Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hee aklında olsun sağlık ocağı hastane barkod çekerim ben

Kaçak olan dönemlerde ella alıyodum. İlişkiden 2 saat sonra adet gelince ben ilaç almayı gerek görmedim. sonuc 9 ay sonra doğurdum

Benim karşii komşum kaldi öyle hamile 4 yildir korunuyorlardı vel hasıl Allah verirse gelecekse geliyor bisekilde vermiyeceksede ne yapsa k boş herseý Ŕabbimizin emriyle

İnşallah ufakta olsa bir ümit var demekki 27_28 inde olmam gerekli bakalım bazen 1 gün oynayabiliyor

Şu an ağrılarım da geçti işin ilginc yani vucuduma noluyo çözemedim
Benim de bugün 5 gün oldu geciktiği gün içinde sancı giriyor, mide yanmam var ve bacağım ayaklarım çok ağrıyor birde her yerim sıcak ama ayaklarım buz kesmiş gibi soğuk kan testi ilk gün verdiğinde negatif çıkmıştı bir daha vermedim senin ne belirtin var

Ya dikkat ettiğim bi şey daha var göğsüm yumuşak ama çok acıyor yanlarına doğru özellikle böyle gebelik belirtisi yaşayan oldu mu

Mrb.hanımlar cuma günü 3 pozitif test ile regl olmuştum.Ilk günü afedersiniz yoğun pıhtılı falandı.Simdi normal.Bel ve kasık ağrım var biraz.Siddetli değil.Her zamanki regl dönemleri olan kadar.Baska şikayetim yok.Yuzde 90 kimyasal gebelik geçirdim.Doktora görünmeme gerek var mı?

İnanılmaz bacak ağrılarım oldu.Gripten zannettim.Simdi geçti.Demek ki o yuzdenmis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…