Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

O kadina da cok sevindim suanda. Rahim kanserini yen bi de ustune bebek, helal olsun.
Ama bize de versin Allah ya.
Bende sevindim ama doğurduğu güne kadar hergün sigara içti çok tuhaf ben o kadar dikkat ediyorum ama sona ulaşamadım. Allahım çocuk isteyen kullarınıda gör rabbim hakedene nasip olsun bu hasret bitsin artık allahım

Eyyy Allahim, yarabbim duy gor bunlari.
Burda hergun avokado kemiren, sogan suyu icen kadinlari gor Allahim

Ya 4-5 gün önce grip gibi değişik hasta oldum. Kolay kolay hasta olmam bağışıklığım güçlüdür normalde. Ama ateşim 38 lere falan çıktı. Eşimden bulaştı büyük ihtimalle üşütmüştü. Üstünden kaç gün geçti, toparladım ama geçmeyen burun tıkanıklığı, dünden beri şiddetli baş ağrısı ve gözlerimin arkası alev gibi cayır cayır yanıyor. Bu hamilelikte bağışıklığın zayıflaması olayı doğru mu acaba? Bat a daha 6 gün var erken test de yapmak istemiyorum. Yaşayan var mı daha önce size bir sorayım dedim

beenn ateş boyun baş bacak eklem ağrısı 2 gün yattım hala boğazım ağrıyor klimadan falan dedim hep reglim 4 gün gecikince bugun test yaptım sonuc pozitif :) hatta grip icin aile hekimime gitiğimde katarin aldıgım için bana kızdı ve gebeliğe uygun ilaçlar yazdı. yani olabilirsin ama bekle gecikme yaşamayı

Ya mecburen parol kullandım bir kaç gün. Artı olarak vücut ısısına göre yumurtlama takibi yapıyorum, geç yumurtladım bir de bu ay, döngünün 23.günüydü. Normal döngüm zaten 28-30 gün arası. Bir de üstüne hasta olunca kafam karıştı valla iyice

parol içmem için yazdı gebeliğe uygun diye hatta uygun bi antibiyotik de yazdı ama içmedim hiçbirini belki bebişş vardır diye.. ama dert etme paroldan bişey olmaz

parol içmem için yazdı gebeliğe uygun diye hatta uygun bi antibiyotik de yazdı ama içmedim hiçbirini belki bebişş vardır diye.. ama dert etme paroldan bişey olmaz
İnşallah ya. Teşekkür ederim yazdığın için. Sana da tostos minik civcivinle sağlıklı bir gebelik geçirmeni ve sağ salim kucağına alacağın mutlu bir süreç diliyorum. Bize de dua etmeyi unutma

Yiiaaa
İnşallah ya. Teşekkür ederim yazdığın için. Sana da tostos minik civcivinle sağlıklı bir gebelik geçirmeni ve sağ salim kucağına alacağın mutlu bir süreç diliyorum. Bize de dua etmeyi unutma
çok teşekkür ederim inşallah hepinizin minik civcivlerinin haberini alırız

Kızlar bugün yine doktor kontrolüm vardı 5+5 haftam kese gelişimi iyi 5 hafta ile uyumlu ama içinde bir şey göremiyorum dedi bir hafta sonra tekrar gel mutlaka bebeği görmemiz lazım dedi daha önce de boş gebelik yaşadığım için ister istemez çöktüm yine böyle bir durum yaşayan var mı aranızda?

Eklentiler

• 17248600997356781348995369750807.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 22
İçini ferah tut, kötü düşünme nolur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…