Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Selam kizlar, biraz once cok yakin bir arkadasimin hamileligini ogrendim. Cok sevindim onun adina ama ne bileyim gozlerim doldu baya baya agladim biraz once.
Yani nasil bir kader kismet bu ben anlamiyorum arkadas , bir yildir deniyoruz, yememiz icmemiz, hatta hayatimiz benim hamile kalmam uzere evrildi.
Arkadasim bildim bileli 15 yildir gunde 1 paket sigara icer, alkole dikkat etmez vs vs...
Yine onun adina cok seviniyorum insallah bebis saglikla gelir ama sanki bana da haksizlik degil mi ?
Ne bileyim Allaha da yakinilmaz boyle ama ben ne yaptim ki, benim sucum ne ki olmuyor...
Oyle bi size anlatmak istedim.

Ahhh canım arkadaşım aynısını dün düşündüm biliyor musun. Akrabalarımızın hepsi ama hepsinin kucağında bir tane karnında bir tane. Hepside ilk denemede tutumuş. Heleki kaynanamın eltisinin kızının, büyüğü 18 aylık küçüğü 10 aylık üstüne 5 aylıkta hamile nasıl bir doğurganlıktır. Bizim de sınavımız bu diyoruz ama üzülüyor insan.

Yani nerdeyse her yumurtlamayi tutturmus bu ne ya...
Hayir arkadasim biz burda tum dunyamizi gebe kalmaya gore ayarlamadikmi ? Bu dagilim kime gore neye gore yapiliyor.
Bu nasil sinav ya, hersekilde daha iyi hazirlanan biz degilmiyiz?
Bu arada korkuyorum da birinin cocugunda gozum kalacak nazar degecek diye. Ama Allahim onlara da evlat versin bize de ama ya.

Dimi ya bizim ne suçumuz var ki olmuyor. Bide hepsine yumurtlama ne desen bilmez biz biliyoruz da ne oluyor Aynen hiçkimsenin çocuğunu kıskanmıyorum sadece kendim için üzülüyorum. Bizim de olsa ne olurdu sanki

Dimi ya bizim ne suçumuz var ki olmuyor. Bide hepsine yumurtlama ne desen bilmez biz biliyoruz da ne oluyor Aynen hiçkimsenin çocuğunu kıskanmıyorum sadece kendim için üzülüyorum. Bizim de olsa ne olurdu sanki
Hic sorma, arkadasima biz de artik klinige gidecegiz insallah seni yakalrim beraber buyuturz dedim.
Bana "yumurta testi var" denedinmi hic diyor , klinikten once dene bence dedi. Delirirsin ...

Kızlar 7. günü gecikmemin hormon testimi yorumlar mısınız anlayan varsa eğer
TSH 2.53
LH 7.57
PROLAKTİN 17.22
FSH 3.73
ESTRADİOL(E2) 107.12

İnşalalah kuzum

Kızlar selaamm sizce bu testlerde bişey var mı ?

Eklentiler

• IMG_3966.jpeg
    126,4 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_3965.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar yumurtlamadan sonra 4 yada 5 gündeyim 3 gündür kabızlık var bu kadar erken kendini gösterir mi bu belirti bilemiyorum aynı durumu yaşayan var mı acaba ?

Ben normalde suan adetim ama çok garip şeyler yaşıyorum asla normal adetim gibi değil ve çok sinir bozucu bi bel ağrım var
Yani genelde ben bu testlere pek güvenmiyorum çok hassas yada hiç hassas değil bilemiyorum bende bu testle öğrendim ama 2 gün sonra normal testlerde çıktı hassas mı yoksa normalde de çizgi çıkartıyor mu bilemiyorum tabi

Bende hiç bişey anlamadım ya bi kaç saat sonra tekrarlarım bakalım onda ne çıkacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…