Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Gec dollenmedir belki🥹 ben igne vuruldugum gun gebelik testi yapmistim evde cikmamisti meger hamileymisim doktor sormadi bende soylememistim suphem var diye kirmizilari gorene kadar hep bir umut var sikma canini olmazsa diger ay olur rabbim saglik versin hem geciktiriyorsa guzellestiriyodur rabbim sen icini ferah tut💕
Geç döllenme nedir tam olarak yani yumurtlama günü belliyse nasıl geç diyoruz yavaş mı ilerliyor bir türlü kafam basmadı bu geç döllenme olayını😂😂 ben şöyle biliyordum hani adete yakın yumurtlama olur adet çok geçer ona geç döllenme denir

Geç döllenme nedir tam olarak yani yumurtlama günü belliyse nasıl geç diyoruz yavaş mı ilerliyor bir türlü kafam basmadı bu geç döllenme olayını😂😂 ben şöyle biliyordum hani adete yakın yumurtlama olur adet çok geçer ona geç döllenme denir
Bak şimdi normal şartlarda döngünün 14. Günü yumurtlama olur. Bunu zaten bilmeyen yok. Geç döllenme de yumurtlamanın geç olduğu zaman oluşan döllenmeye deniyor.

Benim bi arkadaşımın eşi de böyleydi ön sevişme yapa yapa ilerlettiler durumu. Hatta hem erken boşalma hem de sperm sorunu vardı ameliyat falan oldu. Ama olmadı yine de tüp bebek yaptılar
Bazen ara vermezsek çok olmuyor . Bizim çok şükür başka sorunumuz yok birtanese çocuğumuz var hatta o nasıl oldu diyorum ilk ay denemede tuttmustu 😁

E nabiza halen düşmedi devlet Hastanesi'nde vermistim tahlil dusermiki çok merak ettim tam olarak değer kaçtı acaba negatif dedi direk ama

Bak şimdi normal şartlarda döngünün 14. Günü yumurtlama olur. Bunu zaten bilmeyen yok. Geç döllenme de yumurtlamanın geç olduğu zaman oluşan döllenmeye deniyor.
Benim ihtimali yok o zaman erken yumurlama gördüm 12. Günü pikti 13. Gün çatladı şuan döngünün 24. Gunundeyim catlamaninda 11. Günü kan testi negatif yazikki

Olabilir sonuçta %100 koruma sağlamıyor hiç bir korunma yöntemi. Annem spirali varken hamile kaldı kardeşime mesela😂😂
Benim arkadaşımın annesi de öyle spriali varken 2.ye hamile kalmıştı 😅 bigün boş bulundum ikincide sonra sprial taktırcam dedim doğumdan sonraki ilk yıl geri cekilmeyle korunmuştuk biz de söyleme sebebim de bu yani😅😅😅 ikinciyi bi tutturalım da sprial orda dursun dedi adam bana cok haklıydı sustum🤣🤣🤣🤣🤣

Bazen ara vermezsek çok olmuyor . Bizim çok şükür başka sorunumuz yok birtanese çocuğumuz var hatta o nasıl oldu diyorum ilk ay denemede tuttmustu 😁
Ne kadar doğru bilmiyorum. Eşimde de vardı bi ara sana yazdıktan sonra hatırladım kafaya cok takıyodu ben dile getirmediğim halde. Araştırmış da geri cekilme yöntemi uzun zaman kullanıldığında erken boşalma problemi yaratıyomuş demişti. İlk doğumumdan sonra 10 ay bizde öyle korunmuştuk çünkü. Dediğin doğru ilişki sıklaştıkça da azalıyor

E nabiza halen düşmedi devlet Hastanesi'nde vermistim tahlil dusermiki çok merak ettim tam olarak değer kaçtı acaba negatif dedi direk ama
Barkod fotosu çekim devlet hastanesine gittiğinizde. Gittiğin hastanenin e sonuc bölümü e nabız bağlı değil kendi sistemi varsa orda çıkar kuzum tüpün barkodu varsa elinde. Bat geçti mi senin ben konuları kaçırdım bugün

Ne kadar doğru bilmiyorum. Eşimde de vardı bi ara sana yazdıktan sonra hatırladım kafaya cok takıyodu ben dile getirmediğim halde. Araştırmış da geri cekilme yöntemi uzun zaman kullanıldığında erken boşalma problemi yaratıyomuş demişti. İlk doğumumdan sonra 10 ay bizde öyle korunmuştuk çünkü. Dediğin doğru ilişki sıklaştıkça da azalıyor
Hic geri çekilme yöntemiyle korunmadikta ama ilişki sıklığı bence çok etkiliyor

Barkod fotosu çekim devlet hastanesine gittiğinizde. Gittiğin hastanenin e sonuc bölümü e nabız bağlı değil kendi sistemi varsa orda çıkar kuzum tüpün barkodu varsa elinde. Bat geçti mi senin ben konuları kaçırdım bugün
Yok canım geçmedi ben hastaydım iki gündür bugün gittim iğne yapıp antibiyotik baslayacaklardi gebelik varmı yada emzirme dedi gebelik şüphem var dedim öyle yaptı hastanenin sitesi çökmüş labaratuvar sonuçları açılmıyor 😁 birde barkod numarasında cekmedim

Benim ihtimali yok o zaman erken yumurlama gördüm 12. Günü pikti 13. Gün çatladı şuan döngünün 24. Gunundeyim catlamaninda 11. Günü kan testi negatif yazikki
Kuzum zaten kanda HCG 11. Gün başlar yükselmeye. Daha belli değil ki negatif olması normaldir bence. Ya da çok düşük çıktı ondan negatif dedi doktor. Bence hâlâ yükselme ihtimali var. Ayın 1'i gibi tekrar kan verin adet gelmezse eğer.

Benim arkadaşımın annesi de öyle spriali varken 2.ye hamile kalmıştı 😅 bigün boş bulundum ikincide sonra sprial taktırcam dedim doğumdan sonraki ilk yıl geri cekilmeyle korunmuştuk biz de söyleme sebebim de bu yani😅😅😅 ikinciyi bi tutturalım da sprial orda dursun dedi adam bana cok haklıydı sustum🤣🤣🤣🤣🤣
🤣🤣 Cidden haklıymış. Birde şey diyorlar doğum kontrol hapları için etkisi geçmiyor mu ne kullanmayı bıraktıktan sonra hâlâ etki kalıyor diye gördüm bir iki topikte ama yalan bence bir akrabamız sadece 1 gün içmeyi unutmuş ve o gün hamile kalmış. 😂😂.

Kızlar acil bakın çizgi var mı anlamadım

Eklentiler

• IMG_6600.jpeg
    IMG_6600.jpeg
    133,7 KB · Görüntüleme: 57
Bence yapma biraz daha bekle sabret canım, beklemeksi zor oluyor çok farkındayım, ben de tüp bbk tedavisindeyim sizin aşılamadan sonra bekleme süreci daha fazla sanırım ama azıcık daha sık dişini bence, bekledikten sonra pozitif çıkacaktır ama şimdi daha negatiftir fln boşuna moralini bozma 💙
Selam
Malesef olmadı 4 gün erken regli oldum 😭😭
Kendimi nereye atsam o kadar yıkıldım ki 😓😓
İnşallah sizler hayırlı sonuç alırsınızb🤲🏻🤲🏻

X