dedi bende denemek istedim 3 tanesini denedim bu halde yazıklar olsun bunlara

Eklentiler

• 1000111762.jpg
    1000111762.jpg
    114,7 KB · Görüntüleme: 57
Olur mu öyle şey canım bunun için varız😊 içimden bir his senin negatif olmadan pozitif ile devam edeceğini söylüyor
Vallahi bilmiyorum ya 🤦🏻‍♀️ ilk defa bu kadar uzun sürdü negatife dönmesi. Testlerde bozuk olabilir diye düşünüyorum bilmiyorum. Belki yarın kan veririm 2 gün sonra yine verip öyle takip ederim artık

Eklentiler

• IMG_3505.jpeg
    IMG_3505.jpeg
    94,8 KB · Görüntüleme: 53
Vallahi bilmiyorum ya 🤦🏻‍♀️ ilk defa bu kadar uzun sürdü negatife dönmesi. Testlerde bozuk olabilir diye düşünüyorum bilmiyorum. Belki yarın kan veririm 2 gün sonra yine verip öyle takip ederim artık
Bu çizgiler hemen mi çıkıyor yoksa bekleyince mi? Şimdilik kan verme bence

X