Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba hanımlar :)
Ben 4 kere kimyasal gebelik yaşadım henüz sağlıklı gebelik elde edemedim.
Bu ay yeni bir doktora gittim. Eşimde de bende hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi diğerleri gibi.
Pıhtılaşma çıkmıştı heterozigottu bununda önemli olmadığını, kimyasal gebeliğe sebep olmadığını söyledi ve bizi bir tüp bebek doktoruyla görüştürdü.

Tüp bebek doktoruna tüm sonuçlarımı gösterdim o da bir şey olmadığını söyledi.
Sadece filmime bakıp sağ yumurtalığımla sağ tüpümün yapışık gibi olduğunu ve orada göllenme olduğunu söyledi. Ama tüplerim açıkmış bir sıkıntı yapmazmış.
Bu terimi ilk defa duydum, kafamı kurcaladı.
İnternete yazınca sıvı birikimi çıkıyor.
Ve bu sıvı gebelik olsada tutunmasına engel oluyormuş.
Pcos var bende ve sol tarafımdaki yumurtalarım dirençli genelde sağdaki yumurtalarım büyüyor. Tüpte sıkıntı varsa olmuyor demekki. Doktorlar sıkıntı değil diyor ama bu terim kafamı kurcaladı.
Siz hiç duydunuz mu yada bir fikriniz var mı acaba? :)

Kuzum çok geçmiş olsun 😔 kuzum bende yumurtlama geç oluyor ya da olmuyor o yüzden adet gecikiyor ya da ilaçsız olamıyorum. Benim amh değerim çok yüksek 17. Diğer değerlerim normal. Eğer ilaçla adet olursam ağrım çok olmuyor. Ama ilaçsız olursam ağrılı bir adet geçiyorum. Yani bende biraz karışım durumlar 😂
Anladım kuzum bakalım bu ay nasıl olcak yumurtalıkta gaz olur mu ya balon gibi pat pat patlıyor sabahtan beti 😂 ayy bu ay değişik değişik şeyler yaşıyorum hadi hayırlısı

Eklentiler

• IMG_9127.jpeg
    IMG_9127.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar bugün yine doktor kontrolüm vardı 5+5 haftam kese gelişimi iyi 5 hafta ile uyumlu ama içinde bir şey göremiyorum dedi bir hafta sonra tekrar gel mutlaka bebeği görmemiz lazım dedi daha önce de boş gebelik yaşadığım için ister istemez çöktüm yine 😔 böyle bir durum yaşayan var mı aranızda?
Kucuk oldugu icin gorunmemistir icinizi ferah tutun tekrar gittiginizde bebisi de gorursunuz insaallah🌸

Topic arkadaşlarım 22 ağustosta annemi kaybettim içim darlanıyor sosyal medya insani değilim ama çevremede dertlesemiyorum aglayamıyorum sizlere yazayım dedim insan bu haliyle dusunur mu bebek diyorum zaten bir evladım var çok sukur ama sığamıyorum hiçbir yere Rabbime sığınıyorum hepimizin vakti var ne mutlu yaşadıgımiz guzel anlara 🥹
Sizlerde uzmeyin kendinizi Rabbim hayırlisiyla zamani geldiginde hersey olur kucaklarınız bos kalmaz dualarınızı bekliyorum hepinizin seneye evleriniz bebek ağlamalarıyla dolsun sağlıcakla kalın inşallah
basin saolsun ocak ayinda oglumu mart ayinda da annemi kaybettim bende hergun birine agliyorum giden geri gelmiyor korunma surem bitti ama gebe kalamadim lekelenmem basladi istmosel oldugumu ogrendim gebe kalmaya engel durummus Rabbim hakkimizda en iyisini guzelini versin birgun bizde ölup gidicez ama kaldigimiz sure boyunca mutlu olmayi nasip etsin yurek aciyisiyla yasamak cok zor Rabbim dayanma gucu versin ben aciyi 2 kere yasadim 😓 Rabbime sigindim tekrardan anne olmayi nasip ederse birseyler yoluna giricegine inaniyorum

X