Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yaa doğru diyorsunuz aslında ama zaten yoktur olsaydı 11. Gün çatlama 4 gün var regle çıkardı diye düşünüyorum illaki

Kızlar sağ kasıkta hafiften bir sızı hissediyorum normalmi sanki orda bi yumru varmış gibi , tabiri caizse gaz sıkışması ağrısı gibi yumurtlama dönemi 4 gün önce bitti

Yaa doğru diyorsunuz aslında ama zaten yoktur olsaydı 11. Gün çatlama 4 gün var regle çıkardı diye düşünüyorum illaki
Gec dollenmedir belki ben igne vuruldugum gun gebelik testi yapmistim evde cikmamisti meger hamileymisim doktor sormadi bende soylememistim suphem var diye kirmizilari gorene kadar hep bir umut var sikma canini olmazsa diger ay olur rabbim saglik versin hem geciktiriyorsa guzellestiriyodur rabbim sen icini ferah tut

Direk kandan bakıldı test yapmamıştım o yüzden varsa çıkardı diyorum inşallah canım kaç aydır istiyoruz olmadı bu ayda olmazsa biraz ara vereceğim zaten sürekli ovulasyon testi yap bekle stres yapıyoruz hepimiz . Siz kaç aydır deniyorsunuz ?

Ama senin bahsettiğin kadar yoğun değildir canım varsa da 1 2 tane valla ben çevremin yalancısıyım bana hep zevk suyundan gelen bir sperm bile hamile kalmaya yeter diyorlar
İşte ben hamile kaldığım dönemlerde de bazen geri cekilme oluyordu bazen kaçıyodu acaba hangisine denk geldi

Belli olcak 1 hafta sonra bakalım inşallah vardır lütfen dua edelim birbirimize
Amin balım inşallah inşallah
ben en son 15 gün önce adet oldum 13. Güne kadar denedik ben bugün annemlere geldim ayin 30 una kadar da burdayım birliktelik olmucak bu hafta o yuzden dönünce olucak en sonra adet günüm gelicek cart curt geçen aylar geç yumurtladim benim umudum yok o yuzden ovulasyon da yapmadım valla bu ay yapcam deyip salladım gitti ben bir dahaki aya bakalım zaten bir kaç ay daha denicez sonra artık sürece hazır hissedersem aşılamaya başlarız

İnşallah en yakın zamanda hamile kalırız hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…