Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba hanımlar :)
Ben 4 kere kimyasal gebelik yaşadım henüz sağlıklı gebelik elde edemedim.
Bu ay yeni bir doktora gittim. Eşimde de bende hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi diğerleri gibi.
Pıhtılaşma çıkmıştı heterozigottu bununda önemli olmadığını, kimyasal gebeliğe sebep olmadığını söyledi ve bizi bir tüp bebek doktoruyla görüştürdü.

Tüp bebek doktoruna tüm sonuçlarımı gösterdim o da bir şey olmadığını söyledi.
Sadece filmime bakıp sağ yumurtalığımla sağ tüpümün yapışık gibi olduğunu ve orada göllenme olduğunu söyledi. Ama tüplerim açıkmış bir sıkıntı yapmazmış.
Bu terimi ilk defa duydum, kafamı kurcaladı.
İnternete yazınca sıvı birikimi çıkıyor.
Ve bu sıvı gebelik olsada tutunmasına engel oluyormuş.
Pcos var bende ve sol tarafımdaki yumurtalarım dirençli genelde sağdaki yumurtalarım büyüyor. Tüpte sıkıntı varsa olmuyor demekki. Doktorlar sıkıntı değil diyor ama bu terim kafamı kurcaladı.
Siz hiç duydunuz mu yada bir fikriniz var mı acaba? :)

Anladım kuzum bakalım bu ay nasıl olcak yumurtalıkta gaz olur mu ya balon gibi pat pat patlıyor sabahtan beti ayy bu ay değişik değişik şeyler yaşıyorum hadi hayırlısı

Kucuk oldugu icin gorunmemistir icinizi ferah tutun tekrar gittiginizde bebisi de gorursunuz insaallah

basin saolsun ocak ayinda oglumu mart ayinda da annemi kaybettim bende hergun birine agliyorum giden geri gelmiyor korunma surem bitti ama gebe kalamadim lekelenmem basladi istmosel oldugumu ogrendim gebe kalmaya engel durummus Rabbim hakkimizda en iyisini guzelini versin birgun bizde ölup gidicez ama kaldigimiz sure boyunca mutlu olmayi nasip etsin yurek aciyisiyla yasamak cok zor Rabbim dayanma gucu versin ben aciyi 2 kere yasadim Rabbime sigindim tekrardan anne olmayi nasip ederse birseyler yoluna giricegine inaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…