Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben beeeennn hatta dün bi ara erken gelecek sandım belim kasıklarım öyle değişik ağrıdıki ama bugün hiç bişey yok bat 23-25 arası. Bugün sadece göğüs hassasiyetim arttı
Ayy aynı günleri bekliyoruz seninle dün akşam gerçekten bi ara regl oldum sandım sabahta devam etti bu his şimdi bi kesilir gibi oldu hafifledi ağrı, bende göğüslerde bişey yok aşırı halsiz yorgunum, sol kasığım ağrıyor batıyor onun dışında bir de arada gaz sorunu yaşıyorum inşallah iyi haberler alırız ya

Ben de de var bat 25 ağustos erken mi olacak diyorum kendi kendime bisi yok ama
Ay ne çok aynı günü bekleyen varmış benim hep şu adet ağrısı olur ve 10 dk sonra tuvalete giderim olmuşumdur. Ama bu ay cuma batar gibiydi dünden beri bildiğin regl oldum sanıyorum olamıyorum hi hafifliyo bi artıyo bişeyler yaşıyo kendince

Kızlar doktorumla konuştum. Test yaptım negatif tarlusal kullanmaya başliylm mi diye. Başla dedi. Kan vermeme gerek var mı dedim yok dedi. Sizce napiyim bekliyim mi yoksa kullanayım mı. 3 gün gecikti.

Sanki ben yazdım öyle diyim bende de ayni olur. Bir geçen ay böyle oldu ve kimyasal oldum. İnşaAllah bu ay sağlıklı olur

Benim bildiğim vermidon da ağrı kesici ateş düşürücü falan hahahah hasta mıydın sen B BallYilmaz123

Sat 31.07.2024 bat 25.08.2024

Kızlar doktorumla konuştum. Test yaptım negatif tarlusal kullanmaya başliylm mi diye. Başla dedi. Kan vermeme gerek var mı dedim yok dedi. Sizce napiyim bekliyim mi yoksa kullanayım mı. 3 gün gecikti.
Doktor tabi ki daha iyi bilir , ama bu siteden daha önce buna benzer bir şey okuduğumu anımsıyorum hatta kendi açtığım konuda birisi yazmıştı , benim gibi yazan kişinin de bir düşüğü olmuş kimyasal mıydı düşük müydü tam anımsamıyorum ama sonrasında regl olmuyorum diye gidip tarlusal kullandıktan sonra hamile olduğunu öğrenmiş , ve gelişimi ilaç sebebi ile durduğunu anlatmıştı , ondan istersen bir kan ver emin ol kalben rahat olursun , yine tabiki karar senin

Kızlar bu ay hamile kalmazsam haftaya doktora gideceğim kesin. En son fsh 12 çıktı polikistik over olabilir dedi muayene edince poliskitik görünmüyor fsh bi daha ver stresten artmış olabilir dedi. Bi daha verdim 9 çıktı ama yanına gitmedim bir daha 3- 4 aydır erteliyorum. Rahim filmi ile sperm testi dicek kesin. Rahim filminden de korkuyorum genel anestezi ile yaptırayım diyorum. Bir yandan da geçen ay kimyasal oldu ise tüpler kapalı olamaz dimi en az biri açık. Hatta regl gunum pazar cumartesi gitsem erken olmazsa faydalı olur mu sizce.

Bir iki gün daha beklesen nasıl olur ? Forumlarda çok okudum duphaston kullanmayı erteleyen aslında hamileymiş ama testlerde görünmemiş

Bence direkt adetin 3. Günü git tekrar hormon bakılsın 3 4 aydır gitmemişsin çünkü. O yüzden garanti olur. Rahim filmi öneririm dediğin gibi biri belki tıkalı diğeri açık olsa da şansını düşürüyo her hesaba göre. Tıkanıklık varsa açılır boşuna sürüncemede bırakma derim. Acıya dayanıklı biriyim ama kadın hastalıkları konusunda cok hassaslaştığım için anestezili oldum ben cok kısa sürüyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…