Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Baya bel ağrım var bazen kasık ağrısı oluyo 1 haftadır mide yanmam da çok sabaha karşı uyanıyorum hatta mide yanmamdan dolayı göğüslerim aşırı hassas durduğu yerde sizliyor seffaf-beyaz sulu akıntım var adetimin geciktigi ilk gunlerde de vajinam sızlıyor gibiydi halsizlik de var sanki bugün biraz daha iyiyim ama bu sabah ilk idrarla gebelik testi yaptim yine negatif çıktı adetlerim düzenlidir normalde bu kadar gecikmesi garibime gidiyor

Akıntı bende diğer aylara göre çok fazla geliyor senin de öyle mi çamaşırım da fazla ıslaklık oluyor ter yapmış gibi

Günaydın kızçeler
Düğün yoğunluğundan giremedim pek. Dün öğlen iğnemi oldum. Cuma gecesini değerlendirmiştik bugün Allah nasip ederse yoka çıkıcaz akşam evde de değerlendiricem pazartesinden sonra sahte pozitif testlerle gözünü gönlünüzü eğlendiricem hazır mısınız ajajajjajajjsjs Memeli Mestan Candy7777 ArasaNillGerek Kahhve ve etiketlemediğim diğer kızlar

Tekrar test yap

Hadi bakalım gazan mübarek olsun yap kız iki pozitif test görelim şurda

Hadi bakalim seni veliahtim ilan ediyorum yaparsin inaniyorum

Kızlar bir sorum olacak bugün ovalüsyon takibinde çatlamanın 13.günü idrar testlerim negatif ama yaklaşık bir haftadır ateşim 37 dereceden düşmedi sabah öğle akşam hep ölçtüm havadan mı diye düşünüyorum ama bilemedim evdeyim yani…birkaç defa kaşık ağrıma oldu zaten test negatif olunca umut kalmadı olsa çıkardı…birde ben hep yumurtlamadan genelde 13 gün sonra en geç 14.regl oluyorum yani bugün regl olurum diye düşünüyorum varmı bir yorumunuz yani ateş bu kadar yükselir mi adet öncesi Candy7777 ArasaNillGerek Memeli Mestan ve etiket yapamadığım kızlar bir el atın bana

Kızlar aslında 21 ağustos regl gözüküyordu ama uygulama gün geçtikçe ileri attı normalde 5. gün gecikmem ama uygulama 3. gün gösteriyor hangisini baz almam gerekiyor anlamadım. Test yaptım negatif çıktı ama adet olacak gibi hissetmiyorum Vajinama sancı giriyor bazen acaba enfeksiyon olmuş olabilir mi gebelik değil de akıntılarım mide yanmam hepsi bundan kaynaklı mıdır of kafamı boş bırakmaya çalışıyorum ama çok zoorrrrrrrrrrrrr

Canım eğer hamileysen belki idrara geçmemiştir henüz. Bence bekle biraz daha bi kaç gün sonra tekrar test yap

Valla kuzum benim de ateşim 37.8 bile gördü ama adet oldum oyüzden tam bilemiyorum. Madem 13-14 günlerde adet oluyorsun bir iki gün daha bekle tekrarla testi. Yumurtlamnı biliyorsun ama ne zaman döllenecek ne zaman yerleşecek bilmiyorsun bazen düşündüğümüzden geç olabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…