Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ay sorma bende acaba batma mı yok göğüs ağrısı mı bi hal oldum

kız bendee buraları okuyup duruyoz sonra psikolojik belirti oramız buramız ağrıyor
Valla inşallah bişiy olmamıştır, hissetmek imkansız ama kistimin bir anda parçalandığına yormak istiyorum

@ B BallYilmaz123 3 ArasaNillGerek Vermidon diyince aklima Amerikada balgam sokturucu kullanip hamile kalanlar geldi.
Hatta ilacin adi mucinex. Rahim ici siviyi inceltip daha kaygan hale getirip spermlerin yuzmesini kolaylastiriyormus.
Amerika da olsa hamile kalmak isteyen kadinhep ayni :)
Allahim sen anne olmak isteyenlere neler yaptiriyorsun yaaa...

Ya dün akşamdan beri regl olcakmışım olamıyomuşum gibi bi ağrı çekiyorum önceki günlerde bu gelip geçiyodu saniyelikti bugün arttı, alt tarafa da baskı yapıyo ayrı regl olmadan önceki gibi ama bir damla bile kan yok bunu yaşayan var mı arkadaşlar help bat 25 temmuz bu arada

Ben beeeennn hatta dün bi ara erken gelecek sandım belim kasıklarım öyle değişik ağrıdıki ama bugün hiç bişey yok bat 23-25 arası. Bugün sadece göğüs hassasiyetim arttı

bizim bunca belirti , hassasiyet , ağrı , ruhsal değişim yaşamamız VS erkeklerin rahatlığı diyorum

Ben de de var bat 25 ağustos erken mi olacak diyorum kendi kendime bisi yok ama

Bunu da ilk defa duydum. İlaç adını mucize diye okudum dedim adına göre işlevi varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…